صفحه 590 از 638 نخستنخست ... 90490540580581582583584585586587588589590591592593594595596597598599600 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,891 تا 5,900 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

ممنون بابت راهنمائی های همه دوستان.
    اره فکر میکنم اینکه ذکر شده بود در نامه مطب شخصی خودم کار رو خراب کرده. من حالا باز یه نامه از معاونت درمان با هزار پارتی بازی گرفتم که ذکری از مطب خصوصی نکرده و نوشته من به مدت 4 سال و .. به عنوان پزشک عمومی مشغول به کار بودم ساعت کاری هفتگی من 50 ساعتدر هفته بوده و شرح وظایف من 1- ویزیت بیماران و معاینه بالینی 2- درخواست انجام پاراکلینیک 3- تشخیص و درمان بیماران و تجویز دارو و ارجاع موارد لازم به متخصص بوده . باز نامه رو معاونت درمان به من داده. اخه تو اون نامه با اینکه من فول تایم رو نوشته بودم و با اینکه نوشته بود من به عنوان پزشک مشغول به کار بودم تو نامه دانمارک اومده بود که " نامه شما عنوان میدارد شما holding a private license" و مثل این میمونه که نامه رو درست نخوندن و گفته بود که نامه باید ساعت کاری هفته و employment content رو هم شامل بشه که خب قبول دارم نامه من ساعت کاری نداشت و در عوض کلمه فول تایم رو داشت و هیچ ذکری از شرح وظایف نداشت(فقط نوشته بود به عنوان پزشک عمومی مغول به طبابت بوده است) .متن نامه جوری هست که موضوع
    annual report and payslips
    رو به عنوان پیشنها د گفته (can) اما با اون خانومه تو دانمارک که حرف زدم جوری حرف زد که انگار واجبه و گفت در غیر این صورت 5 امتیاز میدم بهت. مگه اینی که تلفن رو جواب میده به همه پرونده ها رسیدگی میکنه؟ یا شانسی افیسر خودم گوشی رو برداشته؟ اخه 2-3 باری که زنگ زدم همش همین گوشی رو برداشته.
    در ضمن من مطب به صورت اجاره به شرط تملیک توسط خوذم خریداری شده و هنوز دارم قسط هاشو میدم نمیدونم کپی سند میتونه کمکی کنه؟ اخه یادم نیست تو متن قرارداد با بانک چی نوشته؟
    honesty and rationality are keys to peace

در ضمن دوستان من با بچه های اداره مالیات هم صحبت کردم .ولی مسئله اینه که نامه ای که اونها میدن مفاصا حساب مالیاتی هست که توی اون فقط مینویسه " اقای فلانی تا تاریخ فلان دارای بدهی مالیاتی نمی باشد " و هیچ ذکری درش نمیشه که طرف اینقدر درامد داشته و اینقدر مالیات داده و منبع درامدش هم طبابت در مطب بوده. اگر شما اطلاع دیگه ای دارین ممنون میشم مشورت بدین در مورد ایم مورد هم
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member

من جوابم امروز اومد.

تاریخ تحویل مدارک به سفارت دانمارک در سوئد: ۲۳ می
    تاریخ نامه تاییدیه دریافت مدارک از اداره کار دانمارک: ۱۹ جولای
    تاریخ نامه تصمیم گیری: ۴ نوامبر
    * نامه تا امروز در سفارت بود. امروز پس از تماس با اداره کار گفتند جواب به سفارت ارسال شده و نهایتا پس از تماس با سفارت نامه را برام ایمیل زدند.

کارشناسی: مهندسی مکانیک (در لیست)
    کارشناسی ارشد دو ساله : مهندسی انرژی
    سابقه کار: تقریبا ۷ سال مرتبط (مهندسی مکانیک)-عمدتا همزمان با تحصیل- و شامل چند ماه سابقه (مهندسی مکانیک) در سوئد تا زمان تحویل مدارک
    یک سال تحصیل (و اقامت) در سوئد و به زبان انگلیسی
    زبان سوئدی: گواهی پایان دوره اس اف ای سوئدی+ دوره های زبان سوئدی در دانشگاه (۱۵ واحد)

امیدوارم این اطلاعات به دوستان کمک بکنه./

Junior Member

قابل توجه دوستانی که در ماههای باقیمانده امسال قصد ثبت نام دارند: من سال ۲۰۱۲ یک بار مبلغ ثبت نام را پرداخت کردم ولی نوبت زودتر از ۲۰۱۳ نتونستم بگیرم تا مدارکم را که همه آماده بودند تحویل بدهم. سال ۲۰۱۳ هزینه ثبت نام چند یورو زیاد شد و نتیجه این شد که اداره کار حاضر به بررسی مدارک نشد (با وجود اینکه تلفنی با آفیسرم هم صحبت کردم که این چند یورو را پرداخت کنم و توضیح دادم که سفارت نوبت واسه زودتر از ۲۰۱۳ نداشت). البته پولم به حسابم برگشت ولی کلی زمان از دست دادم. به همین خاطر به دوستان جدا توصیه می کنم تا زمانی که:

۱) مدارکشون کاملا آماده نیست (حتما مدارک مورد نیاز را با دقت بخونید)
    ۲) نوبت سفارت نگرفته اند

مبلغ را پرداخت نکنند. پرداخت مبلغ تنها چند دقیقه طول می کشه. به علاوه دوستانی که در ایران هستند ممکنه برای برگشت پولهاشون هم به مشکل بخورند./

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

Smile پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک راهنمائی خیلی مهم میخوام ازتون دوستای مطلع راهنماوی کنن. من که دیگه نا امید شدم و فکر نکنم ویزا بهم بدن
    من نقص مدارک خورد بهم و به سابقه کارم ایراد گرفتن و از من خواستن که این موارد رو بفرستم . عین نامه رو مینویسم تا ببینم کسی میتونه راهنمائی کنه؟
    documentation must include information on the duration,content of the employment and weekly working hours.we need aditional documentation indicating that you have worked as doctor in the period from... to ..... annual report and payslips can be used as documentation

من تو نامم ذکر شده بود که مطب داشتم و به صورت فول تایم در مطب خودم مشغول طبابت بودم. این چیزی بوده که خیلی ها تو نامه سابقه کارشون نوشتن. نمیدونم دیگه چکار کنم. اخه ما که مالیات اونجوری نداریم!!!! این دو تا کلمه قرمز دقیقا یعنی چی؟ خلاصه دوستااان کمک هر راهی که داره بگید
    سلام دکتر جان
    واقعا وقتی پستت رو خوندم ناراحت شدم من دامپزشکم و مثل شما مطب داشتم 4 سال نامه سابقه کار دادم که اداره کل دامپزشکی از روی پروانه ام داد اما نه کلمه full time داشت نه ساعات کار مشخص بود فقط نوشته بود آقای ... دامپزشک (Veterinarian) از این تاریخ تا این تاریخ مشغول طبابت بوده اند خیلی خلاصه حتی شرح وظایف هم نوشته نشده بود رشته ام که توی positive list نبود ولی ویزام در عرض 1 ماه و 2 روز آمد! خیلی سریع یک چیز رو درمورد شما می دونم پرونده شما دست یک افسر سخت گیر افتاده اگر امکان داره یک نامه دیگر با شرح وظایف و عنوان جدید و کلمه تمام وقت بگیرید اصلا نا امید نشید ! فقط بد شانسی آوردین اعتراض بدین. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان سوالي داشتم. من چند ماه پيش سفارت رفتم ومداركم به دانمارك رسيده .بعد از پرداخت انلاين پول در قسمت fee تا چند روز پيش وضعيت پرداخت منpaid on ... بود.ولي الان كه چك كردم تبديل شده بهnot payable or payment received. اين به چه معني است؟امتيازم هم بدون پوزيتيو 100 است.ممنونم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpoust نمایش پست ها
    قابل توجه دوستانی که در ماههای باقیمانده امسال قصد ثبت نام دارند: من سال ۲۰۱۲ یک بار مبلغ ثبت نام را پرداخت کردم ولی نوبت زودتر از ۲۰۱۳ نتونستم بگیرم تا مدارکم را که همه آماده بودند تحویل بدهم. سال ۲۰۱۳ هزینه ثبت نام چند یورو زیاد شد و نتیجه این شد که اداره کار حاضر به بررسی مدارک نشد (با وجود اینکه تلفنی با آفیسرم هم صحبت کردم که این چند یورو را پرداخت کنم و توضیح دادم که سفارت نوبت واسه زودتر از ۲۰۱۳ نداشت). البته پولم به حسابم برگشت ولی کلی زمان از دست دادم. به همین خاطر به دوستان جدا توصیه می کنم تا زمانی که:

۱) مدارکشون کاملا آماده نیست (حتما مدارک مورد نیاز را با دقت بخونید)
    ۲) نوبت سفارت نگرفته اند

مبلغ را پرداخت نکنند. پرداخت مبلغ تنها چند دقیقه طول می کشه. به علاوه دوستانی که در ایران هستند ممکنه برای برگشت پولهاشون هم به مشکل بخورند./
    دوستانی که بعد از 1 january وقت سفارت دارند دقت کنند که fee رو زودتر پرداخت نکنند.
    If you plan to apply for a residence permit or an extension of a residence permit based on work or studies around 1 January 2014, please note that processing fees are regulated on 1 January 2014.

http://www.nyidanmark.dk/en-us/News/...1-jan-2014.htm

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpoust نمایش پست ها
    من جوابم امروز اومد.

تاریخ تحویل مدارک به سفارت دانمارک در سوئد: ۲۳ می
    تاریخ نامه تاییدیه دریافت مدارک از اداره کار دانمارک: ۱۹ جولای
    تاریخ نامه تصمیم گیری: ۴ نوامبر
    * نامه تا امروز در سفارت بود. امروز پس از تماس با اداره کار گفتند جواب به سفارت ارسال شده و نهایتا پس از تماس با سفارت نامه را برام ایمیل زدند.

کارشناسی: مهندسی مکانیک (در لیست)
    کارشناسی ارشد دو ساله : مهندسی انرژی
    سابقه کار: تقریبا ۷ سال مرتبط (مهندسی مکانیک)-عمدتا همزمان با تحصیل- و شامل چند ماه سابقه (مهندسی مکانیک) در سوئد تا زمان تحویل مدارک
    یک سال تحصیل (و اقامت) در سوئد و به زبان انگلیسی
    زبان سوئدی: گواهی پایان دوره اس اف ای سوئدی+ دوره های زبان سوئدی در دانشگاه (۱۵ واحد)

امیدوارم این اطلاعات به دوستان کمک بکنه./
    با عرض تبریک و آرزوی موفقیت های بیشتر منم مثل شما ظاهرا به این مشکل بر خوردم من از مالزی اقدام کردم 9 روز پیش تماس گرفتم دانمارک کفتن جواب فرستاده شده هرچی صبر کردم خبری نشد امروز رفتم سفارت میگن ما جوابی دریافت نکردیم دوباره تماس بگیرم دانمارک ببینم چه جوابی میدن.

من 5 ماه پیش از مالزی اقدام کردم بلافاصله نامه رسید مدارک از دانمارک دریافت کردم 2 ماه پیش به من ایمیل زدن مدرک فوق لیسانس دوباره بیار سفارت هفته پیش زنگ زدم دانمارک گفتن جوابت فرستاده شده سفارت بهت خبر میده دیدم خبری نشد رفتم سفارت میگن ما چیزی دریافت نکردیم الان زنگ زدم دانمارک میگن ما ایمیل زدیم نواقص مدارک دوباره بفرستی میگم چند بار من مدرک بفرستم میگه اورجینال نیست ایم مدارک میگم سفارت همرو مطابق اصل کرده کسی میدونه مشکل از کجاست سفارت دانمارک تو مالزی یا اداره مهاجرت دانمارک؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    من 5 ماه پیش از مالزی اقدام کردم بلافاصله نامه رسید مدارک از دانمارک دریافت کردم 2 ماه پیش به من ایمیل زدن مدرک فوق لیسانس دوباره بیار سفارت هفته پیش زنگ زدم دانمارک گفتن جوابت فرستاده شده سفارت بهت خبر میده دیدم خبری نشد رفتم سفارت میگن ما چیزی دریافت نکردیم الان زنگ زدم دانمارک میگن ما ایمیل زدیم نواقص مدارک دوباره بفرستی میگم چند بار من مدرک بفرستم میگه اورجینال نیست ایم مدارک میگم سفارت همرو مطابق اصل کرده کسی میدونه مشکل از کجاست سفارت دانمارک تو مالزی یا اداره مهاجرت دانمارک؟؟؟

سلام
    معلوم نیست این اداره مهاجرت دانمارک دقیقا چیکار میکنه . مگه به شما نگفتن که تصمیم گرفتن ؟ دوباره گفتن نقص مدرک دارین ؟ این ویزاهای 1 ماهه و اونایی که چند ماهه منتظرن واقعا چه خبره . به هر حال شما نقص مدرک رو بفرستید که بهونه نداشته باشن امیدوارم که به زودی ویزاتون بیاد .
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)