صفحه 57 از 638 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157557 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member SSMMZ آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام نه ٣ يا ٤ ماه نيست. بيشتره
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای دانمارک اقدام کنم
    کل پروسه چقدر طول میکشه؟
    من خارج از ایران تحصیل کردم و مدرک زبان IETLS دارم.
    توی خود سایت زده 3 تا 4 ماه جواب میدن ... آیا این قضیه حقیقت داره ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای دانمارک اقدام کنم
    کل پروسه چقدر طول میکشه؟
    من خارج از ایران تحصیل کردم و مدرک زبان IETLS دارم.
    توی خود سایت زده 3 تا 4 ماه جواب میدن ... آیا این قضیه حقیقت داره ؟!
    سلام.
    یک زمانی ۳، ۴ ماهه می شد رفت اما با توجه به تراکم افراد متقاضی این ویزا فعلا به ۱۸ ماه رسیده با ما برسه حداقل ۲ سال میرسه.
    اگه واسه جای دیگه مثل کانادا امریکا اپلای کردی احتمالا هردو ویزا رو با هم دریافت میکنی با اختلاف جزیی. فقط حسنش اینه که یک ارامش خاطر بهتون میده اگه اونا دیوونه شدن مثل ۲۰۰۸ ها فله ای ریجکت کردن این هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimi نمایش پست ها
    دوست عزیز تصور می کنم حق با شماست اما یک مسئله دیگر هم باقی می مونه و اون Biometric features است. وقتی اقدام به پر کردن فرم ها می کنیم نوشته شده که ظرف مدت 14 روز از ارسال اپلیکیشن می بایستی رکورد بیومتریک را برای پروسس پرونده ارسال کنید.

Biometric features required on residence cards
    If you live in Denmark or in a country where Denmark has a diplomatic mission, you must appear in person to have your biometric features (digital facial image and fingerprints) recorded for use in your residence card. You must have your biometric features recorded within 14 days of the application being submitted. The processing of your application will not begin until your biometric features are received at the Danish Agency for Labour Retention and International Recruitment.

از اونجایی که سفارت دانمارک در ایران این کار رو انجام نمی ده (تا اونجایی که من اطلاع دارم سفارت هیچ اقدامی برای همراه انجام نمی ده) باز هم اقدام آنلاین برای همراه با وضعیت موجود ممکن نیست. بازهم دوستان اگر خبر جدیدی دارند ممنون می شم کمک کنن.
    شما مطمینید که سفارت تو ایران انجام نمیده؟؟؟؟؟!!!!!!!
    تو میلی که واسه وقت سفارت میزنه خودش میگه که این اتفاق میافته و اگه نمی خواین باید قید دانمارک رو بزنین. و نکته دیگه اینکه تو فرم های جدید اصلا جایی برای عکس وجود نداره. گو اینکه ، تو میل سفارت درخواست ۲ قطعه عکس شده!!!!
    از همه اینها بگذریم مشکل خودشونه و خودشون حتما بهتر از ما اینا رو میدونن حتما یه فکری به حالش کردن یا اینجا انجام میشه یا به محض اینکه وارد دانمارک شدیم.

Junior Member

سلام
    من به خانم خادم پور درمورد تاییدیه ندادن دانشگاه شریف میل زدم وایشون این جوب روبرام میل کردن :
    Sir,

Write in the remarks space of GR1 application form that you cannot give Declaration and explain the reason.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك - آزاد تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    دوستانی که متاهل هستن دقت کنن:
    من امروز زنگ زدم اداره مهاجرت پیگیر کار همسرم بشم. بهش گفتم خیلی طول کشیده و سخته. در نهایت ناباوری گفت: "به خاطر همینه که ما میگیم زن و شوهر همزمان اپلای کنن!!!!". یعنی من شاید 10 بار که پارسال زنگ زدم هی میگفتن اول باید جواب نفر اصلی بیاد، بعد برای همسر. سفارت که اصلا میگه باید برین دانمارک بعد اپلای کنین!. من بهش گفتم که من زنگ زدم بارها و شما خودتون گفتین با هم نمیشه، گفت "با کی حرف زدی؟!!!! " گفتم من اسمها رو که نپرسیدم.
    بعدش هم گفتم شاید برای ایران اینطوریه، قاطی کرد، گفت این نظر شماست و اصلا همچین چیزی نیست! گفتم " من هم گفتم شاید!" کلا قاطین!

من نمیدونم واقعا باید چیکار کرد. اگر توصیه ای هم بکنم بهتون شاید درست نباشه ولی نظر من اینه:
    این درست نیست که همون روزی که شما رفتین سفارت برای همسر و فرزند اقدام کنین. چونکه از سفارت ایران چند ماه طول میکشه تا مدارک برسه دست اداره مهاجرت. برای همین اگر شما همون روز مدارک همسر و فرزند رو بفرستین، زودتر از پرونده خودتون میرسه و اونوقت ممکنه ریجکت بشه (چون پرونده همسر رسیده، پرونده نفر اصلی نرسیده! )
    به نظر من درستش اینه که بعد از حدود 4، 5 ماه (یا اگر زودتر نامه دریافت مدارک به شما زدن) زنگ بزنین ببینین پول و مدارک خودتون رسیده یا نه. اگه دیدین رسیده بلافاصله برای همسر و فرزندتون هم بفرستین. متاسفانه وقتی بیاین اینجا میبینین که همه چی منظمه غیر از این اداره مهاجرت.
    دوست عزيز سلام
    من 9 ماه پيش مداركم رو تحويل سفارت دادم . مدارك همسرم رو كجا بايد تحويل بدم ؟ متشكرم .

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط r_asgari نمایش پست ها
    دوست عزيز سلام
    من 9 ماه پيش مداركم رو تحويل سفارت دادم . مدارك همسرم رو كجا بايد تحويل بدم ؟ متشكرم .
    شما یک بار دیگه، 2 ماه پیش این سوال رو کردی و من جواب دادم که آنلاین باید اقدام کنین. هنوز هم جواب همونه. ولی کار خانم شما 2 ماه عقب افتاده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    شما مطمینید که سفارت تو ایران انجام نمیده؟؟؟؟؟!!!!!!!
    تو میلی که واسه وقت سفارت میزنه خودش میگه که این اتفاق میافته و اگه نمی خواین باید قید دانمارک رو بزنین. و نکته دیگه اینکه تو فرم های جدید اصلا جایی برای عکس وجود نداره. گو اینکه ، تو میل سفارت درخواست ۲ قطعه عکس شده!!!!
    از همه اینها بگذریم مشکل خودشونه و خودشون حتما بهتر از ما اینا رو میدونن حتما یه فکری به حالش کردن یا اینجا انجام میشه یا به محض اینکه وارد دانمارک شدیم.
    دوست من

من نگفتم سفارت این کارو انجام نمی ده. البته که الان جزو ملزومات .سفارت برای همراهان (همسر) کاری نمی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimi نمایش پست ها
    دوست من

من نگفتم سفارت این کارو انجام نمی ده. البته که الان جزو ملزومات .سفارت برای همراهان (همسر) کاری نمی کنه.
    خیلی پوزش می خوام بابت بی دقتی.

برای اقامت همسر باید خودش جدا اقدام کنه و امتیاز 100 بیاره ؟
    مثل کانادا نمیشه یکی اصلی باشه و اون یکی همراه ؟!
    من که گیج شدم .....

نه دوست من فقط یکی از دوستان گفت که خواهر دوستشون برای تسریع کارش این کار رو کرده پروسه دانمارک هم یک نفر مین میشه و بقیه اعضای خانواده همراه فقط ویزای همراه هم زمان با مین نیست و چند ماهی طول میکشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)