صفحه 585 از 638 نخستنخست ... 85485535575576577578579580581582583584585586587588589590591592593594595635 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,841 تا 5,850 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_khan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بالاخره خانم مغروری مرحمت فرموده و به ما هم زنگ زدند .ویزا حاضر شد.با بیمه ی پارسیان یا البرز و فیش پرداخت نقدی در سفارت و پاسپورت تا 2 ماه وقت دارم برم سفارت.
    دوست عزیز با عرض تبریک لطف کنید شرایطتون و زمان تحویل مدارکتون رو هم بنویسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    لیسانش مهندسی شیمی و فوق لیسانس یک ساله MBA ماهان می تونه امتیاز 50 رو داشته باشه؟ آیا باید لیسانس و فوق هر دو تو یه فیلد باشن؟
    جایی در مورد مرتبط بودن مدارک لیسانس و فوق لیسانس ذکر نشده است و هر کدام نمره جداگانه ای دارند ولی در مورد امتیاز گرفتن از مدرک فوق لیسانستون بیشتر مطمئن بشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    لیسانش مهندسی شیمی و فوق لیسانس یک ساله MBA ماهان می تونه امتیاز 50 رو داشته باشه؟ آیا باید لیسانس و فوق هر دو تو یه فیلد باشن؟
    احتیاجی نیست لیسانس با فوق توی فیلد باشن آخرین مدرک تحصیلی شما ارزیابی میشود و امتیاز تعلق میگیرد ولی شما امتیاز لازم را ندارید چون فوق لیسانس باید دوساله باشد اگه سایت سفارت دانمارک را مطالعه کنید شرایط گفته شده و تاکید شده طول مدت تحصیل برای فوق باید دوسال باشد.

Junior Member

يكي از دوستان به مدارك زير جهت ارسال همراه با فرم آنلاين FA8 اشاره كرده ،كسي مي دونه منظور از اسکن declaration خودتون و اسکن declaration همسرتون چيه؟

(اسکن رسید پرداخت پول - اسکن ترجمه رسمی و اسکن تمامی صفحات عقدنامه - اسکن تمامی صفحات پاسپورت همسرتون شامل روی جلد و صفحات خالی - اسکن گواهی تمکن مالی خودتون بعنوان اسپانسر - اسکن عکس قطع پاسپورت همسرتون - اسکن declaration خودتون - اسکن declaration همسرتون)

Junior Member

سلام دوستان از من نه شناسنامه گرفتن نه کپی شو نه ترجمه شو و خیلی نگران شدم! شناسنامه از همه نمیگیرن یا یادشون رفته از من بگیرن؟ متشکر اگر جواب بدبد.

نقل قول نوشته اصلی توسط banika نمایش پست ها
    سلام دوستان از من نه شناسنامه گرفتن نه کپی شو نه ترجمه شو و خیلی نگران شدم! شناسنامه از همه نمیگیرن یا یادشون رفته از من بگیرن؟ متشکر اگر جواب بدبد.
    سلام
    برای فرم fa8 منظورتونه ؟
    برای fa8 از همسرم و دخترم کپی شناسنامه رو گرفتن البته برای gr1 هم کپی همه صفحات شناسنامه خودم رو گرفتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام
    برای فرم fa8 منظورتونه ؟
    برای fa8 از همسرم و دخترم کپی شناسنامه رو گرفتن
    نه شناسنامه خودمو میگم. از من که متقاضی اصلی بودم نگرفتن.

Junior Member dri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط shekofeh نمایش پست ها
    يكي از دوستان به مدارك زير جهت ارسال همراه با فرم آنلاين FA8 اشاره كرده ،كسي مي دونه منظور از اسکن declaration خودتون و اسکن declaration همسرتون چيه؟

(اسکن رسید پرداخت پول - اسکن ترجمه رسمی و اسکن تمامی صفحات عقدنامه - اسکن تمامی صفحات پاسپورت همسرتون شامل روی جلد و صفحات خالی - اسکن گواهی تمکن مالی خودتون بعنوان اسپانسر - اسکن عکس قطع پاسپورت همسرتون - اسکن declaration خودتون - اسکن declaration همسرتون)
    اگه مرحمت فرموده فرم FA8 را مطالعه نمایید به پاسخ می رسید.
    یه صفحه هست که خودتون باید امضا کنید مبنی بر اینکه تا حالا به همسرتون آسیب نرسوندین و اسکنش می کنید.
    یه صفحه پایانی هم هم هست که همسرتون امضا می کنه مبنی بر اینکه شرایط مندرج را خوانده و می خواهد اپلای کند.
    همین.

Junior Member dri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط banika نمایش پست ها
    نه شناسنامه خودمو میگم. از من که متقاضی اصلی بودم نگرفتن.
    مسلما یادشون که نرفته.که کار هر روزشون همینه.
    از من هم کپی رنگی شناسنامه را گرفتن. عکسم را روش چسباندند و ادرس و تلفنم را روش یادداشت کردند.
    برای رفع نگرانی با خودشان تماس بگرید بهتر است. شاید قانون جدیدشان باشد.

سلام من در حال انجام مراحل درخواست ویزای خانواده هستم و دو سوال داشتم
    1. انتقال پول حتما باید انلاین انجام بشه؟ دفعه قبل من از طریق بانک خارج از کشور فرستادم . برای پرداخت انلاین من ایران پیمنت و پیدا کردم ولی میخواستم ببینم کسی تجربه از این شرکت داشته؟
    2. اینکه شناسنامه دخترم که 7 سالشه عکسدار نیست ایا مشکلی ایجاد نمیکنه؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)