صفحه 575 از 638 نخستنخست ... 75475525565566567568569570571572573574575576577578579580581582583584585625 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,741 تا 5,750 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    سلام
    تبریک بنده رو پذیرا باشید
    و ممنون بابت توضیحات دقیق و کاملتون
    دو سوال:
    1- نامه تاییدیه مدارک که برامون میفرستند چقدر نشوند دهنده احتمال قبولی ویزای سه ساله هست؟
    2- منظورتون از صد تومن در حساب پارسیان 100 هزار هستش دیگه؟
    با تشکر
    سلام
    درباره سوال اول: من نامه مذکور را با دقت خواندم. اون نامه نشانه این است که نقص مدرکی در کار نیست و مدارک کافی هستند و اکنون باید منتظر ارزشیابی باشید. دو ماه زمان برای ارزشیابی مدارک نیاز است. اگر به سلامتی درست ارزیابی شود، بعد از آن امتیازبندی صورت می گیرد. ظاهرأ کسانی بوده‌اند که روی 60 امتیاز حساب می‌کرده‌اند، ولی ارزشیابی مدارک آنها را شایسته 50 امتیاز تشخیص داد. در ارزشیابی مدارک هم ممکن است نظر فرد مسئول متفاوت از نظر خودتان باشد. از این رو نمی‌توان با قطعیت گفت که این نامه یعنی کار تمام است، اما در اکثر موارد به صدور ویزا منجر شده است. این نامه خیالتان را بابت نقص مدرک راحت می‌کند، اما واقعأ به معنای صدور قطعی ویزا نیست چون ارزیابی مدارک امتیاز نهایی و صدور ویزا را شامل می‌شود.
    درباره سئوال دوم: بله. صد هزار تومن موجودی منظورم بود. ببخشید که کامل ننوشتم این مورد را. کافی است زمانی که می‌خواهید بیمه را درخواست کنید صد هزارتومن موجودی در حسابتان باشد من همان موقع حساب پارسیان باز کردم و صد تومن ریختم و بعد پول بیمه را هم از همان صد تومن دادم. آن هم به خاطر ده درصد تخفیفش که دیدم به صرفه است در شرایطی که حساب پارسیان باز کردن هزینه‌ای نداشت.

Junior Member

سلام به همگی
    خوشحال میشم دو تا مورد بهم کمک کنین:
    1- وقت سفارت رو میشه با ایمیل گرفت؟ چون توسایت نوشته فقط تلفنی!! اگه میشه به کدوم آدرس میل بزنم؟
    2- من چون به نظرم اومد ساده هست، کیس اوردر باز کردم ولی الان می بینم با توجه به تاریخ اتمام پاسپورت باید عوض کنم پاسپورتمو، با توجه به دادن شماره پاسپورت تو درست کردن کیس اوردر آیا نیازه دوباره کیس اوردر جدید بسازم؟

Junior Member

سلام دوستان... کسی‌ می‌دونه اگه دانشگاهمون زمانی‌ که مدرکو ازش گرفتیم رنکش جز تاپ ۴۰۰ بوده باشه .. ولی‌ الان که میخوایم اقدام کنیم برا گرین کارت رنک دانشگاه دیگه تاپ ۴۰۰ نیست... با این حساب به نظرتون امتیازش تعلق میگیره بهمون یا نه؟ و یه سوال دیگه اینکه اگر به جای مدرک آیلتس مدرک Graduate of Intenational University و نشون بدیم چه امتیازی بهش تعلق میگیره؟ ممنون میشم کسی‌ بتونه جوابمو بده

Junior Member

نيازي به تاييديه نيست
    من بدون تاييديه ويزام اومد
    خود سفارت هم اطلاع داشت كه شريف تاييديه نميده

نقل قول نوشته اصلی توسط arsee62 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    خوشحال میشم دو تا مورد بهم کمک کنین:
    1- وقت سفارت رو میشه با ایمیل گرفت؟ چون توسایت نوشته فقط تلفنی!! اگه میشه به کدوم آدرس میل بزنم؟
    2- من چون به نظرم اومد ساده هست، کیس اوردر باز کردم ولی الان می بینم با توجه به تاریخ اتمام پاسپورت باید عوض کنم پاسپورتمو، با توجه به دادن شماره پاسپورت تو درست کردن کیس اوردر آیا نیازه دوباره کیس اوردر جدید بسازم؟
    1. وقت سفارت را فقط با ایمیل میدهند اگه هم زنگ بزنی میگن ایمیل کن. ایمیل باید انگلیسی و از عنوان آن مشخص باشه که واسه وقت ویزای گرین کارته. بعد یه جواب می یاد که یه سری مشخصات ازتون میخواد
    2. اگه کیس اوردر ساخته شده و پول دادید میتونید حین پروسه پاس رو عوض و کپی اونو به سفارت بدید البته اصل اونو اسکن و مستقیم واسه دانمارک میفرستید البته بهتره قبلش عوض شه ضمن اینکه اگه تاریخ انقضا زیاد نزدیک باشه سفارت اولش ممکنه وقت نده بگه عوضش کن

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mazaheri نمایش پست ها
    سلام به همگی

من نفر اصلی در درخواست گرین کارت هستم و ویزای من آمده است ولی چند روز پیش (با وجود پر کردن فرم FA8 برای همسرم) از سفارت دانمارک در تهران تماس گرفته اند و گفتند نامه ای از سفارت رسیده که از همسرم مدارک بیشتری خواسته اند.
    سوالی که دارم اینست که :
    آیا کسی میداند چه مدرک بیشتری میخواهند؟ اگر کسی تجربه مشابهی دارد، خوشحال میشوم راهنمایی کند تا قبل از رفتن به سفارت آماده کنیم و روز مراجعه همراه داشته باشیم.
    ممنون.
    فارسي عقدنامه رو موقع ابلاي انلاين ابلود كرده بودين؟از يكي از دوستان قبلا اين مدرك رو خواسته بودند

دوستانی که میگن دریافت نامه یعنی رسید مدارک شما است و نقص مدرک ندارید در این زمینه اتفاقی که برای من پیش آمد و میگم: من 15 Jun وقت سفارت داشتم البته من از مالزی اقدام کردم یک هفته بعد نامه رسد مدارک و دریافت کردم که نامه به تاریخ 17 Jun بود تقریبا 1 ماه بعد سفارت نامه داد که مدرک فوق لیسانس و دوباره به سفارت تحویل بده که این کارو انجام دادم و تا الان هم هنوز خبری از ویزا نشده باید بگم که من دکتری دارم ولی چرا فقط فوق لیسانس و مجدادا خواستن و نمیدونم. تو این مدت چندین بار هم زنگ زدم دانمارک ولی فقط میگن منتظر باش در ضمن من 1 ماه پیش زنگ زدم به من گفتن تا 2 هفته دیکه جوابت میاد ولی خبری نشد هفته پیش که زنگ زدم باز گفتن منتظر باش حجم پروندها زیاد است.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

نقل قول نوشته اصلی توسط Viona08 نمایش پست ها
    سلام دوستان... کسی‌ می‌دونه اگه دانشگاهمون زمانی‌ که مدرکو ازش گرفتیم رنکش جز تاپ ۴۰۰ بوده باشه .. ولی‌ الان که میخوایم اقدام کنیم برا گرین کارت رنک دانشگاه دیگه تاپ ۴۰۰ نیست... با این حساب به نظرتون امتیازش تعلق میگیره بهمون یا نه؟ و یه سوال دیگه اینکه اگر به جای مدرک آیلتس مدرک Graduate of Intenational University و نشون بدیم چه امتیازی بهش تعلق میگیره؟ ممنون میشم کسی‌ بتونه جوابمو بده
    من تصورم این است که زمانی که شما مدرک گرفتین رنکینگ دانشگاه مهم است چون هر سال رنکینگ دانشگاها تغییر میکند و در مورد نداشتن آیلتس و در دانشگاه به زبان انگلیسی درس خوندین از دانشکاهتون باید نامه تاییده بگیرین که زبان انگلیسی درس خوندین ولی من فکر میکنم ظاهرا به این چه کشوری بودین یعنی زبان اول آن کشور انگلیسی بوده یا نه و این که چند سال در اون دانشکاه درس هوندین همه بستگی داره ولی حتما حداقل معادل 6 آیلتس محاسبه میکنند چون تقریبا همه دانشگاه برای گرفتن پذیرش 6 آیلتس میخوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط Leyla_ نمایش پست ها
    نيازي به تاييديه نيست
    من بدون تاييديه ويزام اومد
    خود سفارت هم اطلاع داشت كه شريف تاييديه نميده
    سلام میشه بگید شما رشتتون چی بود و چقدر پروسه ی ویزاتون طول کشید ؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مداركي كه براي fa8 به صورت حضوري تحويل سفارت داديم:
    دقيقا بعد از 15 روز از وقت نفر اصلي (18 اكتبر جمعه) سابميت آنلاين رو انجام داديم و 3 روز بعدش (دوشنبه) ساعت 9 اينا رفتيم دم سفارت كه گفتن 12 بياين. 12 كه رفتيم كل كارمون هم 15 دقيقه بيشتر طول نكشيد و مدارك هم اينا بود:

1- اصل پاسپورت و كپي از صفحه اولش
    2- فيش پرداخت آنلاين
    3- كپي از شناسنامه
    4- سه صفحه اول فرم پر شده fa8
    5- يك قطعه عكس
    6- 250 دلار هم پول نقد + يك مبلغ ديگه اي كه خيلي زياد نبود (فك كنم 30 يا 40 دلار)
    همه كپي ها هم رنگي بود
    داخل هم فقط امضاي ديجيتال گرفته بودن و عكس ديجيتال
    هيچ نامه اي هم نه تو ايميل اومد نه دم در خونه!!!!!!

ممنون از اطلاعاتتون. يك سوال. ما كه دو نفر هستيم بايد گواهي مربوط به حساب بانكي و تمكن مالي رو به ميزان همون مبلغ به روزش (حدود 60 ميليون) موقع مراجعه نفر اصلي به سفارت بگيريم و ببريم يا اينكه وقتي براي نفر دوم (همسر) اپلاي كرديم؟ در حقيقت ميخوام بدونم حساب بانكي لازم براي دو نفر رو بايد كي ارائه كنم. واسه نفر اول يا نفر دوم؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)