صفحه 576 از 638 نخستنخست ... 76476526566567568569570571572573574575576577578579580581582583584585586626 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,751 تا 5,760 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتتون. يك سوال. ما كه دو نفر هستيم بايد گواهي مربوط به حساب بانكي و تمكن مالي رو به ميزان همون مبلغ به روزش (حدود 60 ميليون) موقع مراجعه نفر اصلي به سفارت بگيريم و ببريم يا اينكه وقتي براي نفر دوم (همسر) اپلاي كرديم؟ در حقيقت ميخوام بدونم حساب بانكي لازم براي دو نفر رو بايد كي ارائه كنم. واسه نفر اول يا نفر دوم؟
    ممنون
    برای نفر دوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    ممکن است سند ازدواج یا مجددارسید موجودی بانکی بخواهند. حتی مجددا. گاهی هم یک مهر یا یک کپی ناخوانا یا کمرنگ است. همیشه یکسان نیست. حالتهای مختلفی داشته. اما دو چیز برای همه یکسان است
    1- کارمند سفارت می توانسته و می تواند همان موقع بگوید چه مدرکی لازم است(چون به صورت فکس یا ایمیل به اطلاع آنها رسیده نامه سر بسته نیست!) ولی این کار را نمی کنند!
    2-از روزی که به شما اطلاع داده اند یک ماه(عموما یک ماه) وقت دارید رفع نقص کنید.
    برای موجودی بانک (مجدد) باید رسید جدید با تاریخ روز گرفت یا همان قبلی را قبول میکنند؟

در ضمن این مدارک مجدد یا جدید را کپی میخواهند یا باید در فرم FA8 مجددا upload کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mazaheri نمایش پست ها
    برای موجودی بانک (مجدد) باید رسید جدید با تاریخ روز گرفت یا همان قبلی را قبول میکنند؟

در ضمن این مدارک مجدد یا جدید را کپی میخواهند یا باید در فرم FA8 مجددا upload کرد؟
    سلام
    در مورد سوال اول باید رسید جدید ببرید و در مورد سوال دوم شخصا اطلاعات زیادی ندارم بهتره که از سفارت بپرسید ولی روزی که میرین سفارت همه مدارک لازم
    FA8 رو ببرید ممکنه خودشون اسکن کنن بفرستن بهر حال فکر کنم کپی ها رو همراه داشته باشین بهتره
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان براي گرفتن ويزاي شخص اصلي و همراه اگه نفر اصلي بره ميتونه جفت ويزاها رو بگيره يا دو نفري بايد باشن؟؟؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    برای ویزای fa8 چه چیزهایی رو بایستی ترجمه کنیم و upload کنیم؟ فقط به ترجمه عقدنامه نیاز است یا فقط فارسی یا هر دو؟ اگر مدارک دیگری هم بایستی ترجمه بشه لطفا به من اطلاع بدید. پیشاپیش ممنونم. دوستان ما گواهی تمکن مالی رو 58 میلیون به اسم همسرم که ویزاش اومده گرفتیم از بانک سامان، (برای من که fa8 هستم) درست هست یا نه؟ چون میخوایم هر چه زودتر آپلود کنیم. پول هم مقدار 2060 کرون آنلاین پرداخت کردیم و رسیدش رو آپلود کردیم. ممنون میشم اگه نکته خاصی هست منو در جریان قرار بدید. سپاسگزارم(البته هنوز کلی مدرک دیگه مونده تا آپلود کنیم تا تمام مراحل کامل شه!!!)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتتون. يك سوال. ما كه دو نفر هستيم بايد گواهي مربوط به حساب بانكي و تمكن مالي رو به ميزان همون مبلغ به روزش (حدود 60 ميليون) موقع مراجعه نفر اصلي به سفارت بگيريم و ببريم يا اينكه وقتي براي نفر دوم (همسر) اپلاي كرديم؟ در حقيقت ميخوام بدونم حساب بانكي لازم براي دو نفر رو بايد كي ارائه كنم. واسه نفر اول يا نفر دوم؟
    ممنون
    اگر بین روزهایی که نفر اول و دوم اقدام میکنند فاصله ای کمتر از یک ماه است. راحت تر هتید که از ابتدا به اندازه دو نفر موجودی داشته باشید و 2تا پرینت موجودی بگیرید. یکی را نفر اصلی به سفارت تحویل بدهد و دیگری را اسکن کنید نفر دوم اپلود کند. و محض احتیاط پرینت دوم را تا آخر نزد خودتان نگهدارید.
    اگر نفر دوم حالا تصمیم ندارد که ثبت نام کند نیازی نیست برای فرد اصلی به اندازه دو نفر موجودی داشته باشد. ولی هرزمان فرد دوم خواست ثبت نام کند و باز می خواهید از همان حساب پرینت بگیرید باید موجودی را به اندازه دو نفر برسانید.
    حالتهای دیگری هم وجود دارد.مثلا اگر تصمیم دارید بعد از رسیدن ویزای فرد اصلی، آنوقت فرد دوم ثبت نام کند حتی می شود که فرد دوم به نام خودش حساب باز کند و به اندازه (خودش)یک نفر موجودی داشته باشد.
    تا کجا باید دوید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiii نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    برای ویزای fa8 چه چیزهایی رو بایستی ترجمه کنیم و upload کنیم؟ فقط به ترجمه عقدنامه نیاز است یا فقط فارسی یا هر دو؟ اگر مدارک دیگری هم بایستی ترجمه بشه لطفا به من اطلاع بدید. پیشاپیش ممنونم. دوستان ما گواهی تمکن مالی رو 58 میلیون به اسم همسرم که ویزاش اومده گرفتیم از بانک سامان، (برای من که fa8 هستم) درست هست یا نه؟ چون میخوایم هر چه زودتر آپلود کنیم. پول هم مقدار 2060 کرون آنلاین پرداخت کردیم و رسیدش رو آپلود کردیم. ممنون میشم اگه نکته خاصی هست منو در جریان قرار بدید. سپاسگزارم(البته هنوز کلی مدرک دیگه مونده تا آپلود کنیم تا تمام مراحل کامل شه!!!)
    خود من برای همسرم فقط ترجمه سند ازدواج را اپلود کردیم. اگر فرزند ندارید ترجمه دیگری لازم نیست.
    در مورد گواهی تمکن مالی من و همسرم به فاصله 2 ماه از هم اقدام کردیم که خب گواهی بانکی من اعتبار نداشت برای ایشون. در این مورد همسرم گواهی بانکی به نام خودش و به اندازه دو نفر اپلود کرد در FA8 . ما نگران بودیم که ایراد بگیرن به این مساله که چرا به نام نفر اصلی نیست که خوشبختانه اینطور نشد
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiii نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    سلام پول را از چه طریق پرداخت کردید ؟ پرداخت انلاین از داخل کشور که نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام پول را از چه طریق پرداخت کردید ؟ پرداخت انلاین از داخل کشور که نمیشه؟
    اگر دوستان یا فامیلی در خارج از کشور دارید از اونها کمک بگیرید و در غیر اینصورت شرکتهایی مثل همینهایی که در بخش آگهی های فروم میبینید. خیلی از دوستان از طریق یکی از اینها که توسط عده ای از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران اداره میشه پرداختشون رو انجام دادند
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

سلام مجدد به دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید:
    براي گرفتن ويزاي شخص اصلي و همراه اگه نفر اصلي بره ميتونه جفت ويزاها رو بگيره يا دو نفري بايد باشن و ویزای هرکسی رو به خودش میدن؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)