صفحه 607 از 638 نخستنخست ... 107507557597598599600601602603604605606607608609610611612613614615616617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,061 تا 6,070 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول خوانده شود)

دوستان gr1 من بعد از 4 ماه اومدش ، خوشحال میشم اگه کسی سوالی داره بتونم پاسخ بدم .. در ضمن چه زمان داریم که به دانمارک وارد شیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    بله باید هزینه بدید. سال اخر که باید تو دانمارک بمونید و کار داشته باشید بیرون نمیتونید ان چنان باشید. از زمانی که رجیستر میشید تو شهرداری و کارت پی ار میگیرید اون 1 سال و چند ماه رو میتونید 6 ماه بیرون باشید تا شروع سال سوم.
    اطلاع دارید هزینه اش در چه حده؟ یعنی از نو باید هزینه های مشابه درخواست اولیه برای gr1 را داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iran2000 نمایش پست ها
    دوستان gr1 من بعد از 4 ماه اومدش ، خوشحال میشم اگه کسی سوالی داره بتونم پاسخ بدم .. در ضمن چه زمان داریم که به دانمارک وارد شیم؟
    به سلامتی
    ویزاتون 6 ماهه است ولی اکثرا تا ماه 4 میرن که اونجا به مشکل نخورن تا قبل اومدن کارت اقامت

سلام تبریک میگم
    ممنون میشم اگه شرایطتتونو بگید و زمان تحویل مدارکتونو

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

با سلام
    من مدرک کارشناسی ارشدم را از هند گرفتم، Computer Science M-Tech، برنامه نویسم و تو 5 سال اخیر 2 سال و نیم سابقه برنامه نویسی تمام وقت بردم و دو سالی که هند بودم هم دو سال سابقه پروژه ای از راه دور نشان دادم. نامه تحصیل به زبان انگلیسی به مدت دو سال را هم نشان دادم، کپی رنگی شو نگه داشتند. سنم هم 33 ساله.
    29 سپتامبر مدارکم تو سفارت تکمیل شد.
    نامه رسید مدارک به تاریخ 10 اکتبر بدستم رسید که گفته دو ماه حداکثر برای بررسی مدارک طول می کشه و حداکثر 30 روز پاسخ تصمیم می گیرند.
    سه روز پیش تلفن زدم دانمارک گفتند که رفته به مرحله تصمیم گیری، فکر می کنید من کی ویزا را می گیرم؟ آیا امکان رد شدنم هست؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    با سلام
    من مدرک کارشناسی ارشدم را از هند گرفتم، Computer Science M-Tech، برنامه نویسم و تو 5 سال اخیر 2 سال و نیم سابقه برنامه نویسی تمام وقت بردم و دو سالی که هند بودم هم دو سال سابقه پروژه ای از راه دور نشان دادم. نامه تحصیل به زبان انگلیسی به مدت دو سال را هم نشان دادم، کپی رنگی شو نگه داشتند.
    29 سپتامبر مدارکم تو سفارت تکمیل شد.
    نامه رسید مدارک به تاریخ 10 اکتبر بدستم رسید که گفته دو ماه حداکثر برای بررسی مدارک طول می کشه و حداکثر 30 روز پاسخ تصمیم می گیرند.
    سه روز پیش تلفن زدم دانمارک گفتند که رفته به مرحله تصمیم گیری، فکر می کنید من کی ویزا را می گیرم؟ آیا امکان رد شدنم هست؟
    با تشکر
    سلام حد اقلش اینه که در این مرحله مطمئنید که نقص مدرک دیگه بهتون نمی خوره .. اگه امتیازتون کامل باشه بعید میدونم مشکلی پیش بیاد و به زودی ویزا میگیرید ایشالا ... من هم مدارکم را هم زمان با شما تحویل دادم و هنوز خبری نیست نامه هم نیومده موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم
    ممنون میشم اگه شرایطتتونو بگید و زمان تحویل مدارکتونو
    من 30 سالمه و راستش هیچ اطلاعی از اینکه جیکار باید بکنم نداشتم (هنوزم ندارم ) فوق لیسانس دارم و البته بگم که 3 بار مدارکم نقص داشت! و یه بار هم اینترنتشون قطع شد نشد عکسی که همونجا میگیرن رو بفرستن و حتی اون خانومه گفت کیسِ تو خیلی so so هست ولی میخوای مدارکتو بده که ما هم گفتیم باشه . مقاله و سمینار و این چیزا رو نداشتم ولی از لحاظ سابقه ی کاری خیلی زیاد تو ایران کار کرده ام و فکر میکنم این نقطه قوت مدارکم بود. فکر میکنم 4 ماهه اومد برام . اگه کسی باز سوالی داشته باشه درخدمتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    به سلامتی
    ویزاتون 6 ماهه است ولی اکثرا تا ماه 4 میرن که اونجا به مشکل نخورن تا قبل اومدن کارت اقامت
    ممنونم از پاسختون . من هم احتمالا تو ماه 4 ام 5 ام میرم . فقط باید بریم اونجا خونه بخریم یا چیکار کنیم؟ آیا ملزم به ورود و اقامت و موندن تو شهر خاصی هستیم؟ میشه خودمون شرکت بزنیم یا باید حتما جایی کار کنیم؟ میتونیم در کنار کار درس بخونیم؟

Junior Member

ممنونم از پاسختون . من هم احتمالا تو ماه 4 ام 5 ام میرم . فقط باید بریم اونجا خونه بخریم یا چیکار کنیم؟ آیا ملزم به ورود و اقامت و موندن تو شهر خاصی هستیم؟ میشه خودمون شرکت بزنیم یا باید حتما جایی کار کنیم؟ میتونیم در کنار کار درس بخونیم؟
    خیلی جالبه دوست عزیز که شما این مسائلو نمیدونید یعنی یجورایی دلو زدین به دریا!
    درمورد خرید خونه فکر میکنم نمیتونید بخرید ولی باز دوستان مطلع تر جواب بدن
    ملزم به ورود و سکونت در شهر خاصی نیستید
    نمیتونید شرکت بزنید و خود اشتغالی کنید
    درس خوندن مگه فقط دکترا(پی اچ دی)باشه که شغل محسوب میشه بقیه مقاطع خیر

Junior Member

سلام لطفا يكي منو راهنمايي كنه اين Danish authorisation براي رشته روانشناسي يعني چي آيا بايد تاييديه از جايي ببريم كلا اگه ميشه يكي يكم توضيح بده خيلي ممنون (فوق روانشناسي دانشگاه آزاد)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)