صفحه 592 از 638 نخستنخست ... 92492542582583584585586587588589590591592593594595596597598599600601602 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,911 تا 5,920 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

[QUOTE=arshiar;1435482]سلام دوستان من امروز زنگ زدم دانمارک گفتن جوابت به سفارت فرستاده شده بهشون گفتم من هفته پیش به شما زنگ زدم اعتبار پاسپورتمو گفتم کمه عوض کنم ؟گفتین برو عوض کن !!چرا اون وقت چیزی نگفتین! ؟؟؟گفت اوه اوه سریع پاس جدیدتو اسکن کن بفرست!!!! حالا من چیکار کنم؟ 2 روز پیش رفتم پاسمو دادم تعویض تا بیاد 1یا 2 هفته طول میکشه!! البته سفارت هنوز با من تماس نگرفته. ولی ازش درباره جواب ویزام که پرسیدم گفت ما چیزی نمیتونیم بگیم اما کپی پاستو بفرست!! خوب این یعنی چی؟؟؟ یعنی ویزا گرفتم دیگه؟؟ امتیازم بدون پوزتیو 100 میشه سن 32 فوق لیسانس 3 ساله میکروبیولوزی ایلتس 7 و 5 سال سابقه کار فول تایم!! سوال من اینه بر فرض که ویزام صادر شده باشه براساس پاس قبلی صادر شده حالا با پاس جدید باز باید اسکن بکنم بفرستم حالا باز چند ماه طول میکشه؟ تا اطلاعاتو رو پاس جدید بزنن؟؟

Junior Member arsana61 آواتار ها

yدوستان لطفا پاسخ بدین ب
    عد
    از اینکه ویزای همسرم اومد ، من برای ویزا اقدام کردم ، حالا همسرم دانمارکه و سی پی ار و نم ای دی رو گرفته ، ایا با اینها میتونه به سایت مهاجرت بره و پیگیر کار من باشه ؟ یعنی وضعیت من رو متوجه بشه ؟ خو
    اه
    ش میکنم هر کس میدونه جواب بده ، مرسی .

[QUOTE=arshiar;1435777]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز زنگ زدم دانمارک گفتن جوابت به سفارت فرستاده شده بهشون گفتم من هفته پیش به شما زنگ زدم اعتبار پاسپورتمو گفتم کمه عوض کنم ؟گفتین برو عوض کن !!چرا اون وقت چیزی نگفتین! ؟؟؟گفت اوه اوه سریع پاس جدیدتو اسکن کن بفرست!!!! حالا من چیکار کنم؟ 2 روز پیش رفتم پاسمو دادم تعویض تا بیاد 1یا 2 هفته طول میکشه!! البته سفارت هنوز با من تماس نگرفته. ولی ازش درباره جواب ویزام که پرسیدم گفت ما چیزی نمیتونیم بگیم اما کپی پاستو بفرست!! خوب این یعنی چی؟؟؟ یعنی ویزا گرفتم دیگه؟؟ امتیازم بدون پوزتیو 100 میشه سن 32 فوق لیسانس 3 ساله میکروبیولوزی ایلتس 7 و 5 سال سابقه کار فول تایم!! سوال من اینه بر فرض که ویزام صادر شده باشه براساس پاس قبلی صادر شده حالا با پاس جدید باز باید اسکن بکنم بفرستم حالا باز چند ماه طول میکشه؟ تا اطلاعاتو رو پاس جدید بزنن؟؟
    نگران نباشید به هر حال اگه مشکلی بود که نمیگفت سریع پاسو بفرست و حتما قراره درستش کنه ضمنا با توجه به اینکه بررسی و نتیجه گیری صورت گرفته پس زمان زیادی طول نمی کشه
    ضمنا اگه جور دیگه به مسئله نگاه کنید ... اگه خدای نکرده ریجکت شده بودید چه دلیلی داشت ازتون بخواد سریع پاسپورتو بفرستید؟؟ پس به نظر میرسه که ویزاتون حتمیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    با عرض تبریک و آرزوی موفقیت های بیشتر منم مثل شما ظاهرا به این مشکل بر خوردم من از مالزی اقدام کردم 9 روز پیش تماس گرفتم دانمارک کفتن جواب فرستاده شده هرچی صبر کردم خبری نشد امروز رفتم سفارت میگن ما جوابی دریافت نکردیم دوباره تماس بگیرم دانمارک ببینم چه جوابی میدن.
    دوستان لطفا راهنمایی کنید کپی فارسی یعنی کپی اورجینال مدرک هم باید تحویل سفارت داد؟؟؟ من تا حالا دوبار تحویل سفارت دادم ترجمه مدرک امروز دوباره به من میگن مدرک فوق بده کپی اصل نه ترجمه.
    طبق اطلاعات مورد نیاز در سایت شما باید موقع تحویل مدارک "اصل" دانشنامه خودتون را که به فارسی هست به سفارت ارایه می دادید. الان هم می تونید یک کپی از دانشنامه تون را در سفارت دانمارک در تهران برابر با اصل بکنید ( و یا کپی برابر با اصل را در سفارت تایید کنید) و ارسال کنید. اگه از سفارت تهران اقدام کردید احتمالا همین ارایه اصل مدرک کفایت می کنه.
    امیدوارم مشکلتون به زودی حل بشه./

ApplyAbroad Senior Veteran

دوستان لطفا راهنمایی کنید کپی فارسی یعنی کپی اورجینال مدرک هم باید تحویل سفارت داد؟؟؟ من تا حالا دوبار تحویل سفارت دادم ترجمه مدرک امروز دوباره به من میگن مدرک فوق بده کپی اصل نه ترجمه.
    كبي اصل مدرك رو هم بايد تحويل داد. نداده بوديد؟

Junior Member

دوستان ایمیل برای گرفتن وقت سفارت برای مصاحبه چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    كبي اصل مدرك رو هم بايد تحويل داد. نداده بوديد؟
    مرسی از راهنمایی دوستان من لیسانس و فوق لیسانس از ایران است و دکتری از مالزی منم اشتباه کردم فقط کپی اصل مدرک دکتری که به انگلیسی است را داده بودم بقیه مدارک که از ایران بود ترجمش داده بودم بعد از چند ماه گفتن مدرک فوق لیسانست بفرست منم فکر میکردم حتما گم شده دوباره ترجمه شده دادم چند روز پیش اختار دادن گفتن بار چندم از شما کپی اصل مدرک و میخواهیم که زنگ زدم دانمارک متوجه شدم داستان از چه قرار که انجام دادم فقط یک سئوال مدرک لیسانسم و نخواستن کپیشو منم ندادم به نظرتون لیسانسم باید بدم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asdf123 نمایش پست ها
    دوستان ایمیل برای گرفتن وقت سفارت برای مصاحبه چی هست؟ اگر میشه ایمیل رو بذارید
    تو سایت سفارت دانمارک در تهران نوشته
    http://iran.um.dk/en/travel-and-resi...isa-residence/

ApplyAbroad Senior Veteran

مرسی از راهنمایی دوستان من لیسانس و فوق لیسانس از ایران است و دکتری از مالزی منم اشتباه کردم فقط کپی اصل مدرک دکتری که به انگلیسی است را داده بودم بقیه مدارک که از ایران بود ترجمش داده بودم بعد از چند ماه گفتن مدرک فوق لیسانست بفرست منم فکر میکردم حتما گم شده دوباره ترجمه شده دادم چند روز پیش اختار دادن گفتن بار چندم از شما کپی اصل مدرک و میخواهیم که زنگ زدم دانمارک متوجه شدم داستان از چه قرار که انجام دادم فقط یک سئوال مدرک لیسانسم و نخواستن کپیشو منم ندادم به نظرتون لیسانسم باید بدم؟؟؟
    تو سفارت ایران که هر دو رو حتما می گیرن. اگر میخواستن که میگفتن ولی اگر دادنش به سفارت براتون سخت نیست بدید که خیال خودتون راحت تر باشه.

[QUOTE=arshiar;1435777]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز زنگ زدم دانمارک گفتن جوابت به سفارت فرستاده شده بهشون گفتم من هفته پیش به شما زنگ زدم اعتبار پاسپورتمو گفتم کمه عوض کنم ؟گفتین برو عوض کن !!چرا اون وقت چیزی نگفتین! ؟؟؟گفت اوه اوه سریع پاس جدیدتو اسکن کن بفرست!!!! حالا من چیکار کنم؟ 2 روز پیش رفتم پاسمو دادم تعویض تا بیاد 1یا 2 هفته طول میکشه!! البته سفارت هنوز با من تماس نگرفته. ولی ازش درباره جواب ویزام که پرسیدم گفت ما چیزی نمیتونیم بگیم اما کپی پاستو بفرست!! خوب این یعنی چی؟؟؟ یعنی ویزا گرفتم دیگه؟؟ امتیازم بدون پوزتیو 100 میشه سن 32 فوق لیسانس 3 ساله میکروبیولوزی ایلتس 7 و 5 سال سابقه کار فول تایم!! سوال من اینه بر فرض که ویزام صادر شده باشه براساس پاس قبلی صادر شده حالا با پاس جدید باز باید اسکن بکنم بفرستم حالا باز چند ماه طول میکشه؟ تا اطلاعاتو رو پاس جدید بزنن؟؟
    سلام
    نگران نباشید . وقتی گفته پاستو بیار یعنی بررسی تموم شده
    ضمنا در مورد تعویض پاسپورت : وقی من رفتم اداره گذرنامه برای تعویض پاسپورت بهشون گفتم من پاسمو خیلی زود لازم دارم. یک فرم بهم دادند پر کردم و چهار روزه پاسم اومد در منزل. شما هم یه سری به اداره گذرنامه بزنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)