صفحه 632 از 638 نخستنخست ... 132532582622623624625626627628629630631632633634635636637638 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,311 تا 6,320 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط iman2159 نمایش پست ها
    سلام
    يك سوال Requirement: At least three years' education at university level or business school level اين سه سال آموزش در دانشگاه يا مدرسه كسب و كار آيا اگر كسي ليسانس اقتصاد صنعتي و فوق ليسانس مديريت صنعتي داشته باشه و براي Business controller بخواد اقدام كنه رشته مديريتش رو قبول مي كنند و در + ليست قرار مي گيره؟ چون سابقه كار 4 سال داره 2 سال در مديريت پروژه و 2 سال در كنترل استراتژي هاي كسب كار اينو كسي در موردش چيزي مي دونه ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
    بحث امتیاز رشته از امتیاز مدرک جداست البته باید رشته و کار با هم مرتبط باشند که امتیاز کار را بگیرید (که برای کیس شما این ارتباط هست). بله... اگر عنوان شغلی شما دقیقا همونی باشه که در لیست آمده بابت 4 سال کار تمام وقت 15 امتیاز میگیرید. اما بابت رشته شک دارم و فکر می کنم باید عنوان رشته ی شما باید بیزینس باشه نه اقتصاد چون این رشته در دانشگاههای خارج وجود داره و اقتصاد هم به صورت رشته ای مجزا وجود داره و یکی نیستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    بحث امتیاز رشته از امتیاز مدرک جداست البته باید رشته و کار با هم مرتبط باشند که امتیاز کار را بگیرید (که برای کیس شما این ارتباط هست). بله... اگر عنوان شغلی شما دقیقا همونی باشه که در لیست آمده بابت 4 سال کار تمام وقت 15 امتیاز میگیرید. اما بابت رشته شک دارم و فکر می کنم باید عنوان رشته ی شما باید بیزینس باشه نه اقتصاد چون این رشته در دانشگاههای خارج وجود داره و اقتصاد هم به صورت رشته ای مجزا وجود داره و یکی نیستند.
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون به نظرتون فوق لیسانسم که مدیریت هستش هم مرتبط نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iman2159 نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون به نظرتون فوق لیسانسم که مدیریت هستش هم مرتبط نیست؟
    ببینید این ارتباط در مورد رشته و کار شما وجود داره و اگر سابقه کارتون عنوانش عین عنوان مورد نظر در لیست باشه امتیاز کار را می گیرید اما من فکز نمی کنم به رشتتون 10 امتیاز بدن. من منظورم این بود که رشته شما مرتبط هست شما برعکس برداشت کردید اما چون لیسانستون بیزینس نیست شاید (به احتمال زیاد) امتیاز رشته به شما تعلق نگیره.

Junior Member

سلام دوستان

من روز سه شنبه با سفارت تماس گرفتم و به خانمی که اونجا جوابگو بودند گفتم که رشته مهندسی شیمی حذف شده و اینکه سابقه کارم که کنترل کیفیت محصول و فروش بوده در یک شرکت تولید مواد پلاستیکی شاید کمی به Production engineer نزدیک باشه و اینکه زمان مصاحبه ام دو ماه دیگه است ... ازشون مشاوره خواستم که باید وقت مصاحبه ام رو لغو کنم ؟ گفتن ما در این چند روز گذشته که قانون جدید اومده همچنان دوستان مهندسی شیمی رو مصاحبه گرفتیم ازشون و به نظر من شما بیایید در روز مصاحبه تون و اقدام کنید چون شاید هنوز هم تا قانون کاملا اجرا بشه زمان ببره ... حالا من به توصیه ایشون عمل کنم ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من روز سه شنبه با سفارت تماس گرفتم و به خانمی که اونجا جوابگو بودند گفتم که رشته مهندسی شیمی حذف شده و اینکه سابقه کارم که کنترل کیفیت محصول و فروش بوده در یک شرکت تولید مواد پلاستیکی شاید کمی به Production engineer نزدیک باشه و اینکه زمان مصاحبه ام دو ماه دیگه است ... ازشون مشاوره خواستم که باید وقت مصاحبه ام رو لغو کنم ؟ گفتن ما در این چند روز گذشته که قانون جدید اومده همچنان دوستان مهندسی شیمی رو مصاحبه گرفتیم ازشون و به نظر من شما بیایید در روز مصاحبه تون و اقدام کنید چون شاید هنوز هم تا قانون کاملا اجرا بشه زمان ببره ... حالا من به توصیه ایشون عمل کنم ؟
    شما شرايطتون رو بنويسيد كه امتيازهاتون مشخص بشه تا دوستان بتونند نظر بدن، سن،نمره زبان، جند سال سابقه كار، سال فارغ التحصيلي، نبايد كه رشتتون حتما توي ليست باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط sam1355 نمایش پست ها
    دوست عزسز بعد گرفتن نامه بانک می تونی ورداری هیچ مشکلی پیش نمیاد مطمن باش
    نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    وقتی که سفارت میده فقط برای نفر اصلیه. همراهان باید آنلاین اقدام کنن و ماکزیمم تا 2 هفته بعدش برن سفارت برای بیومتری و بقیه کارها
    سلام جدیدا وقت را با خانواده میدن به من هم گفتن هر سه نفر با کلیه مدارک بیاییم برای فروردین

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط sam1355 نمایش پست ها
    دوست عزسز بعد گرفتن نامه بانک می تونی ورداری هیچ مشکلی پیش نمیاد مطمن باش
    نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    ببینید این ارتباط در مورد رشته و کار شما وجود داره و اگر سابقه کارتون عنوانش عین عنوان مورد نظر در لیست باشه امتیاز کار را می گیرید اما من فکز نمی کنم به رشتتون 10 امتیاز بدن. من منظورم این بود که رشته شما مرتبط هست شما برعکس برداشت کردید اما چون لیسانستون بیزینس نیست شاید (به احتمال زیاد) امتیاز رشته به شما تعلق نگیره.
    سلام ببخشید به نظر شما لیسانس عمران آب و فوق سازه 10 امتیاز پازیتیو مدرک رو میگیره
    جایی تو فروم در این باره مطلبی پیدا نکردم

Junior Member

دوستان سلام،من اين هفته براي اولين ورود به دانمارك پرواز دارم،ميخواستم بپرسم كسي ميدونه بعد از گرفتن كارت اقامتم بلافاصله ميتونم مجدد به ايران برگردم؟وچه مدت ميتونم در ايران باشم؟خيلى ممنون ميشم كه جوابمو بدين برام مهمه

Junior Member

از شروع سال ٢٠١٤ كسي از دوستان ويزاشون نيومده ؟ من دقيقا ٣ ماهه كه مداركمو تحويل دادم ....و شديدا منتظر...

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mohy1980 نمایش پست ها
    از شروع سال ٢٠١٤ كسي از دوستان ويزاشون نيومده ؟ من دقيقا ٣ ماهه كه مداركمو تحويل دادم ....و شديدا منتظر...
    من دیدم توی یه پستی شما نوشتید که مدارکتون رو 31 اکتبر تحویل دادید، پس هنوز 20 روز مونده که 3 ماه بشه و فکر کنم یکم زوده واسه انتظار، من مدارک رو 7 اکتبر تحویل دادم و رسید مدارک هم به دستم رسید ولی هنوز خبری از ویزا نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)