صفحه 608 از 638 نخستنخست ... 108508558598599600601602603604605606607608609610611612613614615616617618 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,071 تا 6,080 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول خوانده شود)

يك سوال ديگه براي افراد متاهل اگر در دانمارك آن طرفي كه ويزاي دانمارك از جانب اون تهيه نگرديده شغل مناسبي پيدا كند مثلا همسر من در خواست گرين كارت كرده ولي من كه همراه اون هستم اونجا شغل داشته باشم باز هم منجر به تمديد ويزا ميشه يا نه؟ سپاسگزارم

[QUOTE=iman2159;1451595]سلام لطفا يكي منو راهنمايي كنه اين Danish authorisation براي رشته روانشناسي يعني چي آيا بايد تاييديه از جايي ببريم كلا اگه ميشه يكي يكم توضيح بده خيلي ممنون (فوق روانشناسي دانشگاه آزاد)[/QUOTE
    اتوریزاسیون را معمولا بعد از رفتن به دانمارک انجام میدن چو نیکی از مراحل انجامش پاس کردن یه ازمون زبان دانمارکی هست که فقط در دانمارک برگزار میشه. پس روز مصاحبه لازم نیست چیز اضافی ببرید. اگه رشته شما با دنیش اتوراسیون در لیست مثبت باشه یعنی شما 10 امتیاز پوزیتیو لیست را نمی گیرید ولی سابقه کارتون در زمینه آن رشته پوزیتیو محسوب میشه.. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط iman2159 نمایش پست ها
    يك سوال ديگه براي افراد متاهل اگر در دانمارك آن طرفي كه ويزاي دانمارك از جانب اون تهيه نگرديده شغل مناسبي پيدا كند مثلا همسر من در خواست گرين كارت كرده ولي من كه همراه اون هستم اونجا شغل داشته باشم باز هم منجر به تمديد ويزا ميشه يا نه؟ سپاسگزارم
    سلام پاسخ این سوال برای من هم بسیار مهمه و با توجه به پاسخ هایی که دوستان دیگه در این فروم داشتن به نظر میرسه که حتما باید نفر اصلی به مدت حداقل یکسال کار کرده باشه ولی اینکه مرتبط با رشته باشه یا نباشه مهم نیست فقط باید کار قانونی و حد اقل 10 ساعت در هفته کار کرده باشید !
    Your residence permit can be extended if you have worked for the past 12 months for a minimum of ten hours per week.
    اگه ویزای نفر اصلی تمدید شد خانواده هم تمدید میشه
    موفق باشید

Junior Member

میشه یه نفر لطف کنه در مورد بیمه مسافرتی توضیح بده. اینکه از کجا می شه گرفت و باید چی بگیم؟ چند روزه باشه و شینگن باشه یا فقط مخصوص دانمارک؟ از شعبه های شهرستان میشه گرفت یا حتما باید تهران باشیم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    میشه یه نفر لطف کنه در مورد بیمه مسافرتی توضیح بده. اینکه از کجا می شه گرفت و باید چی بگیم؟ چند روزه باشه و شینگن باشه یا فقط مخصوص دانمارک؟ از شعبه های شهرستان میشه گرفت یا حتما باید تهران باشیم؟
    ممنون
    سلام
    دوستان اکثرا پارسیان گرفتن 90 روزه شینگن و بیمه پارسیان رو از شعبه ی پل صدر روبروی پست میشه تهیه کرد که نزدیک سفارت هم هست .

موفق باشید

Junior Member

[QUOTE=hastieli;1451700]
    سلام لطفا يكي منو راهنمايي كنه اين Danish authorisation براي رشته روانشناسي يعني چي آيا بايد تاييديه از جايي ببريم كلا اگه ميشه يكي يكم توضيح بده خيلي ممنون (فوق روانشناسي دانشگاه آزاد)[/QUOTE
    اتوریزاسیون را معمولا بعد از رفتن به دانمارک انجام میدن چو نیکی از مراحل انجامش پاس کردن یه ازمون زبان دانمارکی هست که فقط در دانمارک برگزار میشه. پس روز مصاحبه لازم نیست چیز اضافی ببرید. اگه رشته شما با دنیش اتوراسیون در لیست مثبت باشه یعنی شما 10 امتیاز پوزیتیو لیست را نمی گیرید ولی سابقه کارتون در زمینه آن رشته پوزیتیو محسوب میشه.. موفق باشید
    خيلي ممنون بابت راهنماييتون يك سوال ديگه شما فرموديد 10 امتياز + ليست رو نمي گيرم براي گرفتن 15 امتياز سابقه كار من سابقه كار دارم و مرتبط هم هست با رشته ام ولي اينكه زده بصورت محقق يعني چي سابقه كار در مهد كودك هست و يكي هم مربي تحصيلي در مدارس 4 سال لطفا بگيد اين قضيه محقق چيه خيلي ممنون

[QUOTE=iman2159;1451920]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها

خيلي ممنون بابت راهنماييتون يك سوال ديگه شما فرموديد 10 امتياز + ليست رو نمي گيرم براي گرفتن 15 امتياز سابقه كار من سابقه كار دارم و مرتبط هم هست با رشته ام ولي اينكه زده بصورت محقق يعني چي سابقه كار در مهد كودك هست و يكي هم مربي تحصيلي در مدارس 4 سال لطفا بگيد اين قضيه محقق چيه خيلي ممنون

توی سایت زده : سابقه کار به عنوان محقق یا در زمینه مورد نیاز دانمارک ...
    علامت / هم معنی "یا" می دهد.

Your work experience can be given points according to how many years, within the last five years, you have worked as a researcher or in a field where Denmark is currently experiencing a shortage of qualified professionals. You can see these fields and specific job titles on the Positive List. You can also be given points for other work experience. Points are given as follows:

1-2years within the past five years as a researcher/in field listed on the Positive List: 10 points
    3-5years within the past five years as a researcher/in field listed on the Positive List: 15 points
    3-5years within the past five years, other work: 5 points

[QUOTE=iman2159;1451920]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ;1451700

برای گرفتن 15 امتیاز سابقه باید حتما شرح وظایفی که در نامه ذکر میشه در زمینه پوزیتیو لیست باشه ( در مورد شما روانشناسی ) اینکه فقط بگین کار در مهد کودک و... ممکنه امتیاز لازمو بهتون ندن

Junior Member

[QUOTE=hastieli;1451700]
    سلام لطفا يكي منو راهنمايي كنه اين Danish authorisation براي رشته روانشناسي يعني چي آيا بايد تاييديه از جايي ببريم كلا اگه ميشه يكي يكم توضيح بده خيلي ممنون (فوق روانشناسي دانشگاه آزاد)[/QUOTE
    اتوریزاسیون را معمولا بعد از رفتن به دانمارک انجام میدن چو نیکی از مراحل انجامش پاس کردن یه ازمون زبان دانمارکی هست که فقط در دانمارک برگزار میشه. پس روز مصاحبه لازم نیست چیز اضافی ببرید. اگه رشته شما با دنیش اتوراسیون در باشه یعنی شما 10 امتیاز پوزیتیو لیست را نمی گیرید ولی سابقه کارتون در زمینه آن رشته پوزیتیو محسوب میشه.. موفق باشید

من فکر میکنم اشتباه می کنید چون روانشناسی در لیست مثبت است امتیاز 10 را می گیره

[QUOTE=katte;1452189]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها

من فکر میکنم اشتباه می کنید چون روانشناسی در لیست مثبت است امتیاز 10 را می گیره
    نه! نوشته که شرایط لازم داشتن مدرک ارشد + اتوریزاسیون دانمارک می باشد این (+) یعنی هر دو شرط لازمه

• Psychologist
      Requirement: Master's degree + Danish authorisation
    • بعضی از دوستان به خاطر همین اشتباه ریجکت شدن . امتیاز زیادی به خودتون ندید که بعد خدای نکرده مشکلی پیش بیاد
    • ​موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)