صفحه 597 از 638 نخستنخست ... 97497547587588589590591592593594595596597598599600601602603604605606607 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,961 تا 5,970 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

لطفا هرچه سریعتر اقدام کنید برای همسرتون
    چون من الان ویزام اومده و همسرم هنوز اقدام نکرده دچار مشکل شدم
    ممکنه خدای نکرده طول بکشه که مال اونم بیاد

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون. فقط در مورد ریز نمرات، دانشگاه کارشناسی ارشد من اصل ریز نمرات انگلیسی رو صادر میکنه که هولوگرام دانشگاه هم داره. اون که دیگه نیاز به تایید وزارت امور خارجه نداره؟ اصل مدرک انگلیسیه دیگه.
    نه نیاز به تایید وزارت امور خارجه نداره.

Junior Member

همه چیز مهر وزارت خارجه میخواد مگر اینکه (فقط در یک صورت) مثلا یک نامه رسمی به زبان انگلیسی و کاملاً Official باشه مثل سابقه کار انگلیسی که رو سربرگ شرکت باشه
    همه چیز باید به تایید وزارت علوم برسه تا بشه ترجمه بشه و تایید خارجه و دادگستری بگیره
    زمان تقریبی برای تاییدیه وزارت علوم 1 هفته هست اگر نقص مدارک نداشته باشید (و دانشگاهها هر روز صبح یک نفرو دارند که اول صبح به مدارکتون نگاه میکنه و صبح تایید میکنه و بعد همون صبح یکی تو وزارت علوم تایید میکنه و شما میتونید پست کنید)
    برخی دانشگاهها هم ریزنمرات انگلیسی میدن باید دقت کنید Unofficial نباشه. اگر Official بود خوش به حالتون اگر نبود باید ترجمه کنید. مثل دانشگاه خواجه نصیر که آفیشیال رو به صورت فارسی میده

نقل قول نوشته اصلی توسط nayebifar نمایش پست ها
    همه چیز مهر وزارت خارجه میخواد مگر اینکه (فقط در یک صورت) مثلا یک نامه رسمی به زبان انگلیسی و کاملاً Official باشه مثل سابقه کار انگلیسی که رو سربرگ شرکت باشه
    همه چیز باید به تایید وزارت علوم برسه تا بشه ترجمه بشه و تایید خارجه و دادگستری بگیره
    زمان تقریبی برای تاییدیه وزارت علوم 1 هفته هست اگر نقص مدارک نداشته باشید (و دانشگاهها هر روز صبح یک نفرو دارند که اول صبح به مدارکتون نگاه میکنه و صبح تایید میکنه و بعد همون صبح یکی تو وزارت علوم تایید میکنه و شما میتونید پست کنید)
    برخی دانشگاهها هم ریزنمرات انگلیسی میدن باید دقت کنید Unofficial نباشه. اگر Official بود خوش به حالتون اگر نبود باید ترجمه کنید. مثل دانشگاه خواجه نصیر که آفیشیال رو به صورت فارسی میده
    سلام دوست عزیز
    میشه شرایطتونو بگید و اینکه پروسه ی ویزاتون چقدر طول کشید .ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط banika نمایش پست ها
    دوستان دوباره سلام.
    یک سوال دارم: چند روز بعد از آپلود و سابمیت آنلاین fa8 همسرم باید بره سفارت؟ فرداش میتونه بره برای بایومتری؟ چه مدارکی را با خودش باید ببره؟ اینها درست است. شناسنامه ها و عقد نامه و ترجمه و کپی شون+پاسپورت همسرم و کپی رنگی صفحات مهردار؟
    از زمان سابمیت کردن تا 2 هفته وقت دارن برن سفارت. روزهای 2 و 4 شنبه راس ساعت 12 اونجا باشن (یکساعت هم شد زودتر برن که مامور سفارت اما و اگر نیاره). مدارک همینهاست که گفتید به اضافه 250 دلار پول که توصیه میشه اسکناسهاتون نو (2006 به بعد) و تا نخورده باشن. پرینت 3 صفحه اول فرم FA8 که آنلاین پر کردید. یک قطعه عکس پاسپورتی جدید و محض احتیاط پرینت پرداخت آنلاینتون و گواهی تمکن بانکی. کپی رنگی از صفحات پاس و شناسنامه را دقت کنید هر 2 صفحه توی یک برگ A4 باشه
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط omidso نمایش پست ها
    واسه منم هم امروز متن بالا شده....یعنی پرونده مختومه شده!!!! حالا کی بهم جواب میدن ؟؟؟؟؟؟انتظار...انتظار....
    برای من 6 روزه این متن اومده اداره مهاجرت دانمارک که زنگ میزنم میگه پرونده مختومه و جواب ارسال شده! از فحوای کلامش هم فهمیدم که به احتمال زیاد ویزا گزفتم! ولی سفارت تو ایران داره لفطش میده زنگ بزنه. شما هم صبور باش تا 1 یا 2 هفته دیگه میزنن. عوضش اون 6 ماهت که شروع بشه وقت خوبی داری که زمانی بری دانمارک که هوا عالی شده یعنی اردیبهشت!!

Junior Member

سلام
    امروز یکنفر sos داشت قبول نکردن

نقل قول نوشته اصلی توسط amoobeti نمایش پست ها
    سلام
    دقت کن سفارات بیمه سامان و SOS را قبول نداره حداقل تا 3 ماه پیش که قبول نداشت و من از سامان گرفته بودم و مجبور شدم برم عوض کنم از پارسیان بگیر

Junior Member

سلام
    یک سوال دارم و یک پیشنهاد

سوالم اینه که بطور متوسط معلوم هست که کارت اقامت تو دانمارک چند روزه میاد؟

پیشنهادم هم اینه که مودریتورهای محترم امور مختلف قبل از دریافت ویزا رو مجزا کنن که برای دسترسی سایرین که میخان تازه شروع کنن راحتتر باشه و اینکه وقت دیگران هم گرفته نشه. مثلا بخش مدرک تحصیلی و سابقه کار میتونه جدا باشه و الی هذا
    ممنون که توجه کردین

Junior Member

please بهزاد جان، یک مکانی درست کن که کسانی که سالهاست اینجا DANMARK هستن اطلاعات درست را بنویسن ، من مدتها پیش مطالبی نوشتم و الان که باز میبینم بازی سوالات تکراری و برخی جوابها اشتباه است. یک نکته مهم واسه همه این که کا یابی و cost زندگی بسیار مهمه اینجا، دوستانه زیادی پس کلی cost برگشتن،
    ویرایش توسط cope000 : November 26th, 2013 در ساعت 06:33 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول حتما خوانده شود)

ویزای منم امروز اومد....مدارک درخواستی: رسید پولی که روز تحویل مدارک به سفارت دادم. پاسپورت و بیمه شینگن 90روزه.. فوق لیسانس IT، آیلتس 6، سابقه کار 5سال، سن 31

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)