صفحه 629 از 638 نخستنخست ... 129529579619620621622623624625626627628629630631632633634635636637638 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,281 تا 6,290 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول خوانده شود)

با سلام ، ممنون میشم بگید برای گرفتن گرین کارت ایا فرقی بین مدرک فوق لیسانس پژوهش محور با آموزش محور هستش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    نوشته که دوباره ایمیل بزنی دیگه. یک ایمیل بزن در جواب همون مواردی رو که نوشته کپی کن، جلوش بنویس. ایمیل اول رو احتمالا نخونده و این رو احتمالا در جواب همه می فرسته. رو همین جواب بده و دوباره موارد رو بنویس
    سلام آقا بهزاد من دوباره e mail رو reply كردم و مشخصات رو همانطور كه خواسته بود فرستادم بازم همون ايميل رو برام فرستاد من واقعا نميدونم بايد چيكار كنم ؟؟

Junior Member

با عرض سلام و احترام
    من مدرک لیسانس مهندسی مکانیکم رو سال 1383 گرفتم و از سال 1384 تاکنون به عنوان مهندس مکانیک مشغول به کار هستم ولی فوق لیسانس مهندسی مکانیکم رو حین کار در سال 1387 گرفتم. لطفا بفرمایید نامه سابقه کارم رو از بعد از تاریخ مدرک فوق لیسانسم بگیرم یا از همون سال 84 تاکنون؟
    پیشاپیش سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط naserlotfi نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام
    من مدرک لیسانس مهندسی مکانیکم رو سال 1383 گرفتم و از سال 1384 تاکنون به عنوان مهندس مکانیک مشغول به کار هستم ولی فوق لیسانس مهندسی مکانیکم رو حین کار در سال 1387 گرفتم. لطفا بفرمایید نامه سابقه کارم رو از بعد از تاریخ مدرک فوق لیسانسم بگیرم یا از همون سال 84 تاکنون؟
    پیشاپیش سپاسگزارم

سلام شما باید سابقه ی 5 سال اخیر رو ارائه بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salimi7912 نمایش پست ها
    سلام آقا بهزاد من دوباره e mail رو reply كردم و مشخصات رو همانطور كه خواسته بود فرستادم بازم همون ايميل رو برام فرستاد من واقعا نميدونم بايد چيكار كنم ؟؟
    با سلام
    من هم مثل شما ایمیل رو reply کرده بودم و به من وقت ندادند وقتی با خانم مغروری تماس گرفتم گفتند یه ایمیل دیگه بدون reply کردن بزن و مشخصاتت رو بنویس من همان روز اینکار رو انجام دادم و دو روز بعد جواب اومد و وقت دادند. نمی دونم شاید با reply گاهی جواب نمی دن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام شما باید سابقه ی 5 سال اخیر رو ارائه بدید[/RIGHT]
    علت سوالم اینه که من از سال 84 تا الان همونجا و روی همون سمت مهندس مکانیک دارم کار میکنم و شرایط شغلی من تغییر نکرده بلکه فقط مدرک فوق لیسانسم رو در سال 87 گرفتم. در اینصورت باز هم نامه سابقه کار رو از سال 1387 تاکنون بگیرم؟ یا از 1384 تاکنون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط naserlotfi نمایش پست ها
    علت سوالم اینه که من از سال 84 تا الان همونجا و روی همون سمت مهندس مکانیک دارم کار میکنم و شرایط شغلی من تغییر نکرده بلکه فقط مدرک فوق لیسانسم رو در سال 87 گرفتم. در اینصورت باز هم نامه سابقه کار رو از سال 1387 تاکنون بگیرم؟ یا از 1384 تاکنون؟
    دوست عزیز به نظر من بهتره که شما سابقه ی بعد از فوق لیسانس رو ارائه بدید که فوق تایم کار کردید چون همزمان با تحصیل براتون مشکل ساز میشه و اینکه شما با مدرک فوق اقدام کردید سابقه ی سال 84 که مدرکتون فوق نبوده به هر حال روزه شک دار نگیرید چون معلوم نیست اون آفیسر چه تعبیری از سابقه ی شما بکنه. باز دوستان دیگه هم نظر بدن

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان
    من با خوندن صفحات قبل برداشتم برداشتم اینه اگر برای همسرم دو هفته بعد از تحویل مدارک خودم اقدام کنم زمان مناسبیه. میخواستم بدونم زمانی که برای همسرم باید بریم سفارت هر روز هفته میتونه باشه و محدودیتی نداره؟ و اینکه باید تا دو هفته بعد از اپلای آنلاین باشه؟ چون تهران نیستیم و به علت شرایط کاریمون باید برنامه ریزی کنم که چه زمانی مرخصی بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sheela نمایش پست ها
    با سلام
    من هم مثل شما ایمیل رو reply کرده بودم و به من وقت ندادند وقتی با خانم مغروری تماس گرفتم گفتند یه ایمیل دیگه بدون reply کردن بزن و مشخصاتت رو بنویس من همان روز اینکار رو انجام دادم و دو روز بعد جواب اومد و وقت دادند. نمی دونم شاید با reply گاهی جواب نمی دن.
    سلام وخیلی ممنون لطف میکنید بگید با چه شماره ای تماس گرفتید چون من هر کاری میکنم بازم همین ایمیل رو میفرسته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با خوندن صفحات قبل برداشتم برداشتم اینه اگر برای همسرم دو هفته بعد از تحویل مدارک خودم اقدام کنم زمان مناسبیه. میخواستم بدونم زمانی که برای همسرم باید بریم سفارت هر روز هفته میتونه باشه و محدودیتی نداره؟ و اینکه باید تا دو هفته بعد از اپلای آنلاین باشه؟ چون تهران نیستیم و به علت شرایط کاریمون باید برنامه ریزی کنم که چه زمانی مرخصی بگیرم.
    از فردای روزی که مدارکتو تحویل می دی میتونی برای همسرت هم بری سفارت
    فقط اپلای آنلاین انجام داده باشی قبلش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)