صفحه 579 از 638 نخستنخست ... 79479529569570571572573574575576577578579580581582583584585586587588589629 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,781 تا 5,790 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    اگر بین روزهایی که نفر اول و دوم اقدام میکنند فاصله ای کمتر از یک ماه است. راحت تر هتید که از ابتدا به اندازه دو نفر موجودی داشته باشید و 2تا پرینت موجودی بگیرید. یکی را نفر اصلی به سفارت تحویل بدهد و دیگری را اسکن کنید نفر دوم اپلود کند. و محض احتیاط پرینت دوم را تا آخر نزد خودتان نگهدارید.
    اگر نفر دوم حالا تصمیم ندارد که ثبت نام کند نیازی نیست برای فرد اصلی به اندازه دو نفر موجودی داشته باشد. ولی هرزمان فرد دوم خواست ثبت نام کند و باز می خواهید از همان حساب پرینت بگیرید باید موجودی را به اندازه دو نفر برسانید.
    حالتهای دیگری هم وجود دارد.مثلا اگر تصمیم دارید بعد از رسیدن ویزای فرد اصلی، آنوقت فرد دوم ثبت نام کند حتی می شود که فرد دوم به نام خودش حساب باز کند و به اندازه (خودش)یک نفر موجودی داشته باشد.
    از جواب دوستان ممنون ولی جوابها کمی با هم متفاوت بود هنوز مطمئن نیستم. کدوم حالتش بهتره؟ من میخوام برای خودم و همسرم اقدام کنم، وقت سفارت من معلومه و درحال جمع آوری مدارکم هستم. امکانش هست گواهی حساب بانکی رو برای خودم به میزان دو نفر ارائه بدم و موقع تحویل مدارک همسرم دیگه از ما گواهی حساب نگیرند؟ و اینکه بهترین زمان برای اقدام برای نفر دوم چه موقعی است؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    از جواب دوستان ممنون ولی جوابها کمی با هم متفاوت بود هنوز مطمئن نیستم. کدوم حالتش بهتره؟ من میخوام برای خودم و همسرم اقدام کنم، وقت سفارت من معلومه و درحال جمع آوری مدارکم هستم. امکانش هست گواهی حساب بانکی رو برای خودم به میزان دو نفر ارائه بدم و موقع تحویل مدارک همسرم دیگه از ما گواهی حساب نگیرند؟ و اینکه بهترین زمان برای اقدام برای نفر دوم چه موقعی است؟
    پس بهتره به اندازه 2 نفر موجودی بگذارید و 2 تا پرینت بگیرید. یکی را خودتان تحویل سفارت بدهید. یک هفته بعدش هم همسرتان بروند بیومتری. طی این یک هفته هم مراحل فرم FA8 را برای همسرتان طی کنید. یک هفته فاصله کافی است. در مورد رسیدن مدارک نگران نباشید مدارک حتما به دانمارک ارسال می شود. ما هم به فاصله یک هفته اقدام کردیم و ویزای همسرم همزمان با من آمد. تلفن هم نزدم که آیا رسیده یا خیر. بارها گفته ام مدارک آپلود می شود و پستی نیست!
    از همسرتان گواهی نمیگیرند باید اسکن آن را ارسال کنید. ولی برای اطمینان اصل آن را تا دریافت وبزا داشته باشید.
    تا کجا باید دوید.....

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    موقع تحویل مدارک همسر حتما باید گواهی حساب ارائه بدید. حالا در صورتیکه فاصله زیادی بین اپلای اپلیکنت اصلی و ایشان نباشد(کمتر از 3 هفته) میتونید اسکن همون گواهی حساب قبلی رو آپلود کنید. با توجه به تجربیات دوستان، بهترین زمان 2 الی 4 هفته بعد از اپلای نفر اصلی می باشد.

Junior Member

قابل توجه دوستاني كه در مورد مدرك نظام مهندسي سوال پرسيده بودن،همسر من علاوه بر سابقه كار تمام وقتي كه داشت ،ترجمه پروانه نظام مهندسي و نامه اشتغال به كار به صو رت پاره وقت از اونجا را هم با خودش برده بود ،ولي خانم مغروري اين مدارك رو تحويل نگرفت

سلام دوستان. من دارم فرم جی آر 1 رو پر می کنم اما یه سوال دارم اینکه نوشته با حرف بزرگ باید پر کنیم منظور از این اینه که همه چیز باید با حروف بزرگ نوشته بشه حتی آدرس؟ و یا طور خاصی باید باشه؟

من نامه رجوع به سفارت برای دریافت ویزا برام ارسال شده ولی از اونجایی که قصد دارم ورودم توی بهار باشه می خواهم که تا حد ممکن تاریخ شروع ویزام دیرتر باشه و دیرتر برم سفارت. آیا همه دوستان شروع ویزاشون روز مراجعه به سفارت بوده یا اینکه همان روز صدور گرین کارد شروع ویزا محسوب میشه؟ من از متنی که توی نامه نوشته برداشت دوم را دارم اما دوستمون که یکی دو صفحه قبل مطلب زده خلافشو گفتن. لطفا اگر تجربه ای دارید راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    پس بهتره به اندازه 2 نفر موجودی بگذارید و 2 تا پرینت بگیرید. یکی را خودتان تحویل سفارت بدهید. یک هفته بعدش هم همسرتان بروند بیومتری. طی این یک هفته هم مراحل فرم FA8 را برای همسرتان طی کنید. یک هفته فاصله کافی است. در مورد رسیدن مدارک نگران نباشید مدارک حتما به دانمارک ارسال می شود. ما هم به فاصله یک هفته اقدام کردیم و ویزای همسرم همزمان با من آمد. تلفن هم نزدم که آیا رسیده یا خیر. بارها گفته ام مدارک آپلود می شود و پستی نیست!
    از همسرتان گواهی نمیگیرند باید اسکن آن را ارسال کنید. ولی برای اطمینان اصل آن را تا دریافت وبزا داشته باشید.

البته اگه روی کسب امتیاز کافی مین اپلیکنت خیلی مطمئن هستید دونفره اقدام کنید که پولتون سوخت نشه

Junior Member

سلام خدمت دوستان و ضمن عرض تسلیت بابت شهادت سالار شهیدان ع
    دوستان امروز از سفارت تماس گرفتن و گفتن برای دریافت ویزا با مدارک بیا سفارت!
    طبق سنت حسنه ای که دوستان داشتن منهم تاریخهای مهمم رو خدمتتون جهت بهره برداری میگم:

درخواست وقت از سفارت: 8 ژانویه

پاسخ: 9 ژانویه

وقت مصاحبه: 7 جولای

آماده شدن ویزا: امروز! 13 نوامبر
    رشته : مهندسی مکانیک
    در ضمن نامه اطلاعات رسید اطلاعات هنوز دستم نرسیده

با آرزوی موفقیت برای سایر دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دارم فرم جی آر 1 رو پر می کنم اما یه سوال دارم اینکه نوشته با حرف بزرگ باید پر کنیم منظور از این اینه که همه چیز باید با حروف بزرگ نوشته بشه حتی آدرس؟ و یا طور خاصی باید باشه؟
    من اصلا دفت نکردم. واقعا باید حروف بزرگ باشه؟ خواهشا یکی از دوستان جواب بده...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    من با حروف بزرگ همه را حتی آدرس را پر کردم و تحویل دادم چون خودشون اینو خواسته بودند ولی نمی دونم کسی با حروف کوچک هم پر کرده یا نه، بهتره شما هم با حروف بزرگ پر کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)