صفحه 623 از 638 نخستنخست ... 123523573613614615616617618619620621622623624625626627628629630631632633 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,221 تا 6,230 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول خوانده شود)

دوستانی که باهاشون تماس گرفتن ایمیل هم زدن براتون؟
    آخه نمیدونم کدوم خط تلفنم رو دادم! بیشتر وقت ها هم جواب نمیدم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    خوب مشكلي نيست من اصل ريز نمرات فارسي رو هم دارم البته چون انگليسيش دستم بود و فكر كردم ترجمش لازم نيست تاييديه وزارت علوم رو نگرفتم براش. پس منظور شما اينه كه ديگه ترجمه مجدد نياز نيست و با ارائه ي ريز نمرات رسمي انگليسي و فارسي كه دانشگاه صادر كرده خود سفارت انگليسيش رو برابر با اصل ميكنه و قابل قبوله؟ اگه ممكنه دردسر بشه بدم اين رو هم روي بقيه مدارك ترجمه كنن و با دانشنامه پكيج كنن
    ممنون از وقتتون
    برخی از دوستان در همین فرم گفتن که ریزنمرات انگلیسی Official از دانشگاه گرفتن و سفارت هم قبول کرده اما تجربه شما چیز دیگه ای نشون میده ؟!

Junior Member

دوستان ترجمه نامه سابقه کار مهر دادگستری و امور خارجه لازم داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    دوستان ترجمه نامه سابقه کار مهر دادگستری و امور خارجه لازم داره؟
    بله هر دو لازمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ديروز دارالترجمه بودم مترجم ميگفت كه ريز نمرات انگليسي كه از دانشگاه بصورت official صادر شده براي سفارتها قابل قبول نيست و همه مدارك اول بايد فارسي صادر بشه و بعد ترجمه رسمي بشه تا از نظر سفارتها قانوني باشه. گفت اين مدرك رو هم بايد بصورت فارسي ببرم تا ترجمه كنند و بشكل يك پكيج به همراه دانشنامه مهر دارالترجمه و غيره بخوره. ميخواستم بدونم كسي اين تجربه رو داشته و يا اطلاعاتي داره؟ البته اون در مورد سابقه كار هم همين رو ميگفت در حالي كه من ميدونم خيلي از بچه ها نامه سابقه كار رو از اول انگليسي ميگيرند و به نظر خودم مداركي كه انگليسي از دانشگاه يا محل كار صادر ميشه اعتبار داره و نيازي به تاييد دادگستري و امور خارجه نداره.
    يك سوال ديگه هم دارم. چه مدركي براي اثبات مدارك ازدواج كافيه؟ دارالترجمه به من گفت شناسنامه من و همسرم + تمام صفحات سند ازدواج نيازه! اداره مهاجرت دانمارك چي ميخواد از ما؟
    ممنون ميشم دوستان كمك كنند
    من ریز نمرات رسمی انگلیسی را از دانشگاه تهران گرفتم و همانطور بردم سفارت. هیچ مشکلی هم نبود. پذیرفته هم شد ویزا هم اومد تمام! اصلأ نیازی به ترجمه ندارد ریزنمرات انگلیسی رسمی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط datiki نمایش پست ها
    من ریز نمرات رسمی انگلیسی را از دانشگاه تهران گرفتم و همانطور بردم سفارت. هیچ مشکلی هم نبود. پذیرفته هم شد ویزا هم اومد تمام! اصلأ نیازی به ترجمه ندارد ریزنمرات انگلیسی رسمی
    مرسي منم همين فكر رو ميكردم ولي با توجه به نظرهاي دوستان ديگه گفتم يه ريز نمرات ارزش ريسك كردن رو نداره. دادم ترجمه كنن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    بله هر دو لازمه
    ممنون از جوابتون . برای مهر دادگستری و وزارت خارجه دارالترجمه آگهی آخرین تغییرات شرکت رو میخواد که شرکتهام این رو نمیدند ! و این کار رو سخت میکنه. آیا اگر فقط ترجمه ناتی بشه قبول نمیکنند؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

خیر قبول نمیکنند

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_2014 نمایش پست ها
    دوستانی که باهاشون تماس گرفتن ایمیل هم زدن براتون؟
    آخه نمیدونم کدوم خط تلفنم رو دادم! بیشتر وقت ها هم جواب نمیدم!
    سلام بله اول میل میزنن بعد تماس میگیرن. با من فردای روزی که ایمیل زدن تماس گرفتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون . برای مهر دادگستری و وزارت خارجه دارالترجمه آگهی آخرین تغییرات شرکت رو میخواد که شرکتهام این رو نمیدند ! و این کار رو سخت میکنه. آیا اگر فقط ترجمه ناتی بشه قبول نمیکنند؟
    سلام.
    اصلا نیازی به اینکه حتی به شرکت ها بگی هم نیست . میری سایت روزنامه رسمی (گوگلش کن) ، اسم سرکت ها سرچ میکنی، آخرین روزنامه رو پیدا می کنی ، یه پرینت میگیری ، بعدش می ری خود ساختمان روزنامه رسمی حوالی پارک شهر (تو سایت آدرس دقیق هست یا 118)، پرینت رو میدی ، اصل روزنامه رو واست پیدا می کنن، مهر برجسته میزنن، میشه اصل با مبلغ 1000 تومن همش ، میدیش به دارالترجمه......
    تازشم بعضی از دارالترجمه ها قسمت آخر این کارها رو خودشون انجام میدن ، فقط پرینتی رو که از سایت گرفتی رو می گیرن بقیه کارها با هزینه 25000 تا 30000 تومن (که اکثرش پول پیک) انجام میشه....
    من هر دو تاش رو انجام دادم... هیچ مشکلی هم پیش نمیاد....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)