صفحه 581 از 638 نخستنخست ... 81481531571572573574575576577578579580581582583584585586587588589590591631 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,801 تا 5,810 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام برهمه، متاسفانه دیروز موبایلم خاموش بود و یه تماس از سفارت داشتم که متوجه نشده بودم، امروز هم ظاهرا نیستند و گفتند برای نتیجه درخواست ویزای مهاجرت باید دوشنبه هفته بعد تماس بگیرم، از این نگرانم که نکنه رد شده باشم لطفا یکی جواب بده آیا کسی هست که برای ریجکت شدن هم از سفارت باهاش تماس گرفته باشند؟
    متاسفانه همین یه ربع پیش هم با دانمارک تماس گرفتم گفتند دو روز پیش نتیجه شما رو به سفارتتون اعلام کردیم و نمی تونیم به شما چیزی بگیم و باید از سفارت خودتون بپرسید!!!!
    من که آخر نفهمیدم اگه قراره نتیجه درخواست منو از اداره مهاجرت به خودم نگن پس اینهمه تشکیلات و خط تلفن و ... برا چیه پس؟
    خداییش خیلی سخته تا 4 روز دیگه دلم مثل سیر و سرکه بجوشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط Shooshi نمایش پست ها
    سلام برهمه، متاسفانه دیروز موبایلم خاموش بود و یه تماس از سفارت داشتم که متوجه نشده بودم، امروز هم ظاهرا نیستند و گفتند برای نتیجه درخواست ویزای مهاجرت باید دوشنبه هفته بعد تماس بگیرم، از این نگرانم که نکنه رد شده باشم لطفا یکی جواب بده آیا کسی هست که برای ریجکت شدن هم از سفارت باهاش تماس گرفته باشند؟
    متاسفانه همین یه ربع پیش هم با دانمارک تماس گرفتم گفتند دو روز پیش نتیجه شما رو به سفارتتون اعلام کردیم و نمی تونیم به شما چیزی بگیم و باید از سفارت خودتون بپرسید!!!!
    من که آخر نفهمیدم اگه قراره نتیجه درخواست منو از اداره مهاجرت به خودم نگن پس اینهمه تشکیلات و خط تلفن و ... برا چیه پس؟
    خداییش خیلی سخته تا 4 روز دیگه دلم مثل سیر و سرکه بجوشه...
    در هر دو حالت سفارت با شما تماس میگیرد ولی نگران نباشد حتما ویزاتون آماده است و اداره مهاجرت به هیچ وجه به شما در این مورد جواب نمیدن چون شما از روز اول با سفارت طرف حساب بودین البته منم با شما هم دردم چون منم دوشنبه زنگ زدم دانمارک گفتن جوابتون فرستاده شده سفارت تماس میگیره ولی تا به امروز تماسی گرفته نشده البته من ایران نیستم و از ایرانم اقدام نکردم در هر صورت همیشه مثبت فکر کنید بار مثبت ایجاد شده هم رو کاراتون تاثیر میذلرد بدون شک موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    دوستان من دیروز بالاخره همت کردم و رفتم ویزا را توی پاسپورت چسباندم. اولین نکته این است که ویزا مختص دانمارک است. یعن قبلأ روی ویزای آلمان توریستی من نوشته بود: کشورهای شینگن، ولی الان نوشته دانمارک. عنوان ویزا هم که در مورد قبل ویزای شینگن بوده، الان فقط نوشته ویزا. بنابراین اصلأ ورود نمی‌تواند جایی جز دانمارک باشد. این نکته مهم. تاریخ ویزا را همین دیروز زدند، یعنی 7-11-13 تا 5-5-14 به مدت 180 روز
    ....
    چند برگه رسمی پذیرش اقامت بلندمدت را هم که منزله پذیرش درخواست بود دادند که در آن نوشته من از «20 اکتوبر 2013» شامل اقامت سه ساله می‌شوم تا «20 اکتوبر 2016» و بعد از آن هم شرایط تمدید و سایر موارد جزئی را ذکر کرده بودند.....
    امیدوارم توضیحاتی که دادم برای دوستانی که احیانأ مشکلی دارند یا سئوالی در این زمینه داشته‌اند مفید بوده باشد.
    با توجه به گفته دوستمون ملاک ویزای 3 ساله همون تاریخ ارسال نامه است نه از روز ورود و ثبت آدرس. اگه اشتباه میکنم لطفا دوستان تصحیح کنند

Junior Member

سلام دوستان. من برای ویزای گرین کارت اقدام کرده بودم. متاسفانه هفته گذشته جواب اومد که پرونده رد شده؛ اونهم بخاطر کمبود امتیاز و البته اشتباه محاسباتی من! نامه ای که سفارت به من تحویل داد علاوه بر جزییات پرونده و امتیاز بندی, اشاره به این موضوع داشت که میشه appeal هم کرد. کسی از دوستان با مشکل مشابه برخورد نداشته و نمیدونه چطور باید مراحل appeal رو انجام داد؟ و این بین appeal و case reopen کدوم رو باید درخواست کنیم. چون در کاتگوری fee در سایت نیو تو دانمارک, هر دو یک مقدار هزینه لازم دارن و مضمون مشابه دارن. از دوستانی که به مشکل مشابه برخوردن تقاضا میکنم اگر امکان داره راهنمایی کنن. سپاس.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhray نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای ویزای گرین کارت اقدام کرده بودم. متاسفانه هفته گذشته جواب اومد که پرونده رد شده؛ اونهم بخاطر کمبود امتیاز و البته اشتباه محاسباتی من! نامه ای که سفارت به من تحویل داد علاوه بر جزییات پرونده و امتیاز بندی, اشاره به این موضوع داشت که میشه appeal هم کرد. کسی از دوستان با مشکل مشابه برخورد نداشته و نمیدونه چطور باید مراحل appeal رو انجام داد؟ و این بین appeal و case reopen کدوم رو باید درخواست کنیم. چون در کاتگوری fee در سایت نیو تو دانمارک, هر دو یک مقدار هزینه لازم دارن و مضمون مشابه دارن. از دوستانی که به مشکل مشابه برخوردن تقاضا میکنم اگر امکان داره راهنمایی کنن. سپاس.
    امتیازی که به شما دادن رو ریز به ریز شرح بدین ببینیم اساسا اعتراض فایده ای برای شما داره یا نه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    امتیازی که به شما دادن رو ریز به ریز شرح بدین ببینیم اساسا اعتراض فایده ای برای شما داره یا نه؟؟
    ممنون از پاسخ. من پزشک هستم. متاسفانه 10 امتیاز positive list رو قبل از اتوریزاسیون مدرکم حساب کرده بودم. از زبان 5 امتیاز(چون وقت نبود آزمون ket داده بودم), مدرک 60, سابقه کار 10 و سن 15 که جمعا 90 امتیاز شد. هفته گذشته البته آزمون FCE که 15 امتیاز داره رو دادم و سابقه کارم رو میتونم extend کنم که بشه 15 امتیاز. حدودا 6 هفته دیگه وقت دارم برای اعتراض که تا اون موقع مدارک جدیدم آماده میشه. سوال اینه که اولا باید reopen کنم یا appeal؟ و دوم اینه که مدارک جدید برای ارتقای امتیاز مورد قبول هست یا خیر؟ ضمنا اتوریزاسیونم هم تا 2 الی 3 ماه دیگه میاد. مرسی.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

کاش وقتی نمره زبان نداشتید عمل نمیکردید و وقتتونو یه کم عقب مینداختین.. تا ائنجا که من میدونم از بچه های پزشکی احتیاجی به اتوریزاسیون نداشتن و بدون اون با نمره زبان امتیازشون رو به 100 رسوندن.به هرحال اگه اونا اشتباه میکردن اعتراض میکردین فایده داشت ولی الان بعید میدونم چون خودتون اشتباه کردین و تو این فروم من تا حالا ندیدم مشابه شما کسی با appeal v reopenجواب گرفته باشه کاربری به نام oilafamila بود که اشتباه از اداره دانمارکی در محاسبه امتیاز بود که اعتراض کرد و فورا ویزا گرفت. یا کاربری به نامdrsarasaghar که اونم پزشک بود به علت یه اشتباه در شماره حساب و عدم واریز پول به حساب اداره مهاجرت اعتراشو پذیرفتن و دوباره رسیدگی کردن و ویزا گرفت. به هر حال از این دوستان که گفتم بپرسید. البته منم جای شما بودم با مدارک جدید اعتراض میکردم شاید پذیرفتن . فکر میکنم case reopen رو دیدم انتخاب میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    با توجه به گفته دوستمون ملاک ویزای 3 ساله همون تاریخ ارسال نامه است نه از روز ورود و ثبت آدرس. اگه اشتباه میکنم لطفا دوستان تصحیح کنند
    در نامه اي كه اداره مهاجرت براي من فرستاده صراحتا نوشته كه تاريخ گرين كارت از ٣ نوامبر ٢٠١٣ تا ٢ نوامبر ٢٠١٦ است و در مورد ويزا هم به سفارت حكم كرده كه از تاريخ ٣ نوامبر به مدت شش ماه ويزا صادر كند. حالا با اين حساب يا اداره مهاجرت يك حرف پرتي گفته و تاريخ شروع ويزا بايد از همان روز صدور باشد يا اينكه سفارت براي حرف اداره مهاجرت تره هم خرد نكرده و كار خودش را انجام داده . البته من هنوز به سفارت مراجعه نكردم و بر اساس صحبت بقيه دوستان كه ١٨٠ روز ويزاشون از روز صدور محاسبه شده اين نتيجه ها را گرفتم!

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    در نامه اي كه اداره مهاجرت براي من فرستاده صراحتا نوشته كه تاريخ گرين كارت از ٣ نوامبر ٢٠١٣ تا ٢ نوامبر ٢٠١٦ است و در مورد ويزا هم به سفارت حكم كرده كه از تاريخ ٣ نوامبر به مدت شش ماه ويزا صادر كند. حالا با اين حساب يا اداره مهاجرت يك حرف پرتي گفته و تاريخ شروع ويزا بايد از همان روز صدور باشد يا اينكه سفارت براي حرف اداره مهاجرت تره هم خرد نكرده و كار خودش را انجام داده . البته من هنوز به سفارت مراجعه نكردم و بر اساس صحبت بقيه دوستان كه ١٨٠ روز ويزاشون از روز صدور محاسبه شده اين نتيجه ها را گرفتم!
    مهمترین چیز کارت اقامت است! که در نهایت دریافت میکنید. من روی کارت خودمان که نگاه کردم تاریخ ان از روزی است که اداره مهاجرت بررسی پرونده را به اتمام رسانده و ویزا صادر شده.
    تمام وقتهایی زیر از این 3 سال ما کسر میشود:
    1-مدت زمانی که طول کشیده تا به اطلاع سفارت برسد
    2-مدت زمانی که طول کشیده سفارت به ما خبر بدهد
    3-مدت زمانی که طول کشیده تا ما به سفارت برویم
    4-مدت زمانی که طول کشیده تا ما به دانمارک بیاییم
    5-مدت زمانی که دنبال محل اقامت گشته ایم
    6-مدت زمانی که طول کشیده تا پست کارت اقامت را به ما تحویل دهد

اما ویزای موقت که در پاسپورت الصاق شده بود از روز ورود به سفارت تا 6 ماه به ما مهلت داده بود درخواست cpr بکنیم!
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

سلام. از دوستان کسی میدونه این روزها بعد از ورود به دانمارک گرفتن کارت اقامت چه مدت زمانی حدودا طول میکشه؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)