صفحه 577 از 638 نخستنخست ... 77477527567568569570571572573574575576577578579580581582583584585586587627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,761 تا 5,770 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان یک سوالی دارم اگه اطلاع دارین لطفا راهنمایی کنید:
    ویزای همسرمن هنوز نیامده و من حداکثر تا 3 ماهه دیگه باید وارد دانمارک بشم. اگه همسرم ویزای توریستی شینگن (ازسفارتی دیگر) داشته باشد وبا من همراه باشه ایا میتوانیم از دانمارک پروسه گرفتن ویزا ی همراه را تسریع کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    خود من برای همسرم فقط ترجمه سند ازدواج را اپلود کردیم. اگر فرزند ندارید ترجمه دیگری لازم نیست.
    در مورد گواهی تمکن مالی من و همسرم به فاصله 2 ماه از هم اقدام کردیم که خب گواهی بانکی من اعتبار نداشت برای ایشون. در این مورد همسرم گواهی بانکی به نام خودش و به اندازه دو نفر اپلود کرد در FA8 . ما نگران بودیم که ایراد بگیرن به این مساله که چرا به نام نفر اصلی نیست که خوشبختانه اینطور نشد
    دوست عزیز ما گواهی تمکن مالی رو به اسم همسرم که ویزاش اومده و دقیقا یکماه و یک هفته از اقدامش برای گرفتن ویزا میگذره برای ویزای fa8 من گرفتیم تا توی سایت آپلود کنیم و پولی هم که توی حساب همسرم هست 58 میلیون هست. به نظر شما مقدار پول و اینکه تمکن به نام همسرم هست درسته؟؟(با توجه با اینکه ویزای همسرم امده) ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    سلام مجدد به دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید:
    براي گرفتن ويزاي شخص اصلي و همراه اگه نفر اصلي بره ميتونه جفت ويزاها رو بگيره يا دو نفري بايد باشن و ویزای هرکسی رو به خودش میدن؟؟؟
    دوست عزیز فکر میکنم امکان اینکه شخص دیگری ویزای شما رو بگیرند هست. فقط باید مدارک شناسایی شما را به همراه داشته باشند. با این حال بهتره با سفارت هم تماس بگیرید و بپرسید و بگید مثلا راهتون دوره و واستون مشکله که خودتون برید پاسپورت رو بدید واسه چسبوندن ویزا.. .شماره تلفن سفارت بخش ویزا : 28155001 سه شنبه و پنج شنبه 13:30 تا 15.

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiii نمایش پست ها
    دوست عزیز ما گواهی تمکن مالی رو به اسم همسرم که ویزاش اومده و دقیقا یکماه و یک هفته از اقدامش برای گرفتن ویزا میگذره برای ویزای fa8 من گرفتیم تا توی سایت آپلود کنیم و پولی هم که توی حساب همسرم هست 58 میلیون هست. به نظر شما مقدار پول و اینکه تمکن به نام همسرم هست درسته؟؟(با توجه با اینکه ویزای همسرم امده) ممنونم
    همونطور که قبلا گفتم گواهی تمکن مالی که ما برای همسرم به عنوان همراه آپلود کردیم به نام خودش بود و موجودی هم به اندازه 2 نفر. مبلغ ریالیش کمتر اهمیت داره مهم اینه که مبلغ به کرون یا دلار کافی باشه چون بعضا بانکها ممکنه متفاوت بالانس کنند
    من الان خاطرم نیست مبلغ به دلار چقدر بود ولی فکر میکنم موجودی شما برای دو نفر کافیه
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_a نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوالی دارم اگه اطلاع دارین لطفا راهنمایی کنید:
    ویزای همسرمن هنوز نیامده و من حداکثر تا 3 ماهه دیگه باید وارد دانمارک بشم. اگه همسرم ویزای توریستی شینگن (ازسفارتی دیگر) داشته باشد وبا من همراه باشه ایا میتوانیم از دانمارک پروسه گرفتن ویزا ی همراه را تسریع کنیم؟
    به نظر من امکانپذیره. اینطور که در قوانین اومده به شرطی میشه درخواست رو از خود دانمارک ارائه کرد که ورود به دانمارک قانونی باشه. فقط همسرتون ویزا از هر کشوری گرفتن برای اینکه احیانا به مشکل برنخورن ورود را از همون کشور انجام بدن و بعد وارد دانمارک بشن و مهمتر ازون اینکه مدت ویزای ایشون نباید خیلی کم باشه جوریکه تا پروسه ایشون طی نشده ویزاشون منقضی بشه

Junior Member

سلام دوستان
    من جمعه برای گرفتن وقت سفارت برایشان ایمیل زدم اما هنوز جوابی دریافت نکردم، معمولا چقدر طول میکشه جواب بدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD

سلام دوستان
    دو تا سوال دارم
    ۱- من فوق مکانیک دارم. الان دارم دکتری می خونم. تا ۳ ماه دیگه دفاع می کنم. به نظرتون اکه از دانشکاه نامه بکیرم امتیاز بین فوق و دکتری میده بهم؟ یا فوق میده؟ به نظرتون صبر کنم مدرک رو بکیرم بعد اپلای کنم؟
    ۲- من ایران نیستم. بهتره از اینجا اپلای کنم یا بیام ایران؟ سفارت اینجا ۲ روزه وقت میده ولی چون سفارت دانمارک نداره باید از سفارت نروژ اپلای کنم.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط ahanchian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو تا سوال دارم
    ۱- من فوق مکانیک دارم. الان دارم دکتری می خونم. تا ۳ ماه دیگه دفاع می کنم. به نظرتون اکه از دانشکاه نامه بکیرم امتیاز بین فوق و دکتری میده بهم؟ یا فوق میده؟ به نظرتون صبر کنم مدرک رو بکیرم بعد اپلای کنم؟
    ۲- من ایران نیستم. بهتره از اینجا اپلای کنم یا بیام ایران؟ سفارت اینجا ۲ روزه وقت میده ولی چون سفارت دانمارک نداره باید از سفارت نروژ اپلای کنم.
    ممنون
    بین فوق و دکتری نداریم.شما را فوق حساب می کنند.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

سلام دوستان خوب.امیدوارم شاد و پیروز باشید.امروز خانمم برای بیومتری رفته بود سفارت.اولش نگهبان دم در گفته بود باید وقت قبلی بگیرید ولی پس از اصرار قبول میکنه که برن داخل.250 دلار پول و فرم پر شده ی fa8 و کپی صفحه ی اول شناسنامه و پاسپورت و تاییدیه پرداخت 2060 کرون را گرفته .کاری هم به عقد نامه و گواهی تمکن مالی نداشتن.(البته این دو سند رابا فرم انلاین فرستاده بودم.)در کل فکر می کنم بهتره اون سندهارو همراه خودتون داشته باشید .حالا کسی میدونه از وقتی ویزای نفر اصلی میاد (یعنی بهتون زنگ می زنند) تا کی میتونیم سفارت تا مهر بزنند و تا چه مدت میتونیم بریم دانمارک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_khan نمایش پست ها
    ...حالا کسی میدونه از وقتی ویزای نفر اصلی میاد (یعنی بهتون زنگ می زنند) تا کی میتونیم سفارت تا مهر بزنند و تا چه مدت میتونیم بریم دانمارک؟
    از زمان اطلاع دادن سفارت، حدود 3 ماه وقت دارید برای پیکاپ (چسباندن) ویزا و لی توصیه میشه تا نهایتا دو ماه برید چون ممکنه زمان صدور نامه ویزای شما از دانمارک 1-2 هفته ای زود تر باشه و خدای نکرده ویزای شما باطل بشه. و از همون زمان هم 6 ماه وقت دارید برای ورود به دانمارک. البته در این مورد دوم (ورود به دانمارک) بین دوستان مطلع این فروم اختلاف نظر وجود داره. ولی نکته اصلی اینه که ویزایی که در پاس شما میخوره 6 ماهه هست تقریبا و از همون تاریخ شروع ویزاتون شما 6 ماه فرصت دارید که وارد بشید که خب دوستان توصیه میکنند که حداکثر تا ماه 4 وارد بشید چون اگه ویزای شما دراین فاصله که کارت اقامتتون میاد باطل بشه ممکنه برای اقامت در دانمارک مشکل پیش بیاد براتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)