صفحه 62 از 638 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162562 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    خیلی ممنون از فاطیمای عزیز که پاسخ این سوالات رو دادند.
    اما موضوعی که هست اینکه سفارت روی مدارکی که تحویل می دهیم و فرم های تکمیل شده بسیار حساس است و انتظار دارد که خیلی دقیق و کامل مدارک ارائه بشود.
    واسه همین من چندین بار مدارکم رو چک کرده ام وهنوز هم شک دارم که کامل باشه (مثلا توی دارالترجمه ، خانم مترجم به من گفت باید کپی پاسپورت و کپی شناسنامه ات رو کپی برابراصل کنی )
    اما نه توی ایمیل سفارت و نه توی فرم gr1 به این موضوع که کپی برابر اصل بشوند (کپی شناسنامه و کپی پاسپورت ) ، اشاره ای نشده . با این حال اصلا نمی دونم که این کپی ها باید برابراصل با مهر دادگستری و مهر وزارت خارجه باشند یا نه؟

توجه داشته باشید که حتما باید از جلد پاسپورت هم کپی بگیرید. ( اگر پاسپورت قدیمی هم دارید باید از همه صفحه ها و جلد اون کپی بگیرید)

Junior Member

دوستان یک نکته:

برای کم کردن هزینه ترجمه ها و همچنین تایید ترجمه ها از سوی سفارت ( همون مبلغ 41000 تومان که قبلا 33000 تومان بود) میتونید نامه ای که برای سابقه کار از محل کارتون میگیرید رو به زبان انگلیسی تهییه کنید. یعنی از از کارفرماتون بخواید که نامه رو به زبان انگلیسی روی کاغذ سربرگ دار شرکت براتون آماده و مهر و امضا کنه و شما اصل همون نامه رو مستقیم به سفارت تحویل بدید. این طور خیلی از هزینه تایید مدارک رو کاهش میدید چون شما اصل نامه رو تحویل دادید، دیگه نیازی به تایید ترجمه نیست.

Junior Member Onasis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology- Chamran university & Arak university

سلام دوستان

البته ببخشيد من اينجا پست ميگذارم چون هيچ جايي كلا براي ويزاي دنمارك توي سايت نبود...من 4 روز پيش سفارت بودم..البته نه براي گرين كارت بلكه واسه ويزاي دانشجويي رفتم و فرم ST1 رو فرستادم
    اينا تجربيات من هستش:
    1.پول case order ID حتما بايد توسط يه نفر تو خارج از ايران پرداخت بشه وگرنه به قول يه عزيزي توي سفارت اين پروسه سالها طول ميكشه!
    پس با فيش پرداختي مثلا از طريق ويزا كارت يا مستر كارت كه سه سوته پرداخت ميشه بريد سفارت...ايميل مبني بر case order ID هم كه براتون مياد پرينت رنگي خوشگل بگيريد ببريد
    2. توجه كنيد براي هر يك مدرك كه شما ارائه ميديد و ميخواهيد تاييد بشه 41 هزار تومن ميخان..البته 310 تومن فراموش نشه!
    3.براساس فرم ST1 شما حتما بايد از كليه ي صفحات پاسپورتتون حتي جلد پاسپورتتون كپي بگيريد و حتما توي برگه A4 كپي بگيريد و حتما رنگي باشه! من كپي رنگي گرفته بودم ولي بهم نگفته بودن توي A4 باشه و خدا ميدونه ساعت 3 بعدازظهر از كجا كپي رنگي گير آوردم!!
    4.اگر شهريه دانشگاه رو پرداختيد از دانشگاه بخواهيد كه به سفارت ايميل بزنه كه شما استيتمنت بانكي نمي خواهيد . و فقط پرينت پرداخت شهريه رو ببريد با خودتون
    5. عكس هم 3*4 ببريد هم 6*4 كه اگه گفتن اين خوب نيست اون يكي رو رو كنيد!
    6.يه چيز پيش پا افتادست ولي ممكنه به كمك بياد: تراول چكاتون رو حتما پشت نويسي و امضا كنيد كه اونجا وقتتون كمتر گرفته بشه
    7.فورم به روز و جديدترين نسخه مربوط رو حتما از newtodenmark دانلود و پر كنيد
    8.و اينكه اگه وسط صحبتاتون يكدفعه زدن تو فاز انگليسي صحبت كردن اصلا تعجب نكنيد و آمادگي لازم رو داشته باشيد كه كم نياريد
    9. و ديگر هيچ!!

باز هم از دوستان عذر ميخام اگر زياد مربوط به تاپيك نبودم ولي تجربه هست ديگه...ممكنه به درد يكي بخوره
    پيروز باشيد
    ویرایش توسط Onasis : August 5th, 2012 در ساعت 12:32 AM
    ایمان به انسان شهامت می دهد تا فراتر از آنچه به چشم می آید برود.
    ویلیام کلارک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط banan نمایش پست ها
    توجه داشته باشید که حتما باید از جلد پاسپورت هم کپی بگیرید. ( اگر پاسپورت قدیمی هم دارید باید از همه صفحه ها و جلد اون کپی بگیرید)
    ممنون دوست عزیز از توجهتون .
    اما سوال من این بود که باید کپی پاسپورت و شناسنامه رو کپی برابر اصل کنیم یا نه ؟؟

Junior Member

من فکر می کنم بچه ها قبلا تو فروم گفته بودن که برابر اصلش رو تو دانمارک باید داشته باشین ، به همین خاطر بهتره که اینجا برابر اصل کنین تا اونجا به مشکلی بر نخورین...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از توجهتون .
    اما سوال من این بود که باید کپی پاسپورت و شناسنامه رو کپی برابر اصل کنیم یا نه ؟؟
    نیازی به کپی برابر اصل نیست.
    فقط کپی رنگی در کاغذ A4

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

دوستان ميشه كساني كه اين پروسه رو تا آخر طي كردند، بصورت كلي بگند اين فرآيند كلا ارزششو داره؟
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط banan نمایش پست ها
    منظورتون اینه که حتی از صفحات خالی پاسپورت هم کپی بگیریم ؟

Junior Member

دوستان حتماً حواسشون هست اما جهت یاد آوری میگم که نرخ مرجع ارز تا چند روز دیکه عوض میشه و طبیعتا بسته به میزان تغییر ممکنه پول خیلی بیشتری لازم باشه تو حساب بگذاریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshi نمایش پست ها
    منظورتون اینه که حتی از صفحات خالی پاسپورت هم کپی بگیریم ؟
    توی ایمیل سفارت نوشته از تمام صفحاتی که نوشته ای درآنها درج شده کپی بگیرید .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)