صفحه 63 از 558 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    آیا نامه بانک باید حتما معادل کرون DDK باشه و یا دلار یا یورو معادل بیان بشه کافیه- چون من به بانک ها که مراجعه می کنم میگن به دلار یا یورو میدن ولی کرون دانمارک رو معادل نمی دن. ممنون
    بانک ملی مقدار مانده حساب رو به ریال میده، ولی زیرش نرخ برابری ریال و کرون دانمارک (یا هر چیز دیگه ای) رو میزنه.
    اگر بانک شما هیچ جوری نمیده، به یورو بگیرین. چون دلار به کرون دانمارک همیشه خیلی نوسان داره. ولی یورو و کرون دانمارک خیلی نسبت هم خیلی تغییر ندارن.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان، من دو تا سوال داشتم:
    1. نمی دونم قبلا کسی این سوالو پرسیده یا نه؟ فرم GR1 رو باید پرینت بگیریم دستی پر کنیم یا اینکه تو خود فایل pdf تایپ کنیم؟ چون فایل pdf قابل edit نیست!!
    2.اینکه من برای مدرک فوقم گواهی تأیید مدرک تحصیلی رو گرفتم اما برای لیسانس که رفتم دانشگاه، آموزش تعطیل بود و تا تاریخ تحویل مدارک من هم باز نمی شه!! حالا آیا بازم لازم که حتما لیسانسم هم گواهی تأیید بگیرم؟!

پیشاپیش از همه دوستان ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_qb نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان، من دو تا سوال داشتم:
    1. نمی دونم قبلا کسی این سوالو پرسیده یا نه؟ فرم GR1 رو باید پرینت بگیریم دستی پر کنیم یا اینکه تو خود فایل pdf تایپ کنیم؟ چون فایل pdf قابل edit نیست!!
    2.اینکه من برای مدرک فوقم گواهی تأیید مدرک تحصیلی رو گرفتم اما برای لیسانس که رفتم دانشگاه، آموزش تعطیل بود و تا تاریخ تحویل مدارک من هم باز نمی شه!! حالا آیا بازم لازم که حتما لیسانسم هم گواهی تأیید بگیرم؟!
    پیشاپیش از همه دوستان ممنون
    1- فرقی نداره. البته تایپ کردن تو pdf با typewriter که تو adobe acrobat داره به راحتی امکانپذیره و من و دوستام بارها برای فرمهای مختلف اینکار رو کردیم و ربطی به قابل ادیت بودن یا نبودن فایل نداره. برای اینکار باید به منوی tools در Adobe Acrobat برین و typewriter رو انتخاب کنین. فقط ترجیحا با فونتی با شکل و رنگ مناسب (مثلا آبی) تایپ کنین که بعد از پرینت فرمتون قابل خوندن باشه. همه حروف هم باید Capital باشه.
    2- نظری ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-آزاد

درود بر دوستان.همه این 93 صفحه رو بررسی کردم ولی هیچ مورد مشابه خودم ندیدم. .من فوق لیسانس مکانیک هستم.قصد دارم در ایران دکترا رو بخونم و در این مدت یک رزومه خیلی خوب هم آماده میکنم.پرسشم اینه که بعد از اتمام دکترا میتونم به پیدا کردن کار مناسب بدون اما و اگر در دانمارک امیدوار باشم؟.منظورم از کار مناسب قطعا با حقوق مکفی و متناسب با رشته تحصیلیمه و گر نه من همین الان هم کارهایی به مراتب بهتر و سطح بالاتر از ظرفشویی و تمیز کردن ساختمان که دوستان در کامنتها گفتن میتونم در ایران اسلامی!پیدا کنم.با سپاس بسیار

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman_mech نمایش پست ها
    درود بر دوستان.همه این 93 صفحه رو بررسی کردم ولی هیچ مورد مشابه خودم ندیدم. .من فوق لیسانس مکانیک هستم.قصد دارم در ایران دکترا رو بخونم و در این مدت یک رزومه خیلی خوب هم آماده میکنم.پرسشم اینه که بعد از اتمام دکترا میتونم به پیدا کردن کار مناسب بدون اما و اگر در دانمارک امیدوار باشم؟.منظورم از کار مناسب قطعا با حقوق مکفی و متناسب با رشته تحصیلیمه و گر نه من همین الان هم کارهایی به مراتب بهتر و سطح بالاتر از ظرفشویی و تمیز کردن ساختمان که دوستان در کامنتها گفتن میتونم در ایران اسلامی!پیدا کنم.با سپاس بسیار
    سلام. پیدا کردن کار از راه دور در دانمارک یا هر جای دیگه، غیرممکن نیست ولی خیلی سخته.
    اگر شما پیشنهاد کاری از دانمارک داشته باشین تنها در یکی از دو حالت زیر میتونین ویزای دانمارک بگیرین:
    1- رشته شما در پوزیتیو لیست باشد (الان هست ولی ممکنه چند سال دیگه که شما میخواین اپلای کنین نباشه)
    2- حقوقی که برای شما در نظر گرفتن از یک حدی بیشتر باشه ( 375 هزار کرون در سال یا ماهی 31250 کرون)
    یعنی اگر شما پیشنهادی برای کار در رشته مهندسی شیمی داشته باشین که حقوقش 20 هزار کرونه بهتون ویزا نمیدن. چون نه پوزیتیو لیسته و نه حقوقش خیلی بالاست.

در ضمن اگر در ایران کار ظرفشویی پیدا کردین که ساعتی 35 هزار تومان بهتون بدن، بهداشت رایگان و حقوق بیکاری و کمک هزینه مسکن (که تو ایران هم البته هست، ماهی 10 هزار تومان!) خیلی خوبه.
    ولی جدا از این 2 تا دلیل داره که اینجا با مدرک فوق و دکترا هم میان ظرفشویی.
    1- اینجا کار ظرفشویی یا تمیز کردن منازل مثل ایران سطح پایین نیست. اصولا خیلی این سطح بندی معنی نداره.
    2- اون کسی که تو ایران مثلا کار نظافت منزل میکنه و درآمدش مثلا ماهی 500 هزار تومانه، ممکنه مجبور شه در عرض یک ماه، دو برابر برای مرغی که هفته پیش خریده بود پول بده، ولی کسی که اینجا نظافت منزل میکنه، میتونه برنامه ریزی کنه که مثلا سال دیگه تابستون بره مسافرت و نه ارزش پولش افت میکنه، نه اجاره ش سوبله میشه، نه ترس از جنگ داره و خیلی چیزهای دیگه (گرچه خیلی چیزها رو هم متقابلا از دست میده).

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

درود

دوستانی که تمایل دارن به ما در تهیه ی بخش سوالات متداول برای تاپیک گرین کارت سه ساله ی دانمارک کمک کنن لطفا با من از طریق پیام خصوصی تماس بگیرن

ممنونم
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    درود

دوستانی که تمایل دارن به ما در تهیه ی بخش سوالات متداول برای تاپیک گرین کارت سه ساله ی دانمارک کمک کنن لطفا با من از طریق پیام خصوصی تماس بگیرن

ممنونم
    je suis pres. I am at your service.

Junior Member

سلام بچه ها من امروز اومدم کپنهاگ برا گرفتن گرین کارتم. راستش اینو نمیدونستم که نیاز به آدرس فوری دارم که بدم به borgerservice. خواهش می کنم اگه کسی میتونه به من کمک کنه موندم تو هاستل درمونده چند روز دیگه هم بلیط برگشت دارم. بچه ها لطفا راهنماییم کنید. ممنونم یک دنیا

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

لطفا با تجربه‌ها راهنمایی کنند.
    دوستان با توجه به مشکل پرداخت هزینه ها که ظاهرا سفارت دانمارک دیگر ریال دریافت نمی‌کند. لطفا اطلاعات و تجربیات خود را برای استفاده از مسترکارت‌های ارایه شده در سایت زرین کیش به آدرس :cci.creditcardiran.com بفرمایید. مشکل من دو موضوع است:1-اعتبار این کارتها 2-قابل استفاده بودن آنها برای اقدام برای گرین کارت دانمارک.
    (با توجه به اینکه به من در آذرماه نوبت داده شده، فکر می‌کنم فرصت کافی برای خرید این نوع کارت دارم. بی شک این کارتها به نرخ ارز آزاد به اضافه هزینه صدور کارت ارایه می‌شود. ولی دیگر مشکل پیدا کردن یک نفر در خارج کشور که همکاری کند را نخواهم داشت!.)

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    لطفا با تجربه‌ها راهنمایی کنند.
    دوستان با توجه به مشکل پرداخت هزینه ها که ظاهرا سفارت دانمارک دیگر ریال دریافت نمی‌کند. لطفا اطلاعات و تجربیات خود را برای استفاده از مسترکارت‌های ارایه شده در سایت زرین کیش به آدرس :cci.creditcardiran.com بفرمایید. مشکل من دو موضوع است:1-اعتبار این کارتها 2-قابل استفاده بودن آنها برای اقدام برای گرین کارت دانمارک.
    (با توجه به اینکه به من در آذرماه نوبت داده شده، فکر می‌کنم فرصت کافی برای خرید این نوع کارت دارم. بی شک این کارتها به نرخ ارز آزاد به اضافه هزینه صدور کارت ارایه می‌شود. ولی دیگر مشکل پیدا کردن یک نفر در خارج کشور که همکاری کند را نخواهم داشت!.)
    چرا از بانکهای داخلی اقدام نمیکنید مثل پاسارگاد و پارسیان. البته الان نمی دونم نیدن یا نه ولی قبلا راحت می شد گرفت. الان فکر کنم با تاچیکستان کار میکنن. سوال کنید. حتی با وجود ارز ازاد بازم به نفعتونه ، هربار مجبور نیستین هزینه اضافه بدین و منت این و اونو بکشین. در ضمن یه بخش داره که برای دیفانده توی فرم gr1 که وقتی پر میکنید میگین اگه قرار شد ریفاند شه کجا بریزن .اگه کارت داشته باشین میگین بریزن به حساب خودتون. بنظر من اگه از بانکهای خودمون بتونین بگیرین بهتره . با شرکت تجارت الکترونیک هم می تونید تماس بگیرید بپرسین شمارشو ندارم الان از یکی از شعبه های پارسیان یا پاسارگاد بپرسن.
    پیروز وشادکام باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)