صفحه 569 از 638 نخستنخست ... 69469519559560561562563564565566567568569570571572573574575576577578579619 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,681 تا 5,690 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستان سلام
    من نیاز به پاسخ بسیار سریع دارم: لطفا دوستان مطلع جواب بدید!

ما در تاریخ 16 اپریل اپلای کردیم (بیش از 7 ماه پیش !!) نامه تایید مدارک و ... هم دریافت کردیم.حدود 3 ماه پیش هم با دانمارک تماس گرفتیم گفتند تا 1 ماه آینده در مورد شما تصمیم گیری خواهد شد. متاسفانه از اون موقع تا حالا سه ماه و اندی گذشته و هیچ خبری نیست هر بار هم که تماس میگیرم می گویند under process است و هنوز درمورد پرونده شما تصمیم گیری نشده . حالا مشکل اینجاست که من از یه طریقی برام یه کار خوبی دست و پا شده که لازمه تا پایان نوامبر (همین ماه)دانمارک باشم وگرنه متاسفانه از دست میدمش بنظرتون چه باید کرد؟ یکبار هم به اداره مهاجرت دانمارک ایمیل زدم و شرح ماجرا داده ام که جواب خاصی دریافت نکردم. لطفا دوستانی راهنمایی کنید چطور پیگیری کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    گویا در صورت ریجکت بخشی از پول بعد از مدتی ریفاند میشه. اگه کسی را در خارج از کشور دارید که حساب بانکی داره با هماهنگی باهاش شماره حساب اون شخص را بنویسید
    از کجا شنیدید این مطلب رو تا جایی که من میدونم این مبلغ چه در صورت قبولی چه ریجکت شدن قابل برگشت نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_italy نمایش پست ها
    از کجا شنیدید این مطلب رو تا جایی که من میدونم این مبلغ چه در صورت قبولی چه ریجکت شدن قابل برگشت نیست.
    دوست عزیز در فرم GR1 قسمتی هست که که یه شماره حساب ازتون میخواد همانجا در این خصوص چند خطی توضیح داده ( صفحه 3 فرم قبل از اون قسمت که نام ومشخصات خود را مینویسید)

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_italy نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    دوست عزیز در فرم GR1 قسمتی هست که که یه شماره حساب ازتون میخواد همانجا در این خصوص چند خطی توضیح داده ( صفحه 3 فرم قبل از اون قسمت که نام ومشخصات خود را مینویسید)
    دقیقا همینطوره. ضمن اینکه خانم مغروری کارمند سفارت هم اینو بمن گفتن
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

ویزای من و همسرم (همزمان) بعد از حدود 3 ماه و نیم آماده شد. حدود 3 هفته پیش اون نامه اطلاع رسانی از دانمارک رسید برای من که مدارک تحصیلی من به دست ارگان مربوطه رسیده و در حال بررسیه و حدود 2 ماه زمان میبره و بعد اون هم یک ماه برای پروسه ویزا. برای همین ما خودمون را برای حداقل 6 ماه انتظار آماده کرده بودیم! من حدس میزنم یکی از دلایلی که باعث شده پروسه ما خیلی زودتر از اونچیزی که تصور میکردیم پیش بره داشتن چند ویزای شنگن قبلی باشه (این فقط نظر شخصی منه!). و نکات جالب دیگه اینکه برای همسرم دو ماه بعد از تاریخ مصاحبه خودم آنلاین اقدام کردیم که فکر میکردیم دیر شده باشه. و درمورد حساب بانکی هم باید بگم که موجودی حساب ما بعد از مصاحبه سفارت تغییر کرد و بازم مشکلی ایجاد نشد. در مورد ارائه موجودی بانکی برای همراه هم همسرم حساب بانکی با نام خودش در فرم FA8 آپلود کرد( ما دوبار گواهی بانکی گرفتیم چون فاصله مصاحبه من و همسرم بیش از 3 هفته بود) گرچه در زمان مصاحبه من موجودی به اندازه 2 نفر داشتم در حسابم.
    امیدوارم بقیه دوستانِ در راه هم موفق باشن.
    ضمن اینکه خواهش میکنم دوستانیکه مراحل پیش رو رو پشت سر میگذارن و به سلامتی دانمارک تشریف میبرند راهنمایی هاشون رو از بقیه دریغ نکنند

نقل قول نوشته اصلی توسط Shooshi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من نیاز به پاسخ بسیار سریع دارم: لطفا دوستان مطلع جواب بدید!

ما در تاریخ 16 اپریل اپلای کردیم (بیش از 7 ماه پیش !!) نامه تایید مدارک و ... هم دریافت کردیم.حدود 3 ماه پیش هم با دانمارک تماس گرفتیم گفتند تا 1 ماه آینده در مورد شما تصمیم گیری خواهد شد. متاسفانه از اون موقع تا حالا سه ماه و اندی گذشته و هیچ خبری نیست هر بار هم که تماس میگیرم می گویند under process است و هنوز درمورد پرونده شما تصمیم گیری نشده . حالا مشکل اینجاست که من از یه طریقی برام یه کار خوبی دست و پا شده که لازمه تا پایان نوامبر (همین ماه)دانمارک باشم وگرنه متاسفانه از دست میدمش بنظرتون چه باید کرد؟ یکبار هم به اداره مهاجرت دانمارک ایمیل زدم و شرح ماجرا داده ام که جواب خاصی دریافت نکردم. لطفا دوستانی راهنمایی کنید چطور پیگیری کنم؟

سلام
    در تماسهایی که داشتید به شما نگفتن که احیانا نقص مدرک داشتید ؟
    بهتره دوباره تماس بگیرید . باز دوستانی که اطلاعات بهتری دارند مثل آقا کاوه و آقا بهزاد بهتره نظر بدن .
    موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    ویزای من و همسرم (همزمان) بعد از حدود 3 ماه و نیم آماده شد. حدود 3 هفته پیش اون نامه اطلاع رسانی از دانمارک رسید برای من که مدارک تحصیلی من به دست ارگان مربوطه رسیده و در حال بررسیه و حدود 2 ماه زمان میبره و بعد اون هم یک ماه برای پروسه ویزا. برای همین ما خودمون را برای حداقل 6 ماه انتظار آماده کرده بودیم! من حدس میزنم یکی از دلایلی که باعث شده پروسه ما خیلی زودتر از اونچیزی که تصور میکردیم پیش بره داشتن چند ویزای شنگن قبلی باشه (این فقط نظر شخصی منه!). و نکات جالب دیگه اینکه برای همسرم دو ماه بعد از تاریخ مصاحبه خودم آنلاین اقدام کردیم که فکر میکردیم دیر شده باشه. و درمورد حساب بانکی هم باید بگم که موجودی حساب ما بعد از مصاحبه سفارت تغییر کرد و بازم مشکلی ایجاد نشد. در مورد ارائه موجودی بانکی برای همراه هم همسرم حساب بانکی با نام خودش در فرم FA8 آپلود کرد( ما دوبار گواهی بانکی گرفتیم چون فاصله مصاحبه من و همسرم بیش از 3 هفته بود) گرچه در زمان مصاحبه من موجودی به اندازه 2 نفر داشتم در حسابم.
    امیدوارم بقیه دوستانِ در راه هم موفق باشن.
    ضمن اینکه خواهش میکنم دوستانیکه مراحل پیش رو رو پشت سر میگذارن و به سلامتی دانمارک تشریف میبرند راهنمایی هاشون رو از بقیه دریغ نکنند
    سلام و با تبریک الان یه لحظه شک کردم ایا حساب بانکی که بار دوم میگیریم ( برای همراهان) باید به نام نفر اصلی باشه دیگه؟ من دارم برای همسر و دخترم گواهی بانک رو به نام خودم ( نفر اصلی) میگیرم . مشکلی که نیست ؟

Junior Member

سلام و با تبریک الان یه لحظه شک کردم ایا حساب بانکی که بار دوم میگیریم ( برای همراهان) باید به نام نفر اصلی باشه دیگه؟ من دارم برای همسر و دخترم گواهی بانک رو به نام خودم ( نفر اصلی) میگیرم . مشکلی که نیست ؟
    به نظرم مشکلی نداره چون تو فرم FA8 یکی از مدارکی که خواسته مدرکی است که اثبات کنه اسپانسر می توند اپلیکنت رو ساپورت کنه.
    PROOF THAT THE SPONSOR CAN SUPPORT THE APPLICANT DURING THE STAY IN DENMARK

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    اولا- شما با این ویزا می تونید وارد کشورهای عضو شنگن بشوید. مجاز به کار نیستید. مگر اینکه طبق قوانین کشور مذکور کار کنید.
    دوما- همراه پرینتی که CPR به شما میدهند اعلام شده که اگر غیر از روزهای تعطیل دانمارک را ترک کردید باید طبق فرمی که به شما داده و یا از طریق سایت خروج خود را اعلام کنید. بماند که برخی دوستان کارت اقامت می گیرن و 6 ماه بدون اطلاع برمی گردند ایران یا میرن کشور دیگه!
    سوما-اگر کلا بیش از شش ماه دانمارک را ترک کنید کارت اقامت باطل میشه! حالا شما می خواهید رسما و علنا بروید کشور دیگر!!
    من تا به حال اروپا نرفتم ولي اينطوري كه شنيدم از يك كشور ميري يك كشور ديگه عضو شينگن به همون راحتي كه مثلا از تهران ميري قم يا قزوين. خوب اينطوري اگرهيچ جا ثبت نميشه كه رفتي بيرون از خاك دانمارك چطوري پس مي فهمند كه شما خاك دانمارك را ترك كردي؟ در اون پرينتي كه فرموديد آيا جايي هم نوشته كه اگر اطلاع ندهيد چه جرايمي داره؟

نه دوست عزیز مشکلی نیست. من این مساله رو گفتم برای اینکه خودم وقعا شک داشتم که آیا وقتی میخوایم برای همسر اقدام کنیم باید حساب بانکی به اسم اپلیکنت اصلی باشه حتما یا به اسم خود همسر هم باشه مشکلی نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)