صفحه 571 از 638 نخستنخست ... 71471521561562563564565566567568569570571572573574575576577578579580581621 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,701 تا 5,710 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام به همگی . من هر چی رو که تو این قضیه لازمه جمع آوری کردم و واسه اینکه قاطی پاطی نشه به صورت عکس پیوست کردم. دوستانی که تجربه بیشتری دارن لطفا یه نگاهی بکنن و نظر بدن. با تشکر
    documents.jpg

پیش فرض گرین کارت سه ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    از هر کشوری که در آن اقامت قانونی داشته باشید. حتی اگر به یک طریق قانونی وارد دانمارک شده باشید می توانید مدارک را مستقیما به اداره مهاجرت تحویل دهید. در سایت nyidanmark.dk توضیحات کامل داده
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه سوال
    حتما باید از طریق سفارت دانمارک تو تهران اقدام کرد یا از هر کشوری میشه !
    من ایتالیا دانشجو هستم

ممنون
    همین طور که این دوست عزیز گفتن میتوانید منم خودم دانشجو هستم مالزی و از همین جا اقدام کردم شما با هر گونه ویزایی بجز ویزای توریستی در هر کشوری که هستین از طریق سفارت دانمارک میتوانید اقدام کنید.
    ویرایش توسط behzadsharif : November 6th, 2013 در ساعت 03:53 PM دلیل: تکراری

نقل قول نوشته اصلی توسط ferix2013 نمایش پست ها
    سلام به همگی . من هر چی رو که تو این قضیه لازمه جمع آوری کردم و واسه اینکه قاطی پاطی نشه به صورت عکس پیوست کردم. دوستانی که تجربه بیشتری دارن لطفا یه نگاهی بکنن و نظر بدن. با تشکر
    documents.jpg
    از من نامه تاییدیه دانشگاه و CV را نگرفت و گفت نیازی نیست. ضمنا پاسپورت قدیمی دیگه از کجا اومد همچین چیزی رو اولین باره میشنوم یعنی باید پاس باطل شده را هم کپی گرفت؟ کجا گفته شده؟

Junior Member

سلام. پاسپورت قدیمی و کارت اقامت از کشورهای اروپایی واسه اونایی کاربرد داره که بخوان امتیاز adaptability رو هم بگیرن. یعنی باید تمام ویزاهای قدیمی مرتبط رو کپی بگیرید.

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    می خواهم ایمیل درخواست وقت برای سفارت دانمارک بفرستم. درباره نمره زبان سوالی داشتم ... اگر هنوز امتحان آیلتس را نداده باشم آیا باید از الان نمره اعلام کنم؟ در ضمن من ارشد را از مالزی و به زبان انگلیسی گرفته ام، آیا نیازی به نمره آیلتس هست؟ و آیا اگر دانشگاه دارای رنکینگ زیر 400 باشد ، امتیاز خاصی دارد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط baran777 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    می خواهم ایمیل درخواست وقت برای سفارت دانمارک بفرستم. درباره نمره زبان سوالی داشتم ... اگر هنوز امتحان آیلتس را نداده باشم آیا باید از الان نمره اعلام کنم؟ در ضمن من ارشد را از مالزی و به زبان انگلیسی گرفته ام، آیا نیازی به نمره آیلتس هست؟ و آیا اگر دانشگاه دارای رنکینگ زیر 400 باشد ، امتیاز خاصی دارد؟
    جواب همه سوالهاتون:http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm
    تا کجا باید دوید.....

دوستان عزیز سلام
    احتیاجی به ایلتس ندارین شما چون تو دانشگاه به زبان انگلیسی درس خوندین ولی باید از دانشگاه نامه بگیرین که تایید میکنه شما به انگلیسی درس خوندین.
    بله دانشگاههای زیر 400 امتیاز داره من خودم مالزی درس میخونم اگه بگبد کدوم دانشگاه بودین رنکینگ دقیق و امتیاز را بهتون میگم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    احتیاجی به ایلتس ندارین شما چون تو دانشگاه به زبان انگلیسی درس خوندین ولی باید از دانشگاه نامه بگیرین که تایید میکنه شما به انگلیسی درس خوندین.
    بله دانشگاههای زیر 400 امتیاز داره من خودم مالزی درس میخونم اگه بگبد کدوم دانشگاه بودین رنکینگ دقیق و امتیاز را بهتون میگم.
    Famili عزیز از پاسخ ات متشکرم ... توی سایت خودشون چک کردم و زیر 400 بود خوشبختانه! ولی چیزی که الان می خوام بدونم اینه که برای ایمیل وقت سفارت جلوی فیلد English Certificate چی بنویسم؟ Graduated of International University؟؟؟ فکر می کنید چی بنویسم بهتره؟

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرین کارت سه ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    از هر کشوری که در آن اقامت قانونی داشته باشید. حتی اگر به یک طریق قانونی وارد دانمارک شده باشید می توانید مدارک را مستقیما به اداره مهاجرت تحویل دهید. در سایت nyidanmark.dk توضیحات کامل داده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    همین طور که این دوست عزیز گفتن میتوانید منم خودم دانشجو هستم مالزی و از همین جا اقدام کردم شما با هر گونه ویزایی بجز ویزای توریستی در هر کشوری که هستین از طریق سفارت دانمارک میتوانید اقدام کنید.
    ممنون از هر دوتون
    من سایتش رو گشتم نتونستم جدولی پیدا کنم که ببینم از کجا سریعتره ! مثل کانادا جدولی دارن که بشه دید از هر ویزا افیسی چقدر طول میکشه ؟ شما از مالزی اقدام کردی روند از ایران سریعتر بود یا کند تر !؟؟

یه سوال 2 دیگه هم دارم
    این که من درسم اگوست 2014 تموم میشه و مدرکم رو میگیرم ! حتما باید تا اون موقع وایسم و بعد اقدام کنم یا میشه چند ماه زودتر اقدام کرد و روز مصاحبه مدرک اماده رو داشت ؟
    من تافل دارم منهتا فوریه باطل میشه اما دانشگاه انگلیسی ربان هست ! ایا اون 15 امتیاز زبان رو میگیرم یا خیر

یه دنیا ممنونم
    ببخشید وقتتون رو میگیرم

Famili عزیز از پاسخ ات متشکرم ... توی سایت خودشون چک کردم و زیر 400 بود خوشبختانه! ولی چیزی که الان می خوام بدونم اینه که برای ایمیل وقت سفارت جلوی فیلد English Certificate چی بنویسم؟ Graduated of International University؟؟؟ فکر می کنید چی بنویسم بهتره؟
    Graduate of International University خوبه همین و بنویسید و یادتون باشد که برای وقت گرفتن سفارت مهم نیست شما چی مینویسید مهم زمانی که شما میرید سفارت برای تحویل مدارک اونوقت آنجا شما باید بجای آیلتس نامه ایی که از دانشگاه گرفتین که تایید میکند شما انگلیسی درس خوندین و تحویل بدید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)