صفحه 606 از 638 نخستنخست ... 106506556596597598599600601602603604605606607608609610611612613614615616 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,051 تا 6,060 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول خوانده شود)

سلام بر همه
    دوستان ایا کسی هست برای اواسط ژانویه قصد عزیمت به دانمارک داشته باشه؟ ( بلیط ما 14 ژانویه است) شاید با همفکری و هماهنگی دوستانی که تاریخ سفرشون با ما یکی است بهتر بشه برنامه ریزی کرد و خونه و امورات دیگر رو با همدیگه اونجا هندل کرد. تاریخ عزیمت هر کی با ما همزمانه اگه مایل بود به من پیغام بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    بله باید هزینه بدید. سال اخر که باید تو دانمارک بمونید و کار داشته باشید بیرون نمیتونید ان چنان باشید. از زمانی که رجیستر میشید تو شهرداری و کارت پی ار میگیرید اون 1 سال و چند ماه رو میتونید 6 ماه بیرون باشید تا شروع سال سوم.
    من الان برای سال سوم و تمدید سال چهارم باید چکار کنم؟ کسی مساله ایی مثل من داره. دیگه یکسال کم ویزا دادن خیلی مسخره است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi18 نمایش پست ها
    دوستان اگر تاریخ اعتبار پاسورت دو سال مونده باشه اینا سه ماه ازش کم می کنند و به شما ویزا می دهند یعنی یکسال و 9 ماه
    سوالی که دارم اینه که در زمان پایان این یکسال و 9 ماه دوباره باید برای تمدیدش جهت درج در پاسپورت جدید، هزینه EXTENSION بدیم؟ داشتن کار در یکسال آخر و ماجرای شش ماه خارج از دانمارک در این شرایط چطور میشه؟؟؟؟
    شما ویزاتون اومده یا فعلا نیومده؟ اگه هنوز در مرحله بررسی باشه شما می تونید پاسپورتتونو عوض کنید و صفحات پاس جدیدتونو به اداره مهاجرت دانمارک ایمیل کنید .
    این موضوع در فرم جی آر وان زیر بخش مربوط به مشخصات پاسپورت اومده :
    __________________________________________________ ____________________________________________
    If you are granted a residence permit, it can only be valid up to three months before your national passport expires, or six months before other types of travel documents expire. If you receive a new passport while your application is being processed, you will be asked to submit photocopies of all pages of the new passport.
    موفق باشید

Junior Member

این ویزایی که به من گفتن صادر شده از کی صادر می شه و تاریخش تا کی هست؟ کسی اطلاع داره؟
    و این که اگه من یک ماه دیگه برم سفارت بگیرمش مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

دوستان خوبم

برای من که مدرک دانشنامه از دانشگاه تهران دارم پایان نامه هم دادم برای فوق ولی تحصیلم بصورت مجازی بوده آیا نمره فوق رو میدن؟

فرم gr1 اول پرینت سیاه و سفید گرفت؟ بعدش دستی پر بشه و امضا کنم؟

ترجمه شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمتم می خوان روز مصاحبه؟

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    شما ویزاتون اومده یا فعلا نیومده؟ اگه هنوز در مرحله بررسی باشه شما می تونید پاسپورتتونو عوض کنید و صفحات پاس جدیدتونو به اداره مهاجرت دانمارک ایمیل کنید .
    این موضوع در فرم جی آر وان زیر بخش مربوط به مشخصات پاسپورت اومده :
    __________________________________________________ ____________________________________________
    If you are granted a residence permit, it can only be valid up to three months before your national passport expires, or six months before other types of travel documents expire. If you receive a new passport while your application is being processed, you will be asked to submit photocopies of all pages of the new passport.
    موفق باشید
    ویزامو دیروز گرفتم و متاسفانه خانم مغرور گفت ما کاری نمی تونیم بکنیم باید بری اونجا و با خود بخش مهاجرت حرف بزنی.
    این بخش رو شما نوشتی من نخوندمش. آخه زمان اقدام برای ویزا پاسگورتم سه سال داشت و در طی پروسه اعتبارش کم شد.

من سنم بالای چهل است و امتیاز 10 برایم خیلی حیاتی بود چکار کنم
    با چه گزینه دیگر می توانم جبران کنم

سن بالای چهل می توانند از گرین کارت دانمارک استفاده کنند

از کجا می دانید سن بالای چهل سال امکانش است اگر هست امتیاز آن چند است چون در سایت خودشون چیزی نیاوردند

نقل قول نوشته اصلی توسط immigration42 نمایش پست ها
    از کجا می دانید سن بالای چهل سال امکانش است اگر هست امتیاز آن چند است چون در سایت خودشون چیزی نیاوردند
    سلام
    دوست عزیز شرط گرفتن گرین کارت امتیاز 100 است که به فاکتورهای مثل سن زبان و رشته تحصیلی امتیاز داده میشود. شما امتیاز سن رو نمیگیرید ولی با آیلتس بالا میتونید جبران کنید و یا مدرک زبان دانمارکی و یا مدرک دکترا که 80 امتیاز داره . اگر شرایطتتون رو بگید بهتر میشه راهنماییتون کرد .

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)