صفحه 598 از 638 نخستنخست ... 98498548588589590591592593594595596597598599600601602603604605606607608 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,971 تا 5,980 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان.
    آیا کسی خبر داره که کارت واکسیناسیون بچه رو باید ترجمه و تایید کرد؟ مراحلش چیه و به کجا باید مراجعه کرد؟
    ممنون از دوستان پاسخگو

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نکته مهم دوستان راهنمایی و دقت کنند!!
    نامه گرین کارت من از 20 نوامبر 2013 تا 20 نوامبر 2016 است سوالی پیش میاید اینه که اگر من 5 ماه دیگه20 می برم دانمارک 2سال و 7 ماه برام ویزا میمونه !!طبق سایت مهاجرت دانمارک از شروط تمدید اینه که شما سال سوم یعنی من از 20 نوامبر 2015 تا 20 نوامبر 2016 کار داشته باشم پس 1 سال و 7 ماه میمونه که میشه فرضا کار نداشت! سال سوم رو میذاریم کنار! در سایت دانمارک امده شما میتوانید در 2 سال اول مجموعا 6 ماه خارج از دانمارک باشید!! نکته اینجاست که مثلا من که 5ماه از این 2 سال رو یعنی از 20 نوامبر 2013 تا 20 می 2014 که هنوز وارد دانمارک نشده استفاده کردم!!!!! پس یعنی تو اون 1 سال و 7 ماه که دانمارکم تا شرط سال سوم فقط 1 ماه دیگه میتونم بیرون باشم؟؟؟؟ یا فرض من اشتباهه و من از وقتی وارد دانمارک شدم و کارت اقامتم رو گرفتم یعنی از 20 می تو اون 1 سال و 7 ماه میتونم 6 ماه بیرون باشم؟؟؟و 1 سال و 1 ماه دانمارک باشم؟؟امیدوارم پیچیده اش نکرده باشم ولی به نظر سوال مهمیه که میتونه بعدا برای تمدید مشکل ساز بشه!! با تجربه ها کاوه و بهزاد عزیز راهنمایی کنید

Junior Member

این سوال را چند بر جواب داده یم. نیاز به ترجمه نیست وقتی اومدی با پزشک خانواده خودتان صحبت میکنی و باید با هم دیگه به این نتیجه برسین که چه واکانی کودک نیاز داره. سیستم واکسنه اینجا فرق داره. منظور دوره های واکسن.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    در مدارک مورد نیاز برای اخذ گرین کارت دانمارک یکی از موارد گزینه: declaration from your educational institution confirming the authenticity of your educational documents
    می باشد. آیا این مدرک را باید از دانشگاه درخواست کنم؟ باید چه مواردی در آن ذکر و تأیید شود؟
    ممنون

دوستان با سلام
    برای فرم FA8 برای کودکان زیر 1 سال باید چه کرد؟ برای آنها هم همان مبلغ 2060 کرن را باید بپردازیم؟ فرم ها رو هم باید به همان روال سایرین پر کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zainab_1361 نمایش پست ها
    دوستان با سلام
    برای فرم FA8 برای کودکان زیر 1 سال باید چه کرد؟ برای آنها هم همان مبلغ 2060 کرن را باید بپردازیم؟ فرم ها رو هم باید به همان روال سایرین پر کنیم؟
    بله دقیقا. برای بیومتریک هم باید ببریدش و فرقش اینه که فقط ازش عکس گرفته میشه و انگشت نگاری نداره

Junior Member

سلام دوستااااااااان
    واسه وقت سفارت براي كساني كه متاهل هستن دو تا وقت ميدهند يا يك وقت؟ و روش آن اينجوريه كه اول بايد متقاضي اصلي بره مصاحبه بعد فرم هاي fa8‌رو واسه همسر پر كنه بصورت آن لاين؟

اين مواردي كه گفتم درسته ؟ ؟‌؟ يا نه...
    آخه الان كه به سفارت ايميل زدم واسه وقت گرفتن ميگه آيا ميخاي با همسرت با هم اقدام كنيد يا نه ؟؟

Junior Member

دوستان سلام/ یک سوال اورژانسی: بعد از تکمیل و سابمیت fa8 یک رسید میاد به ایمیل اما توی رسیدی که برای من اومده دوتا از فایلهایی که آپلود کردم وجود ندارد. این بدین معنی است که فایل ها نرسیده؟ من درست آپلود کرده بودم و مراحل تمام شده بود. مشکل چیه؟ باز هم ممنون از دوستان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط banika نمایش پست ها
    دوستان سلام/ یک سوال اورژانسی: بعد از تکمیل و سابمیت fa8 یک رسید میاد به ایمیل اما توی رسیدی که برای من اومده دوتا از فایلهایی که آپلود کردم وجود ندارد. این بدین معنی است که فایل ها نرسیده؟ من درست آپلود کرده بودم و مراحل تمام شده بود. مشکل چیه؟ باز هم ممنون از دوستان.
    نگران نباش. فکر کنم برای من هم همین طور بود.حالا که دیگه نمیشه کاریش کرد فوقش تماس میگیرن میگن فلان مدرک مشکل داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Re2013 نمایش پست ها
    سلام دوستااااااااان
    واسه وقت سفارت براي كساني كه متاهل هستن دو تا وقت ميدهند يا يك وقت؟ و روش آن اينجوريه كه اول بايد متقاضي اصلي بره مصاحبه بعد فرم هاي fa8‌رو واسه همسر پر كنه بصورت آن لاين؟

اين مواردي كه گفتم درسته ؟ ؟‌؟ يا نه...
    آخه الان كه به سفارت ايميل زدم واسه وقت گرفتن ميگه آيا ميخاي با همسرت با هم اقدام كنيد يا نه ؟؟
    وقتی که سفارت میده فقط برای نفر اصلی است. همراه آنلاین باید اقدام کنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)