صفحه 61 از 638 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161561 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

خیلی ممنون آقای شریف که این موضوع مهم رو به دوستان اشاره کردید. توی سفارت هم به من همین رو گفتند که اگه پولتو اینجا بدی معلوم نیس کی برسه به اداره مهاجرت و واسه انجام شدن کار خودت بهتره که آنلاین پرداخت کنی ..من هم با فرمایش شما موافقم که پرداخت آنلاین پول به سریعتر انجام شدن کار کمک می کنه و اگر مثل قبل پول رو توی سفارت تحویل می گرفتند 5 تا 10 ماه و شایدم بیشتر معطل می شدیم صرفا به خاطر دیر رسیدن پول به دانمارک. پرداخت آنلاین پول هم خیلی راحته و بستگان من از خارج از کشور برام پرداخت کردند . اما از طریق صرافی هم راه خوبی است برای پرداخت پول .

Junior Member

فقط یک سوال دیگر داشتم ، مبلغی به جز این پول که توی سایت پرداخت شده هم باید توی سفارت تحویل بدیم؟
    منظورم اون 41000 تومان ها برای تایید مدارک و اون 310 هزارتومانی بود که توی سفارت تحویل می گرفتند؟ یعنی اون مبالغ رو هم باید با خودمون ببریم سفارت ؟

Junior Member

درموردسابقه کارسوال داشتم.حتمالازمه که توی نامه شرکت هایی که کارکردم نوع تخصصم همونی که توی positive list هست نوشته شده باشه.مثلامن که توی positive list به عنوان system administrator می خوام برم توی نامه هام هم باید این واژه حتماقیدشده باشه؟چون تو نامه های شرکت قبلیم هرکدوم یه چیزی نوشتن.مثلانوشتن کارشناس سیستم .

بالاخره پول نقد ببریم یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Electrical Eng.-polytechnic

کسی میدونه چقدر طول میکشه تا سفارت وقت بده؟ Thu, Jul 19, 2012 به من Email زده که منتظر باش خبرت میکنیم ....مدارک رو کیباید ترجمه کرد چه لیستی از مدارک همراهمون ببریم؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    بالاخره پول نقد ببریم یا نه؟
    من هم همین سوال رو دارم ، به نظر میرسه مبلغ 41000 برای تایید مدارک رو باید همراه ببریم سفارت و فکر میکنم 310 هزار رو هم همینطور. به اضافه پرینت رسید پول که به طور آنلاین پرداخت شده ،اگر دوستان اطلاعات بیشتری دارند لطف کنند بگویند. من هرچی که دوستان می پرسند رو جواب می دهم تا اونجایی که اطلاع دارم اما نمی دونم چرا اینقدر این تاپیک یخ بسته و هرچی ما سوال می پرسیم دوستان جواب نمی دهند..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    من هم همین سوال رو دارم ، به نظر میرسه مبلغ 41000 برای تایید مدارک رو باید همراه ببریم سفارت و فکر میکنم 310 هزار رو هم همینطور. به اضافه پرینت رسید پول که به طور آنلاین پرداخت شده ،اگر دوستان اطلاعات بیشتری دارند لطف کنند بگویند. من هرچی که دوستان می پرسند رو جواب می دهم تا اونجایی که اطلاع دارم اما نمی دونم چرا اینقدر این تاپیک یخ بسته و هرچی ما سوال می پرسیم دوستان جواب نمی دهند..
    با سلام

همونطور که در ایمیل دریافتی از سفارت داشتیم، 3 مورد ذکر شده:
    1-یک کپی رنگیA4 از پشت و روی دانشنامه ها و ریز نمرات (مبلغ 410,000 ریال برای تایید هر یک از آنها نیز احتساب شود - مبلغ تقريبی است) که باید به صورت وجه نقد به ازای هر یک از مدارک دانشگاهی به سفارت پرداخت شود.
    2-مبلغ 3,100,000 ریال برای هر نفر (مبلغ تقریبی است و قابل استرداد نمی باشد)که باید به صورت وجه نقد به سفارت پرداخت شود.
    3-مبلغ 13,800,000 ریال جهت ارسال به اداره مهاجرت دانمارک (مبلغ تقريبی است)که باید به صورت Online و از طریق Credit card پرداخت شود وپرینت رسید پرداخت همراه شما باشد.
    لطفا مد نظر داشته باشید که با توجه به بالا رفتن قیمت دلار، هزینه های مذکور ممکن است بیشتر هم شود، پس بهتر است وجه نقد بیشتری از مبالغ فوق همراه داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ADP نمایش پست ها
    کسی میدونه چقدر طول میکشه تا سفارت وقت بده؟ Thu, Jul 19, 2012 به من Email زده که منتظر باش خبرت میکنیم ....مدارک رو کیباید ترجمه کرد چه لیستی از مدارک همراهمون ببریم؟؟؟
    به نظر می رسه ،افراد مختلف با توجه به زمان و تاریخ های متفاوتی که برای ایمیل زدن به سفارت انتخاب کردند ، مدت زمان متفاوتی رو برای دریافت وقت مصاحبه تجربه کردند، مثلا به من3 روز بعد از ایمیل زدن ، وقت مصاحبه دادن.
    نگران نباشید ، به نظر میاد که به دلیل فصل تابستون و بالطبع سفرهای توریستی یا خانوادگی و...... ، سفارت بسیار شلوغه، صبوری کنید ، جوابتونو می دن.

در ارتباط با مدارک مورد نیاز هم، توی فرم GR1 یک سری مدارک هست که در صفحه اول نوشته شده، مطالعه بفرمایید.
    و سایر مدارک مورد نیاز رو هم ، سفارت طی ایمیلی که می فرسته ، براتون قید می کنند.
    در ارتباط با ترجمه مدارک هم ، از همین امروز می تونید برای ترجمه اقدام کنید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط fatima5717 : August 4th, 2012 در ساعت 10:00 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aria3433 نمایش پست ها
    درموردسابقه کارسوال داشتم.حتمالازمه که توی نامه شرکت هایی که کارکردم نوع تخصصم همونی که توی positive list هست نوشته شده باشه.مثلامن که توی positive list به عنوان system administrator می خوام برم توی نامه هام هم باید این واژه حتماقیدشده باشه؟چون تو نامه های شرکت قبلیم هرکدوم یه چیزی نوشتن.مثلانوشتن کارشناس سیستم .
    دوست عزیز قاعدتا اگر عنوان تخصص شما و سابقه کاریتون همون عنوانی باشه که در positive list هست ، بهتره.

Junior Member

خیلی ممنون از فاطیمای عزیز که پاسخ این سوالات رو دادند.
    اما موضوعی که هست اینکه سفارت روی مدارکی که تحویل می دهیم و فرم های تکمیل شده بسیار حساس است و انتظار دارد که خیلی دقیق و کامل مدارک ارائه بشود.
    واسه همین من چندین بار مدارکم رو چک کرده ام وهنوز هم شک دارم که کامل باشه (مثلا توی دارالترجمه ، خانم مترجم به من گفت باید کپی پاسپورت و کپی شناسنامه ات رو کپی برابراصل کنی )
    اما نه توی ایمیل سفارت و نه توی فرم gr1 به این موضوع که کپی برابر اصل بشوند (کپی شناسنامه و کپی پاسپورت ) ، اشاره ای نشده . با این حال اصلا نمی دونم که این کپی ها باید برابراصل با مهر دادگستری و مهر وزارت خارجه باشند یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)