صفحه 635 از 638 نخستنخست ... 135535585625626627628629630631632633634635636637638 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,341 تا 6,350 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول خوانده شود)

دوستان فرق بین job description و tasks که در فرم GR1 بطور جداگانه نیازه نوشته بشه چیه؟ ضمنا ذکر شده که در سابقه کار هم job description و tasks ذکر شده باشه. اگر سمت و وظایف ذکر بشه کافیه؟ ممنون میشم کسانی که اطلاع دارند کمک کنند

دوستان عزیز
    سپاس گزار خواهم شد جواب بدهید.
    1- آیا می شه یه نمره و تاریخ تقریبی برای نمزه زبان داد و از الان ایمیل وقت گرفتن را ارسال کرد؟
    2- من پاسم تا برج اول تابستان آتی معتبره. آیا تاریخ و شماره همین پاس را در ایمیل بزنم ایرادی داری؟ و تا تایمی که وقت بهم می ده سفارت عوض کنم پاسم را و باس جدید برم ایرادی پیش نمی اد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan2103 نمایش پست ها
    دوست عزیز الان و در ایمیل اولکه برای گرفتن وقت می فرستید، نمره یا مدرک زبان نمی
    خواد.
    بهتره پاس رو عوض کنید، چون پاسی که ارائه میکنید بایدحداقل 3 سال اعتبار داشته باشه وگر نه قبول نمی کنند.
    این خانوم خادم پور مامور سفارت تو ای میل گفته که تاریخ انقضای مدرک زبان کی هست

Madam/Sir,

Please give all the information asked for.

Please check the website www.newtodenmark.dk in English or Danish. Read the conditions on GR1 or Green Card Scheme carefully. Add up your scores and if you get more than 100 scores, then please give by return e-mail the following information in English in the same order asked (do not attach any documents to the mail):

Name and Surname

Marital Status & Number of children
    Degree and Major
    English Certificate
    Date of issue of the English certificate and the expiry date
    Expiry date of the passport
    Mobile & landline phone number
    E-mail address

Following please find fees to be paid in order to apply for this scheme. All the fees are subject to changes at any time. Though no payment is required at the time of getting the appointment:
    Case order id fee Check the website for the fee
    Residency Application 250 US Dollars
    Authentications & Certified True Copies 35 US Dollars (per each IR-MFA signature and per each color copy to be certified)

Regards,
    S. Khadempou

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    من هم با پاس زیر 2 سال اقدام کردم قبول کردن ولی گفتن عوضش کن و کپی پاس جدیدو بیار منم همین کارو کردم . اگه عوض نکنید ویزا تا 3 ماه قبل از تاریخ انقضای پاس اعتبار خواهد داشت
    پاسخ شما به کل من را گیج کرد. اولا- مگر ویزایی که سفارت می دهد 6 ماهه نیست؟ ثانیا- مثلا اگر من به هر دلیلی حاضر نباشم پاسپورتم را بعد از تحویل مدارک تعویض کنم، در نتیجه به من به جای 3 سال حق اقامت مثلا 12 ماه حق اقامت می دهند و کاری هم نمی شود کرد؟ خیلی قانون عجیبی است.

به هر حال از شما ممنونم اما خواهش می کنم دیگر دوستان هم نظر بدهند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط jalaal نمایش پست ها
    این خانوم خادم پور مامور سفارت تو ای میل گفته که تاریخ انقضای مدرک زبان کی هست

Madam/Sir,

Please give all the information asked for.

Please check the website www.newtodenmark.dk in English or Danish. Read the conditions on GR1 or Green Card Scheme carefully. Add up your scores and if you get more than 100 scores, then please give by return e-mail the following information in English in the same order asked (do not attach any documents to the mail):

Name and Surname

Marital Status & Number of children
    Degree and Major
    English Certificate
    Date of issue of the English certificate and the expiry date
    Expiry date of the passport
    Mobile & landline phone number
    E-mail address

Following please find fees to be paid in order to apply for this scheme. All the fees are subject to changes at any time. Though no payment is required at the time of getting the appointment:
    Case order id fee Check the website for the fee
    Residency Application 250 US Dollars
    Authentications & Certified True Copies 35 US Dollars (per each IR-MFA signature and per each color copy to be certified)

Regards,
    S. Khadempou

دوست عزیز یه تاریخ بنویس تا وقت رو بدن بعد میتونی مدرک زبان جدیدت رو ارائه کنی. مشکلی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام
    فکر میکنم روی رسید تایید مدارک نمیشه خیلی حساب باز کرد . نامه رسید مدارک من 10 آبان ماه اومد مدارکم رو 23 مرداد دادم .
    از روز پنج شنبه کیس اوردر رو که میزنم این عبارت میاد Not payable or payment receive امیدوارم این هفته یه خبری بیاد .
    در صفحات قبل دوستانی که چنین تغییری روی case order داشتند ویزاشون اومده. فکر کنم بعد تعطیلات آخر هفته ویزاتون بیاد.

Junior Member arsana61 آواتار ها

دوستان کسی بوده که استاتوس پیمنتش عوض نشده باشه ولی ویزاش اومده ؟ !!
    من برای fa8 اقدام کردم ولی همچنان منتظرم ، کلافه کننده شده دیگه ، قبل از تعطیلات گفتن تو مرحله تصمیم گیریه ! هنوز خبری نشده !

Junior Member

این قانون اعتبار پاسپورت که می گن باید 3سال اعتبار داشته باشه برای همراه هم صادق؟ Fa8 رو که میخوایم پر کنیم پاس باید 3سال باشه اعتبارش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط banika نمایش پست ها
    پاسخ شما به کل من را گیج کرد. اولا- مگر ویزایی که سفارت می دهد 6 ماهه نیست؟ ثانیا- مثلا اگر من به هر دلیلی حاضر نباشم پاسپورتم را بعد از تحویل مدارک تعویض کنم، در نتیجه به من به جای 3 سال حق اقامت مثلا 12 ماه حق اقامت می دهند و کاری هم نمی شود کرد؟ خیلی قانون عجیبی است.

به هر حال از شما ممنونم اما خواهش می کنم دیگر دوستان هم نظر بدهند.
    If you are granted a residence permit, it can only be valid up to three months before your national passport expires, or six months before other types of travel documents expire. If you receive a new passport while your application is being processed, you will be asked to submit photocopies of all pages of the new passport.
    این رو از فرم جی ار 1 اینجا گذاشتم واضح گفته که اعتبار ویزای شما 3 ماه قبل از انقضای پاسپورت شما خواهد بود
    پس:
    اگه هنوز وارد پروسه نشدید بهتره پاسو عوض کنید
    اگه فرستادید مدارکو... و بعد پاسو عوض کردید... همونطور که در جمله دوم گفته باید کپی صفحات پاس جدیدو براشون بفرستید

اینکه گفتید کاری نمیشه کرد نه اینطور نیست بلکه میتونین بعدا دوباره درخواست تمدید کنین .

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    دوستان کسی بوده که استاتوس پیمنتش عوض نشده باشه ولی ویزاش اومده ؟ !!
    من برای fa8 اقدام کردم ولی همچنان منتظرم ، کلافه کننده شده دیگه ، قبل از تعطیلات گفتن تو مرحله تصمیم گیریه ! هنوز خبری نشده !
    دوست عزیز تا چند روز آینده جوابتون میاد نگران نباشید اگه استاتوس پیمنت تغییر کرده تا 7 8 روز بعد باهاتون تماس میگیرن.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    دوست عزیز تا چند روز آینده جوابتون میاد نگران نباشید اگه استاتوس پیمنت تغییر کرده تا 7 8 روز بعد باهاتون تماس میگیرن.
    اگه payment شما ثغییر کنه یعنی دانمارک تصمیم گیری کرده و جواب رو به سفارت فرستاده اینو به دانمارک هم زنگ بزنی همینو میگه و سفارت هم 80% موارد چند روز بعد بهتون زنگ میزنه که بیا ویزاتو بگیر مثل خودم! ولی بعضی وقتا سفارت متاسفانه کوتاهی میکنه و با اینکه دانمارک میگه ویزا رو فرستاده میگه نیومده!! مثل همسر من که هم 40 روزه payment اون مثل من تغییر کرده هم علنا دانمارک میگه ویزا رو فرستادیم ولی سفارت منکر میشه!! حالا راه حل چیه؟ پیگیری از طریق ایمیل با دانمارک !یعنی داشتن مدرک!! گرفتن جواب ایمیل پرینت از اون و رفتن به سفارت! اینطوری سفارت میفهمه اشتباه از خودشه و پیگیری میکنه! همسرم این هفته اینکارو میکنه ونتیجه اش رو بهتون میگم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)