صفحه 599 از 638 نخستنخست ... 99499549589590591592593594595596597598599600601602603604605606607608609 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,981 تا 5,990 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول حتما خوانده شود)

با سلام و خسته نباشید
    در مدارک مورد نیاز برای اخذ گرین کارت دانمارک یکی از موارد گزینه: declaration from your educational institution confirming the authenticity of your educational documents
    می باشد. آیا این مدرک را باید از دانشگاه درخواست کنم؟ باید چه مواردی در آن ذکر و تأیید شود؟
    ممنون

سلام دوستان.
    من فرم جی آر1 رو پر کردم. با توجه به اینکه حدود 8 یا 9 برگه هستش اگه منگنه کنم عیبی داره یا نباید منگنه کنم؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من فرم جی آر1 رو پر کردم. با توجه به اینکه حدود 8 یا 9 برگه هستش اگه منگنه کنم عیبی داره یا نباید منگنه کنم؟ مرسی
    خیر! منگنه نکنید! اینو روی دیوار سفارت هم چسبوندن که همه چی باید بی منگنه باشه.

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول خوانده شود)

با سلام
    کاربران گرامی
    این مبحث تنها مربوط به مسائل کلی پروسه گرین کارت دانمارک مربوط می شود.
    یعنی اینکه گرین کارت چیست، مراحل مختلفش از گرفتن وقت سفارت، تهیه مدارک تحصیلی و کاری، نحوه امتیاز بندی، نامه های ارسالی از دانمارک تا دریافت ویزا چیست.

لطفا
    مسائل مربوط به تحصیل در دانمارک در مبحث تحصیل در دانمارک مطرح شود.
    مسائل مربوط به زندگی در دانمارک در مبحث زندگی در دانمارک مطرح شود.
    مسائل مربوط به کار در دانمارک در مبحث کار در دانمارک مطرح شود.
    مسائل مربوط به جزئیات پر کردن فرمها در مبحث پر کردن فرمها مطرح شود.
    مسائل مربوط به امتیازات شخص شما در مبحث محاسبه امتیازات مطرح شود.
    مسائل مربوط به نحوه ارزیابی تحصیلی شخص شما در مبحث ارزیابی مدارک مطرح شود.

مسائل غیرمرتبط در حال حاضر به فرومهای مربوطه انتقال داده می شود.
    با سپاس
    مدیریت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    یک مسئلۀ دیگه هم هست اگه شما از طریق سفارت پرداخت کنید به نرخ دولتی باهاتون حساب می کنن ولی اگه از طریق اقوام باید دلار آزاد بخرین و بهشون بدین.
    این قضیه واقعا صحت داره؟

Junior Member

سلام و تشکر از همه فعالین و پاسخ دهنده های این فروم
    از دوستان عزیز یه خواهش دارم :
    من برا گواهی تمکین مالی به بانک مراجعه که کردم گفتن که ما فقط یه نامه بهتون میدیم که توش نوشته این قدر پول تو حساب شما هست و خب توضیحات من هم نتونست اونا رو متوجه کنه ولی خب در نهایت گفتن یه نمونه از گواهی که میخوایی بیار ببینیم دقیقا چی می خوایی
    !!!
    خواهش من اینه که امکانش هست یه اسکن یا عکس از گواهی مالیتون رو به من بدین من ببرم بانک نشون بدم
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareos نمایش پست ها
    سلام و تشکر از همه فعالین و پاسخ دهنده های این فروم
    از دوستان عزیز یه خواهش دارم :
    من برا گواهی تمکین مالی به بانک مراجعه که کردم گفتن که ما فقط یه نامه بهتون میدیم که توش نوشته این قدر پول تو حساب شما هست و خب توضیحات من هم نتونست اونا رو متوجه کنه ولی خب در نهایت گفتن یه نمونه از گواهی که میخوایی بیار ببینیم دقیقا چی می خوایی
    !!!
    خواهش من اینه که امکانش هست یه اسکن یا عکس از گواهی مالیتون رو به من بدین من ببرم بانک نشون بدم
    متشکرم
    همین چیزیه که به شما گفتن. یه گواهی انگلیسی که نام و شماره حساب شما و تاریخ افتتاح حساب - مقدار ریالی پول شما و نرخ مرجع دلار یا کرون در همان روز قید شده.. همین !

Junior Member

والا راستش اینه که برا منی که از یه شهرستان کوچیک دارم اقدام می کنم و فکر کنم اولین نفری هستم که تو کل تاریخ تاسیس این بانک یه همچین چیزی ازشون درخواست می کنم و وقتی توضیح میدم یه همچین نامه ای میخوام تنها پاسخی که می گیرم احساس آلیس در سرزمین عجایب بودنه نشون به اون نشون که من سال قبل که برا ویزای شنگن که می خواستم گردش حساب بگیرم یارو اصلا نمی دونست کیبردش رو با چه دکمه ای از فارسی به انگلیسی باید تبدیل کنه و زنگ زد از دوستش در مرکز استان پرسید
    بنابراین تنها راه من اینه که یه نمونه ببرم پیششون بگم ازین میخوام و تازه این شروع مرحله ای بشه زنگ بزنه از مرکز استان بپرسه از کجای سیستم ش میتونه یه همچین نامه ای بده و کیبردش رو چه جوری از فارسی تبدیل به انگلیسی کنه و اون نرخ دلار رو چطور وارد نامه کنه
    این مشکلات واقعا وجود داره

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareos نمایش پست ها
    والا راستش اینه که برا منی که از یه شهرستان کوچیک دارم اقدام می کنم و فکر کنم اولین نفری هستم که تو کل تاریخ تاسیس این بانک یه همچین چیزی ازشون درخواست می کنم و وقتی توضیح میدم یه همچین نامه ای میخوام تنها پاسخی که می گیرم احساس آلیس در سرزمین عجایب بودنه نشون به اون نشون که من سال قبل که برا ویزای شنگن که می خواستم گردش حساب بگیرم یارو اصلا نمی دونست کیبردش رو با چه دکمه ای از فارسی به انگلیسی باید تبدیل کنه و زنگ زد از دوستش در مرکز استان پرسید
    بنابراین تنها راه من اینه که یه نمونه ببرم پیششون بگم ازین میخوام و تازه این شروع مرحله ای بشه زنگ بزنه از مرکز استان بپرسه از کجای سیستم ش میتونه یه همچین نامه ای بده و کیبردش رو چه جوری از فارسی تبدیل به انگلیسی کنه و اون نرخ دلار رو چطور وارد نامه کنه
    این مشکلات واقعا وجود داره
    دوست عزیز نام بانکتون رو بگید که دوستان بتونند راهنمایی کنند،چون هر بانکی فرمت خاص خودش رو داره که معمولا در تمام ایران یکی هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    دوست عزیز نام بانکتون رو بگید که دوستان بتونند راهنمایی کنند،چون هر بانکی فرمت خاص خودش رو داره که معمولا در تمام ایران یکی هست.
    بانک صادرات

خیلی ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)