صفحه 60 از 638 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160560 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

با سلام
    من مدارکامو قراره ۸ اوگوست تحویل سفارت بدم، میخواستم بدونم حدودا چقدر تا ویزا طول میکشه؟

Junior Member

راستی از دوستانی که خران رفتن میشه بگن چقدر هزینه میشه هودودان و سفارت تراول قبول میکنه و توصیه دیگه اگه هست؟
    مخلصم

Junior Member

اخیرا کسی موفق به برقراری تماس تلفنی با سفارت شده است ؟
    فقط 3شنبه و 5شنبه می شود تماس گرفت و امروز هم که از ساعت 1.5 تا ساعت 3 یا همش مشغول بود خط شون و یا اصلا هیچکس پشت خط جوابگو نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima5717 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من مطمینم که باید نام بانک ، شماره حساب و نام صاحب حساب نوشته بشه
    چون امکان بازگشت پول هست(نمونه اش یکی از دوستانم هست که در ترکیه تحصیل کرده)
    از طرفی هم خانم خادم پور خودشون تاکید کردند که موارد فوق در صورت پرداخت با credit card باید حتما پر بشن، در غیر این صورت فرم ناقص هست ، حالا چه پول رو برگردونند چه بر نگردونند.
    اما این master card هایی که شما می فرمایید این امکان رو برای افرادی که اونها رو با قیمتهای نجومی تهیه می کنند، فراهم نمی کنند!
    لطفا با لحنی ملایم تر اطلاعات ارزشمندتونو در اختیار همه بگذارید.

ممنون
    ظاهراً این مساله فعلاً نیاز به بحث و تبادل نظر داره تا به نتیجه برسه. نظر خود بنده این هست که به طریقی با سفارت تماس بگیریم و همه این مشکلات رو برای اونها توضیح بدیم تا بلکه به همون روش سابق خودشون برگردن.چون مطمئناً پرداخت حدود 700-800 هزار تومن پول بیشتر به سفارت به ضرر همه ما هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    اخیرا کسی موفق به برقراری تماس تلفنی با سفارت شده است ؟
    فقط 3شنبه و 5شنبه می شود تماس گرفت و امروز هم که از ساعت 1.5 تا ساعت 3 یا همش مشغول بود خط شون و یا اصلا هیچکس پشت خط جوابگو نیست.
    فرمایش شما کاملا درسته ، ولی بدلیل عدم پاسخگویی نیست بلکه بخاطر ترافیک بالاست. یعنی وقتی از یه تعداد مشخصی تو صف باشه اشغال میزنه. من خودم دقیقا امروز این مشکل رو داشتم تا ساعت ۲ نیم بغد تا ۵ دقیقه به سه تو صف موندم تا پاسخ دادن.
    تنها راهش این هست که از ۵ شنبه تا ۲ شنبه سوالتون رو از طریق ایمیل مطرح کنین اگه پاسخی نگرفتین بی وقفه روزهای ۱ شنبه و ۳ شنبه تلفنی تماس بگیرید. راستی redial on بزارین موبایلتون رو بلکه فرجی شه. من امروز در ان واحد با سه خط داشتم تماس می گرفتم.
    پیروز و شادکام باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin781 نمایش پست ها
    با سلام
    من مدارکامو قراره ۸ اوگوست تحویل سفارت بدم، میخواستم بدونم حدودا چقدر تا ویزا طول میکشه؟
    شما رو یکسال حدودا حساب کنید.

در ضمن نوا جان به نوبه خودم بسیار از اطلاع رسانیتون تشکر میکنم. امیدوارم یه وقت نزدیک بهتون بدن. cross finger

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin781 نمایش پست ها
    راستی از دوستانی که خران رفتن میشه بگن چقدر هزینه میشه هودودان و سفارت تراول قبول میکنه و توصیه دیگه اگه هست؟
    مخلصم
    من هنوز مصاحبه نشدم ولی با حساب سرانگشتی ۲.۵ حدودا. نظر شخصیه و دقیق نیست. فعلا باید بریم دنبال کردیت کارت
    راستی اگه کسی سوراخ دعا رو پیدا کدر بیاد اینجا بگه و جماعتی رو از نگرانی در بیاره صواب داره بخدا یک در دنیا صد در کپنهاگن

ApplyAbroad Senior Veteran

من نمی فهمم چرا میخواین زنگ بزنین سفارت و بگین که دوباره برگردن به سیستم قبلی! دارن لطف میکنن با اینکار که کارتون زودتر انجام بشه. یک میلیون اضافی که باید بدین، خرج یک ماه اجاره اونجاتون هم نیست. بخاطر این پرونده تونو عقب نندازین. اگه پولتون به خاطر تحریمها نرسه (که پیش اومده نمونه واقعیش که خیلی دیر رسیده، از جمله یکی از همین بچه های این فروم) بهتره یا یک میلیون تومان.
    راجع به نحوه پرداخت هم هزار راه مختلف هست برای ارسال پول به خارج و پر کردن فرمها. راحتترینش اینه که شما از طریق هر صراقی که دم در خونه تونه، هر چقدر پول خواستین رو حواله میکنین برای یکی از آشناهاتون تو خارج. اون هم از طریق کارتش با اسم و رفرنس و همه چی براتون پرداخت میکنه. فقط فرقش اینه که مثلا اگر دلار 2000 تومان باشه، حواله 2200 میشه.
    بطور کلی هم دوستانی که وقتشون پاییزه، عجله نکنن برای پرداخت پول. بذارن همون یک هفته قبلش پرداخت کنن. چونکه قوانین قراره عوض بشه از پاییز. لطفا پیام خصوصی هم ندین، چون چیز بیشتری نمیدونم (یعنی من از فکر سیاستمدارای اینجا خبر ندارم که) از پاییز قوانین قراره عوض شه و همه روزنامه های اینجا هم راجع بهش مخصوصا تو این دو هفته نوشتن. قانون دانمارک هم متاسفانه عطف به ماسبق هم میشه. یعنی اگر از پاییز تصمیم بگیرن که مثلا فقط پوزیتیولیست ها رو بگیرن (که یکی از پیشنهادها بوده)، بچه هایی که فروردین هم مصاحبه کردن و ویزا نگرفتن تا الان هم میره تحت این قانون. این رو از خودم هم نمیگم. میتونین از همه بچه هایی که چندین ساله دانمارکن (پناهنده، گرین کارتی یا شاغل بپرسین). برای همین لطفا کسی مضطرب نشه. فقط از بابت پرداخت پول عجله نکنین. چون پس گرفتن پول خیلی سخته. اون طرف باید حواله کنه به دبی و صرافی به شما ریال پس میده که کلی ضرر میکنین. بذارین بر اساس زمانی که مصاحبه دارین، ببینین قانون چه جوری میشه، بعدش پول رو بریزین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_pwr نمایش پست ها
    ظاهراً این مساله فعلاً نیاز به بحث و تبادل نظر داره تا به نتیجه برسه. نظر خود بنده این هست که به طریقی با سفارت تماس بگیریم و همه این مشکلات رو برای اونها توضیح بدیم تا بلکه به همون روش سابق خودشون برگردن.چون مطمئناً پرداخت حدود 700-800 هزار تومن پول بیشتر به سفارت به ضرر همه ما هست.
    من هم با نظر آقای شریف موافقم ،نیازی به ایمیل زدن و تماس با سفارت نیست. واقعا دارن لطف می کنند . کسانی که با Credit card هزینه هاشونو پرداحت کنند زودتر به نتیجه می رسند!
    از طرفی هم می دونم دنبال کسی در خارج از ایران گشتن و فرستادن پول مشکلات خاص خودشو داره ، اما برای کسی که تصمیمشو برای مهاجرت گرفته هیچ کاری غیر ممکن نیست و بالا و پایین شدن هزینه ها رو هم باید همیشه مد نطر داشته باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)