صفحه 589 از 638 نخستنخست ... 89489539579580581582583584585586587588589590591592593594595596597598599 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,881 تا 5,890 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک راهنمائی خیلی مهم میخوام ازتون دوستای مطلع راهنماوی کنن. من که دیگه نا امید شدم و فکر نکنم ویزا بهم بدن
    من نقص مدارک خورد بهم و به سابقه کارم ایراد گرفتن و از من خواستن که این موارد رو بفرستم . عین نامه رو مینویسم تا ببینم کسی میتونه راهنمائی کنه؟
    documentation must include information on the duration,content of the employment and weekly working hours.we need aditional documentation indicating that you have worked as doctor in the period from... to ..... annual report and payslips can be used as documentation
    من تو نامم ذکر شده بود که مطب داشتم و به صورت فول تایم در مطب خودم مشغول طبابت بودم. این چیزی بوده که خیلی ها تو نامه سابقه کارشون نوشتن. نمیدونم دیگه چکار کنم. اخه ما که مالیات اونجوری نداریم!!!! این دو تا کلمه قرمز دقیقا یعنی چی؟ خلاصه دوستااان کمک هر راهی که داره بگید
    دکتر جان به نظرم دانمارکی ها متوجه مطب شخصی داشتن شما و کلا سیستم مطب داری در ایران نشدن و سوء تفاهمی که ایجاد شده براشون یکم سخت برطرف بشه... اون کلمه های قرمز رنگی که مشخص کردید معنیش رو درست متوجه شدید:
    a slip of paper included with a person's salary payment, that records how much money the person has earned and how much tax or insurance etc. has been taken out
    که خب برای کار در مطب خصوصی سخت میشه چنین مدرکی تهیه کرد... به نظرم اگه چیزی که اینها خواستن را بخواهید تهیه کنید باید با دفاتر کاری مطبتون و گزارش مالیاتی تشریف ببرید معاونت درمان و کلی خواهش و تمنا کنید تا شاید چنین چیزی براتون بنویسن؟؟ اونها هم که خودتون بهتر میدونید چقدر درک بالایی دارند و کمک میکنن
    کاش یه نامه ساده از یک درمانگاهی که کار کردید گرفته بودید. اگه یادتون باشه منهم مونده بودم چطور این نامه رو بگیرم که نهایتا منصرف شدم و از یکی از درمانگاههایی که کار میکردم نامه بردم.
    حالا به نظر من اگه اون نامه قبلی که ارائه کردید کاملا 5 سال گذشته را شامل نمیشه یک نامه دیگه از یک درمانگاه تهیه کنید. خود من دو نامه سابق کار داشتم: یکی 4 سال خیر و یکی دیگه 3 سال قبلتر از اون. میخواستم فقط یکیش رو بدم به سفارت که خانم مغروری توصیه کرد هر 2 را بدم و بالاخره سابقه کاره و بدرد میخوره. حالا به نظرم با هماهنگی با دانمارکی ها (تلفن بزنید و بگید چنین چیزی تهیه اش سخته و بپرسید میشه سابق کاری قبلتر ازون ارائه بدم) یک گواهی سابقه کار از جایی بجز مطب ببرید. اگه امتیازتون خیلی لب مرزی با 100 نباشه شاید با یک نامه 1-2 ساله هم کارتون راه بیفته.
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

سلام دوستان. یک راهنمائی خیلی مهم میخوام ازتون دوستای مطلع راهنماوی کنن. من که دیگه نا امید شدم و فکر نکنم ویزا بهم بدن
    من نقص مدارک خورد بهم و به سابقه کارم ایراد گرفتن و از من خواستن که این موارد رو بفرستم . عین نامه رو مینویسم تا ببینم کسی میتونه راهنمائی کنه؟
    documentation must include information on the duration,content of the employment and weekly working hours.we need aditional documentation indicating that you have worked as doctor in the period from... to ..... annual report and payslips can be used as documentation

من تو نامم ذکر شده بود که مطب داشتم و به صورت فول تایم در مطب خودم مشغول طبابت بودم. این چیزی بوده که خیلی ها تو نامه سابقه کارشون نوشتن. نمیدونم دیگه چکار کنم. اخه ما که مالیات اونجوری نداریم!!!! این دو تا کلمه قرمز دقیقا یعنی چی؟ خلاصه دوستااان کمک هر راهی که داره بگید
    سلام شما سابقه کارتونو از کی گرفتید؟ معاونت درمان دانشگاه یا نظام پزشکی؟ ضمنا به نظر من این پست رو تو بخش پزشکان بگذارید تا دوستان بهتر کمک کنن چون اکثر پزشکان شرایطشون مثل شماست خودم از معاونت درمان گرفتم امیدوارم حل شه ما رو هم در جریان بذارین لطفا

راستی PAYSLIPS همون فیش حقوقی است ولی کسی که در مطب شخصی کار کرده که حقوق نمیگیره...

من که خودت می دونی پزشک نیستم اما نامه ی من همه ی اون چیزایی رو که از شما خواستن داشت: 1-شرح وظایف در یک پاراگراف 2- میزان ساعت کار در هفته و ذکر فول تایم 3- تاریخ شروع و خاتمه ی کار به ماه و سال 4- امضای مدیر موسسه و معاون آموزشی هردو همراه با دو عدد مهر انگلیسی... /// اما به این دقت کنید:payslips can be که در واقع میگه می تونی با این تکمیلش کنی اما لزوما ضرورتی در ارائه اش نیست یعنی یک نامه ی جدید بدبد که ترجیحا یک آتوریتی بالا دستی امضاش کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    نخیر متاسفانه امکانش نیست چون ویزایی که توی پاس شما میخوره فقط مخصوص دانمارکه. شما تا قبل از گرفتن کارت اقامتتون نمیتونید با اون ویزا وارد کشورهای دیگه شنگن بشید
    ویزایی که دریافت میکتید ویزای شنگن ورود از دانمارکه. یعنی حتماً باید از کشور دانمارک وارد محدوده شنگن بشین. بعد اینکه مهر ورود دانمارک رو پاستون خورد میتونین به کشورهای دیگه حوزه شنگن رفت و آمد کنین. من خودم قبل دریافت کارت اقامت رفتم فرانسه و برگشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    من که خودت می دونی پزشک نیستم اما نامه ی من همه ی اون چیزایی رو که از شما خواستن داشت: 1-شرح وظایف در یک پاراگراف 2- میزان ساعت کار در هفته و ذکر فول تایم 3- تاریخ شروع و خاتمه ی کار به ماه و سال 4- امضای مدیر موسسه و معاون آموزشی هردو همراه با دو عدد مهر انگلیسی... /// اما به این دقت کنید:payslips can be که در واقع میگه می تونی با این تکمیلش کنی اما لزوما ضرورتی در ارائه اش نیست یعنی یک نامه ی جدید بدبد که ترجیحا یک آتوریتی بالا دستی امضاش کنه.
    خب ظاهرا ایشون نامه ای که ارائه داده بودن دقیقا همین مشخصات را داشته. مساله اینه که اونها ازشون مدرک اضافه تر خواستن
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    حق با شماست من دقت نکرده بودم
    شاید اگه پرسنل بیمه ای داشته باشن بتونن از تامین اجتماعی نامه ببرن یا اگه برگه مالیاتی دارن .. شاید هم اجاره نامه مطب
    به هر حال مدرک دیگه بر تایید اینکه تو این مدت واقعا کار کردن ارائه بدن مواردی که ذکر کردم انهایی بود که وکیلم برای کانادا مطرح کرده بود

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

دوست عزیز نگران نباشید به نظر من مشکل قابل حل است. برای خود منهم نقص مدرک امد و حل شد!
    به نظر من اشکال کار شما این بوده که گفتید در مطب خودتان کار می کنید. اگر نامه داده بودید که در یک مطب یا کلینیک یا بیمارستان کار می کردید مشکل بوجود نمیآمد. خودتان را بگذارید جای کارمند اداره مهاجرت! اگر هر کس (پزشک،مهندس،معلم،حسابدار و...) یک نامه بنویسد که در محل مربوط به خودش(مطب، شرکت، مدرسه، دفتر و.. ) کار می کرده که دیگر سابقه کار بی معنی می شود. مگر کاری دارد من یک مهر درست کنم و یک سابقه کار با سربرگ بسازم!!
    برای اینکه این سوءتفاهم که به دلیل تفاوت مدل کار در ایران و دانمارک است از بین برود شما مدارک مستندات کافی برای اثبات اشتغال به کار در مطب خودتان به ضافه توضیحات مبسوط به سفارت تحویل دهید.
    از آنجایی که در رفع نقص وجهی دریافت نمی شود سعی کنید مدارک همراه با توضیحات بفرستید. یک گزارش مالیاتی یا مجوز تاسیس مطب یا گزارش نظام پزشکی مطمئن باشید مشکل شما را حل می کند.
    در یک جمله بکویم:"به افسر پرونده ثابت کنید واقعا مشغول به کار بوده اید!"
    به احتمال زیاد در مرحله بعد پرونده شما را کارمند دیگری بررسی خواهد کرد! برای من که اینطور بود
    تا کجا باید دوید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    دوست عزیز نگران نباشید به نظر من مشکل قابل حل است. برای خود منهم نقص مدرک امد و حل شد!
    به نظر من اشکال کار شما این بوده که گفتید در مطب خودتان کار می کنید. اگر نامه داده بودید که در یک مطب یا کلینیک یا بیمارستان کار می کردید مشکل بوجود نمیآمد. خودتان را بگذارید جای کارمند اداره مهاجرت! اگر هر کس (پزشک،مهندس،معلم،حسابدار و...) یک نامه بنویسد که در محل مربوط به خودش(مطب، شرکت، مدرسه، دفتر و.. ) کار می کرده که دیگر سابقه کار بی معنی می شود. مگر کاری دارد من یک مهر درست کنم و یک سابقه کار با سربرگ بسازم!!
    برای اینکه این سوءتفاهم که به دلیل تفاوت مدل کار در ایران و دانمارک است از بین برود شما مدارک مستندات کافی برای اثبات اشتغال به کار در مطب خودتان به ضافه توضیحات مبسوط به سفارت تحویل دهید.
    از آنجایی که در رفع نقص وجهی دریافت نمی شود سعی کنید مدارک همراه با توضیحات بفرستید. یک گزارش مالیاتی یا مجوز تاسیس مطب یا گزارش نظام پزشکی مطمئن باشید مشکل شما را حل می کند.
    در یک جمله بکویم:"به افسر پرونده ثابت کنید واقعا مشغول به کار بوده اید!"
    به احتمال زیاد در مرحله بعد پرونده شما را کارمند دیگری بررسی خواهد کرد! برای من که اینطور بود
    خوب فکر نمی کنم دوستمون خودش واسه خودش سابقه کار صادر کرده باشه مطمئنا یا از معاونت درمان گرفته یا از نظام پزشکی . واقعا این مسئله منو هم نگران کرده چون خودم هم در مطب خودم کار میکنم و از معاونت درمان دانشگاه نامه گرفتم ولی خوب اکثر پزشکا همین شرایطو دارن چطور میشه اونا ( اداره مهاجرت ) که این همه پرونده بررسی کرده این بار گیر داده . به هر حال امیدوارم مشکل دوستمون حل بشه

Junior Member

من هم تو درمانگاه خصوصی کار می کردم. از معاونت درمان نامه گرفتم . متن نامم این بود.
    احتراما بدین وسیله گواهی می شود آقای دکتر ...... پزشک عمومی (ن.پ. ....) از تاریخ .... تاکنون در شهر .... دارای فعالیت تمام وقت در بخش خصوصی بوده اند. این گواهی به درخواست نامبرده و جهت ارائه به آن معونت صادر شده است و فاقد ارزش قانونی دیگری می باشد.
    من این نامه رو دادم واسه ترجمه بعد فرستادم. 3سال از سابقه من این بود 2 سال هم تو بیمارستان بودم و اونم جدا نامه گرفتم.

نامه شمام همینطوری بود؟ بنظرم نباید درباره اینکه مطب خودتون بوده چیزی می گفتید صرفا ذکر کار تمام وقت در بخش خصوصی کافی بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)