صفحه 621 از 638 نخستنخست ... 121521571611612613614615616617618619620621622623624625626627628629630631 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,201 تا 6,210 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول خوانده شود)

سلام دوستان یه سوال برام پیش اومده، آیا همراه هم باید حداکثر 6 ماه بعد از ویزا دانمارک باشه؟ و اینکه طول مدت اقامت همراه چجوری محاسبه میشه؟ 3 سال 6 ماه خروج یا فرقی نمیکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام
    از مدرک تافلتون 20 میگیرید (البته چون بیش از 2 سال ازش گذشته مطمئن نیستم . دوستان مطلع نظر بدن)
    رشتتون هم تو لیست پازیتیوه یعنی 10 امتیاز
    زبان روسی در سایت نیومده و امتیاز نداره. فقط انگلیسی/آلمانی و زبان های اسکاندیناوی . (مدرک زبان الزامیه و باید ارائه کنید یا مدرک دیگری که نشون بده شما به زبان انگلیسی یا ... تحصیل یا کار کرده اید)
    اگر بیش از سه سال در کشورهای EU/EEA کار یا تحصیل کرده باشید 10 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    سن زیر 34
    زبان ای بی تی تافل : 102 (بیش از 2 سال ازش میگذره) اما زبانم الان بهتر شده
    دندانپزشک
    سابقه ی کار ندارم
    زبان روسی : عالی میدونم
    6 سال سابقه ی زندگی خارج از ایران
    سلام دندان پزشکی مثل پزشکی برای گرفتن امتیاز پوزیتیو نیاز به اتوریزاسیون داره پس این 10 امتیازو متاسفانه نمیگیرید

سلام دوستان من امروز case order id رو دادم نوشته بود در ساعت ... تاریخ ... پرداخت شده و این تاریخ 2 ماه بعد از تاریخ پرداخت پول هست ( من bank transfer کرده و تاریخ رسید بانک درسته. این معنی خاصی میتونه داشته باشه؟ میتونه به این معنی باشه که از تاریخ ذکر شده بررسی پرونده شروع شده؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    سن زیر 34
    زبان ای بی تی تافل : 102 (بیش از 2 سال ازش میگذره) اما زبانم الان بهتر شده
    دندانپزشک
    سابقه ی کار ندارم
    زبان روسی : عالی میدونم
    6 سال سابقه ی زندگی خارج از ایران
    نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام دندان پزشکی مثل پزشکی برای گرفتن امتیاز پوزیتیو نیاز به اتوریزاسیون داره پس این 10 امتیازو متاسفانه نمیگیرید
    مدرک زبان جتما باید موقع تحویل مدارک اعتبار داشته باشه. دوستمون هم در مورد 10 امتیاز اضافه درست گفتن که تا قبل اتورایز کردن نمیگیرید
    دانشگاهتون جزء 400 دانشگاه برتر دنیاست؟
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان من ديروز دارالترجمه بودم مترجم ميگفت كه ريز نمرات انگليسي كه از دانشگاه بصورت official صادر شده براي سفارتها قابل قبول نيست و همه مدارك اول بايد فارسي صادر بشه و بعد ترجمه رسمي بشه تا از نظر سفارتها قانوني باشه. گفت اين مدرك رو هم بايد بصورت فارسي ببرم تا ترجمه كنند و بشكل يك پكيج به همراه دانشنامه مهر دارالترجمه و غيره بخوره. ميخواستم بدونم كسي اين تجربه رو داشته و يا اطلاعاتي داره؟ البته اون در مورد سابقه كار هم همين رو ميگفت در حالي كه من ميدونم خيلي از بچه ها نامه سابقه كار رو از اول انگليسي ميگيرند و به نظر خودم مداركي كه انگليسي از دانشگاه يا محل كار صادر ميشه اعتبار داره و نيازي به تاييد دادگستري و امور خارجه نداره.
    يك سوال ديگه هم دارم. چه مدركي براي اثبات مدارك ازدواج كافيه؟ دارالترجمه به من گفت شناسنامه من و همسرم + تمام صفحات سند ازدواج نيازه! اداره مهاجرت دانمارك چي ميخواد از ما؟
    ممنون ميشم دوستان كمك كنند

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ديروز دارالترجمه بودم مترجم ميگفت كه ريز نمرات انگليسي كه از دانشگاه بصورت official صادر شده براي سفارتها قابل قبول نيست و همه مدارك اول بايد فارسي صادر بشه و بعد ترجمه رسمي بشه تا از نظر سفارتها قانوني باشه. گفت اين مدرك رو هم بايد بصورت فارسي ببرم تا ترجمه كنند و بشكل يك پكيج به همراه دانشنامه مهر دارالترجمه و غيره بخوره. ميخواستم بدونم كسي اين تجربه رو داشته و يا اطلاعاتي داره؟ البته اون در مورد سابقه كار هم همين رو ميگفت در حالي كه من ميدونم خيلي از بچه ها نامه سابقه كار رو از اول انگليسي ميگيرند و به نظر خودم مداركي كه انگليسي از دانشگاه يا محل كار صادر ميشه اعتبار داره و نيازي به تاييد دادگستري و امور خارجه نداره.
    يك سوال ديگه هم دارم. چه مدركي براي اثبات مدارك ازدواج كافيه؟ دارالترجمه به من گفت شناسنامه من و همسرم + تمام صفحات سند ازدواج نيازه! اداره مهاجرت دانمارك چي ميخواد از ما؟
    ممنون ميشم دوستان كمك كنند
    نه دوست عزیز ایشون داشته برای خودش بازار کار ایجاد میکرده. مگر اینکه از 2 هفته پیش قانون سفارت ها عوض شده باشه چون دوستم دو هفته پیش مدارک رو انگلیسی اوریجینال تحویل داد بدون نیاز به ترجمه
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    نه دوست عزیز ایشون داشته برای خودش بازار کار ایجاد میکرده. مگر اینکه از 2 هفته پیش قانون سفارت ها عوض شده باشه چون دوستم دو هفته پیش مدارک رو انگلیسی اوریجینال تحویل داد بدون نیاز به ترجمه
    مرسي ولي دوست شما چه مدركي انگليسي و بدون ترجمه تحويل داده؟ من از سابقه كار مطمئنم فقط به ريز نمرات شك دارم.
    در مورد اينكه كدوم صفحات شناسنامه و سند ازدواج بايد ترجمه بشه اطلاعاتي نداريد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    مرسي ولي دوست شما چه مدركي انگليسي و بدون ترجمه تحويل داده؟ من از سابقه كار مطمئنم فقط به ريز نمرات شك دارم.
    در مورد اينكه كدوم صفحات شناسنامه و سند ازدواج بايد ترجمه بشه اطلاعاتي نداريد؟
    سلام
    برای نفر همراه (همسرتون) ترجمه تمام صفحات عقدنامه
    برای فرزند ترجمه تمامی صفحات شناسنامه خودتون و فرزندتون

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadyy نمایش پست ها
    آیا مبلغ پرداختی آنلاین برای ویزای همسر هم تغییر خواهد کرد؟

میشه 2013 ثبت نام کرد آنلاین و در سال 2014 بریم واسه بایومتری (با در نظر گرفتن زمان 14 روزه)؟
    قائدتا باید بشه 2013 آنلاین برای ویزای همسر ثبت نام کرد و 2014 رفت برای بیومتری البته به شرطی که CASE ORDER ID و PAYMENT و SUBMIT آنلاین مدارک همگی در 2013 انجام شده باشه.
    ولی مطمئن نیستم. اگر کسی می دونه لطفا اطلاع بده این سوال من هم هست و در این چند روز تعطیلی آخر سال دیگه از سفارت هم نمی شه پرسید.

سلام
    برای پرکردن فرم FA8 در قسمت Information required for refunding the fee به جای شماره حساب چی باید نوشت اگه از طریق credit card پرداخت کرده باشیم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)