صفحه 587 از 638 نخستنخست ... 87487537577578579580581582583584585586587588589590591592593594595596597637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,861 تا 5,870 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : تصمیم گیری

نقل قول نوشته اصلی توسط banika نمایش پست ها
    ممکنه بفرمایید نواقص چی بوده ؟ من چند روز دیگه باید برم سفارت و می خوام به مشکلات اینجوری نخورم. متشکر از شما
    نواقص خاصی نبود. به من دوباره گفتن که مدارک تحصیلی را بیارید تا سفارت اصلش را رویت کنه. همین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوستان
    در پست یکی از دوستانمون دیدم نوشته بود بعد از دریافات کارت اقامت میتونیم به سایر کشورهای شنگن بریم.
    من قصد داشتم بعد از دادن آدرس و قبل از دریافت مدارک برم پیش یکی از دوستانم در فرانسه. آیا امکانش هست با همون ویزایی که تهران میدن یعد از ورود به دانمارک و قبل از دریافت مدارک از دانمارک مثلا به فرانسه خارج شیم؟ (مدارکمو قرار یکی از دوستانم از کپنهاک برام پست کنه)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    سوال در حد آفرینش مرغ و تخم و مرغ نیست!
    کسی به این مشکل برخورد کرده؟

با یک شرکت بیمه ای تماس گرفتم، گفت برای بیمه مسافرتی دوتا سقف داریم 30 هزار یورویی و 50 هزار یورویی
    از من پرسید شما کدومشو میخاید. من جوابی نداشتم.
    30هزار بگیرید. ارزانتر است. در پستهای قدیمی تر جواب شما هست.
    تعهدات 30هزار یورو/91 روزه/شنگن/پارسیان یا البرز
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در پست یکی از دوستانمون دیدم نوشته بود بعد از دریافات کارت اقامت میتونیم به سایر کشورهای شنگن بریم.
    من قصد داشتم بعد از دادن آدرس و قبل از دریافت مدارک برم پیش یکی از دوستانم در فرانسه. آیا امکانش هست با همون ویزایی که تهران میدن یعد از ورود به دانمارک و قبل از دریافت مدارک از دانمارک مثلا به فرانسه خارج شیم؟ (مدارکمو قرار یکی از دوستانم از کپنهاک برام پست کنه)
    نخیر متاسفانه امکانش نیست چون ویزایی که توی پاس شما میخوره فقط مخصوص دانمارکه. شما تا قبل از گرفتن کارت اقامتتون نمیتونید با اون ویزا وارد کشورهای دیگه شنگن بشید

ApplyAbroad Senior Veteran

من امروز نامه رسید مدارکم رو دریافت کردم. 7 اکتبر وقت سفارت داشتم، نامه رسید مدارک تاریخش 23 اکتبر هست

Junior Member

سلام دوستان عزیز. برای ویزای FA8 و پر کردن فرم آنلاین سوال داشتم . برای آپلود صفحات عقذ نامه و یا پاسپورت من باید همه ی صفحات .zip یا .rar کنم. درسته؟ این تنها راهیه که میشه attach کرد. چون هم باید خیلی حجمشون رو پایین اورد هم اینکه مثلا عقدنامه با ترجمش با هم باشه
    ولی بالای صفحه ای که مدارک رو باید اتچ کرد اینو هم نوشته:

Technical requirements for attachments
    For technical reasons, we accept only the following file types: .doc, .docx, .odt, .pdf, .tiff, .gif, .png, .jpeg and .jpg.

You can attach files up to 10 MB in total. If you want to attach more than 10 MB, we will ask you to bring the remaining documents if you (the applicant) are to have your biometric features recorded, or you can send the documentation to the Danish Agency for Labour Retention and International Recruitment.

منظورش اینه که فایل زیپ شده قبول نیست؟؟؟!!! ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنند. علاوه بر اون مشکل من یه چیز دیگه هم هست. اینکه هر بار میام آپلود کنم برای فایل آخرم سایت error میده. الان چند روزه مدارکم کامله و نمیتونم آپلود کنم. یعنی سایت نمیگذاره. خواهشا راهنمایی کنید. ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    من امروز نامه رسید مدارکم رو دریافت کردم. 7 اکتبر وقت سفارت داشتم، نامه رسید مدارک تاریخش 23 اکتبر هست
    من سپتامبر مدارکو دادم ولی خبری از این نامه نیست میشه لطفا بگین رشته تون چی بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiii نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. برای ویزای FA8 و پر کردن فرم آنلاین سوال داشتم . برای آپلود صفحات عقذ نامه و یا پاسپورت من باید همه ی صفحات .zip یا .rar کنم. درسته؟ این تنها راهیه که میشه attach کرد. چون هم باید خیلی حجمشون رو پایین اورد هم اینکه مثلا عقدنامه با ترجمش با هم باشه
    ولی بالای صفحه ای که مدارک رو باید اتچ کرد اینو هم نوشته:

Technical requirements for attachments
    For technical reasons, we accept only the following file types: .doc, .docx, .odt, .pdf, .tiff, .gif, .png, .jpeg and .jpg.

You can attach files up to 10 MB in total. If you want to attach more than 10 MB, we will ask you to bring the remaining documents if you (the applicant) are to have your biometric features recorded, or you can send the documentation to the Danish Agency for Labour Retention and International Recruitment.

منظورش اینه که فایل زیپ شده قبول نیست؟؟؟!!! ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنند. علاوه بر اون مشکل من یه چیز دیگه هم هست. اینکه هر بار میام آپلود کنم برای فایل آخرم سایت error میده. الان چند روزه مدارکم کامله و نمیتونم آپلود کنم. یعنی سایت نمیگذاره. خواهشا راهنمایی کنید. ممنونم
    اسکن مدارکتون رو که به صورت image است resize کنین، حجمش و پایین بیارین و بعد Pdf کنید. من همین کار رو کردم و مشکلی هم نداشتم. به صورت rar یا zip آپلود نکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fparagand نمایش پست ها
    اسکن مدارکتون رو که به صورت image است resize کنین، حجمش و پایین بیارین و بعد Pdf کنید. من همین کار رو کردم و مشکلی هم نداشتم. به صورت rar یا zip آپلود نکنید.
    دوست عزیز ممنونم از پاسختون. مثلا من در قسمت پاسپورت میتونم 10 تا pdf اتچ کنم؟ یا این امکان هست که کل .jpg ها رو به یک pdf تبدیل کرد؟؟؟!!فکر کنم بلد نیستم! باید امتحان کنم (سوالم خنده دار شد؟؟!!)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiii نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنونم از پاسختون. مثلا من در قسمت پاسپورت میتونم 10 تا pdf اتچ کنم؟ یا این امکان هست که کل .jpg ها رو به یک pdf تبدیل کرد؟؟؟!!فکر کنم بلد نیستم! باید امتحان کنم (سوالم خنده دار شد؟؟!!)
    شما هر صفحه رو به صورت pdf دربیارید، بعدش اگه adobe acrobat professional ورژن بالا داشته باشین مثلا مال من version 8 است میتونید یکی از pdf ها رو باز کنید، بعد tool bar بالای صفحه در بخش document آیتم insert pages رو انتخاب می کنید ازتون صفحه یا فایلی که میخواید به فایل بازشده اضافه کنین رو می پرسه، شما صفحه دوم مثلا پاسپورتتون رو انتخاب می کنید بعدش یه پیغام دیگه می آید که این صفحه رو کجا insert کنه قبل یا بعد صفحه مورد نظر. به همین ترتیب می تونید تمام صفحات یک مدرک رو به صورت یک فایل pdf در بیارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)