صفحه 580 از 638 نخستنخست ... 80480530570571572573574575576577578579580581582583584585586587588589590630 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,791 تا 5,800 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    ویزای من هم اومد.
    قبل از اینکه سوالاتم رو بپرسم جزئیات تاریخ درخواست ویزام رو عرض می کنم:
    درخواست وقت از سفارت: 1 نوامبر
    پاسخ: 3 ژانویه
    وقت مصاحبه: 7 جولای
    تاریخ دریافت مدارک در دانمارک: 6 آگوست (در نامه تاییده مدارک که چند هفته بعد از این تاریخ به دستم رسید)
    تماس از سفارت در مورد صدور ویزا: 14 نوامبر
    رشته : مدیریت بازاریابی

1-زمان تحویل گرفتن ویزا روی پاسپورت، روی چی اثر داره؟ زمان شروع گرین کارت؟ زمان شروع اون 180 روز مهلت خروج؟ یا چی؟

2- کجا میشه در مورد خونه و هم خونه صحبت کرد تو فروم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    من نامه رجوع به سفارت برای دریافت ویزا برام ارسال شده ولی از اونجایی که قصد دارم ورودم توی بهار باشه می خواهم که تا حد ممکن تاریخ شروع ویزام دیرتر باشه و دیرتر برم سفارت. آیا همه دوستان شروع ویزاشون روز مراجعه به سفارت بوده یا اینکه همان روز صدور گرین کارد شروع ویزا محسوب میشه؟ من از متنی که توی نامه نوشته برداشت دوم را دارم اما دوستمون که یکی دو صفحه قبل مطلب زده خلافشو گفتن. لطفا اگر تجربه ای دارید راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز
    ویزای شما با نامه ی پستی دستون رسیده و اگر این طور هست نامه از سفارت در دانمارک بوده یا ایران ؟
    در مورد گرفتن ویزاتون بعضی از دوستان در فروم گفتن روزی که به سفارت رفتند ویزاشون حساب شده ولی نظر شخصی بنده اینه که شما ویزاتونو زودتر بگیرید چون ممکنه تاریخی که در دانمارک ثبت شده زودتر باشه و شما بعد 6 ماه به دانمارک برسید و خدایی نکرده ویزاتون باطل بشه . بازم از دوستان با تجربه در فروم نظر خواهی کنید
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

کسی هست که اپیل کرده باشه و جواب گرفته باشه؟ میشه لطفا بگید چقدر طول میکشه تا جواب بدند؟؟
    ممنون

سلام. من از مدرک 50 امتیاز, از سن 10 امتیاز, از نمره زبان 20 و از سابقه کار 15 تا دارم.
    اگه 95 امتیاز داشته باشیم. راهی داره که 5 امتیاز رو جو کرد؟ مثلا از زبان دانمارکی که 10 امتیاز جدا داره.

سلام دوستان. من دارم فرم جی آر 1 رو پر می کنم اما یه سوال دارم اینکه نوشته با حرف بزرگ باید پر کنیم منظور از این اینه که همه چیز باید با حروف بزرگ نوشته بشه حتی آدرس؟ و یا طور خاصی باید باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ویزای شما با نامه ی پستی دستون رسیده و اگر این طور هست نامه از سفارت در دانمارک بوده یا ایران ؟
    در مورد گرفتن ویزاتون بعضی از دوستان در فروم گفتن روزی که به سفارت رفتند ویزاشون حساب شده ولی نظر شخصی بنده اینه که شما ویزاتونو زودتر بگیرید چون ممکنه تاریخی که در دانمارک ثبت شده زودتر باشه و شما بعد 6 ماه به دانمارک برسید و خدایی نکرده ویزاتون باطل بشه . بازم از دوستان با تجربه در فروم نظر خواهی کنید
    موفق باشید
    ممنون از جوابتون. من از ايران درخواست نكرده بودم و نامه از سفارت كشور محل سكونتم رسيده. اصل نامه را اداره مهاجرت نوشته و براي سفارت فرستاده و از اونجا هم به آدرس من پست شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    سلام
    ویزای من هم اومد.
    قبل از اینکه سوالاتم رو بپرسم جزئیات تاریخ درخواست ویزام رو عرض می کنم:
    درخواست وقت از سفارت: 1 نوامبر
    پاسخ: 3 ژانویه
    وقت مصاحبه: 7 جولای
    تاریخ دریافت مدارک در دانمارک: 6 آگوست (در نامه تاییده مدارک که چند هفته بعد از این تاریخ به دستم رسید)
    تماس از سفارت در مورد صدور ویزا: 14 نوامبر
    رشته : مدیریت بازاریابی

1-زمان تحویل گرفتن ویزا روی پاسپورت، روی چی اثر داره؟ زمان شروع گرین کارت؟ زمان شروع اون 180 روز مهلت خروج؟ یا چی؟

2- کجا میشه در مورد خونه و هم خونه صحبت کرد تو فروم؟
    ١- روي زمان شروع ١٨٠ روز البته اگر كه تاثير داشته باشه كه سئوال من هم هست.
    ٢-در تاپيك مربوطه در زيرگروه كشور دانمارك!

Junior Member

ویزای من هم اومد بالاخره
    بدون محاسبه بونوس پوینت پازیتیو لیست 100 میشدم وبا اون 110،آیلتس 6،حدود 2 سال سابقه کار،دندانپزشک،سن زیر 30
    تاریخ تحویل مدارک14 می و تاریخ صدور ویزا3 نوامبر،البته هنوز نگرفتمش! تو این مدت هیچ نامه ای به دستم نرسیداما خودم دوبار تلفنی چک کردم با دانمارک،یکبار یکماه پیش بود که گفتن رفته برای اسمنت به دانشگاه کپنهاگ وبار دوم هم هفته پیش بود که گفتن دیروزش تصمیم گرفتن و جواب رو فرستادن به سفارت و باید از اونا پیگیری کنم،تو ساعت پاسخگویی سفارت زنگ زدم اما گفتن جواب رو نمیتونن بدن و بعدا خودشون تماس میگیرن که فرداش تماس گرفتن،
    حالا یه سوال دارم که گویا برای چند تا ازدوستان دیگه هم سواله: این ویزا 2.5 سالست درسته؟ وشمارش معکوس این 2.5 سال از همون تاریخ صدور ویزاست یا ورود ما به دانمارک و گرفتن شماره شهروندی؟
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید

لطفا راهنمایی کنید...سفارت قبلا بهم گفته بود که وقتی ویزا اومد 6 ماه وقت دارید برید و تاریخ شروع مدت گرین کارت 3 ساله از روزیه که CPR number میگیرید ولی با توجه به گفته های دوستان اینجا به نظر میرسه که از زمان اومدن ویزا ان 3 سال شروع میشه. من واقعا گیج شدم . اگه اینطور باشه پس زمان ورود به دانمارک هر چه زودتر باشه بهتره خصوصا برای کسانی که باید اونجا ازمون زبان داده مدارک رو اتورایز کنن تا بتونن کار پیدا کنن و این پروسه وقت میبره لطفا دوستانی که میدونن پاسخ بدن چون خیلی برام مهمه.. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دارم فlرم جی آر 1 رو پر می کنم اما یه سوال دارم اینکه نوشته با حرف بزرگ باید پر کنیم منظور از این اینه که همه چیز باید با حروف بزرگ نوشته بشه حتی آدرس؟ و یا طور خاصی باید باشه؟
    بهتره با حروف بزرگ پر كنيد چون خودشون اين طور خواستن ولي در كل فرقي نداره چون ما دو تا پر كرده بوديم يكي با حروف بزرگ و يكي با حروف كوچك ،اما روز تحويل مدارك خانم مغروري گفت فرقي نداره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)