صفحه 637 از 638 نخستنخست ... 137537587627628629630631632633634635636637638 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,361 تا 6,370 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member arsana61 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول خوانده شود)

دوستان عزیز، علی الخصوص آقا بهزاد که یادمه ی همچین مشکلی داشت لطفا راهنمایی بفرمایید .
    من بعد از اومدن ویزای همسرم تقاضای ویزارو دادم ، از ماه آگوست ، یک بار پرونده به نقص خورد و امروز که تناس گرفتم گفتن دو ، سه ماه دیگه ، شاید هم بیشتر ، چون سرمون شلوغه ، من هم ی دختر بچه کوچیک دارم ، و الان ی جورایی الاخون والاخونم ، پیشنهادتون برای رفتن به دانمارک چیه ؟ اگه کسی دعوتنامه بفرسته ، زود ویزا میدن ؟ و میشه ویزا رو تمدید کرد تا اون ویزای اصلی بیاد ؟
    توضیح اینکه همسرم سه ماهه دانمارکه .....خواهشا هر راهکاری دارید بگید . ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    دوستان عزیز، علی الخصوص آقا بهزاد که یادمه ی همچین مشکلی داشت لطفا راهنمایی بفرمایید .
    من بعد از اومدن ویزای همسرم تقاضای ویزارو دادم ، از ماه آگوست ، یک بار پرونده به نقص خورد و امروز که تناس گرفتم گفتن دو ، سه ماه دیگه ، شاید هم بیشتر ، چون سرمون شلوغه ، من هم ی دختر بچه کوچیک دارم ، و الان ی جورایی الاخون والاخونم ، پیشنهادتون برای رفتن به دانمارک چیه ؟ اگه کسی دعوتنامه بفرسته ، زود ویزا میدن ؟ و میشه ویزا رو تمدید کرد تا اون ویزای اصلی بیاد ؟
    توضیح اینکه همسرم سه ماهه دانمارکه .....خواهشا هر راهکاری دارید بگید . ممنون
    شما اگر پرونده فعال داشته باشین در اداره مهاجرت دانمارک، سایر درخواستهای ویزاتون ریجکت میشه. برای همین نمی تونین توریستی هم برین. دو تا راه دارین
    1- پرونده تون رو کلا غیر فعال و drop کنین. برای این کار باید ایمیل بزنین به اداره مهاجرت و بگین که پرونده تون رو ببندن. بعد زنگ بزنین مطمئن بشین که بستن، بعد به همسرتون بگین براتون دعوتنامه بفرسته. تو این حد فاصل وقت سفارت برای ویزای توریستی بگیرین. بعد که رفتین اونجا اقدام کنین و حتی اگر زمان ویزای توریستی هم تموم بشه، می تونین تو دانمارک بمونین. فقط باید به پلیس اطلاع بدین.
    خوبیش اینه که جواب ویزای توریستی رو 20 روزه میدن.
    اما این کار ریسکهایی هم داره: ویزای توریستی به شما ندن. وقت سفارت برای ویزای توریستی هم دیر بدن.
    عیبش اینه که از روزی که میرین دانمارک و اقدام می کنین به عنوان نفر همراه تا روزی که ویزای همراه رو بهتون میدن، هیچ خدماتی به شما ارائه نمیشه و مانند یک توریست هستین. نه می تونین کار کنین و نه کلاس زبان مجانی می تونین برین و نه بهداشت رایگان دارین. البته اگر بیمه توریستی داشته باشین، تا یک سقفی بیمه دارین.
    2- اگر مدارکتون کامله، زنگ بزنین و خواهش و .. که زودتر بهتون وقت بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط dri نمایش پست ها
    سلام .ببخشید شاید سوالم تکراری باشه.
    من مهر ماه مدارکم را تحویل دادم. اون موقع پاسپورتم 3 سال و 3 ماه وقت داشت و اداره گذرنامه حاضر به تعویض پاسم نشد(گفتند باید زیر سه سال اعتبار داشته باشه). از سفارت هم که سوال کردم گفتند که چون روزی که مدارک را تحویل می دهم بیشتر از سه سال اعتبار داره اگر در دریافت ویزا تاخیر پیش بیاید چون مشکل از سمت آن ها بوده راه حل بهم می دهند. حالا 4 ماه گذشته و پاسپورتم 2 سال و 11 ماه اعتبار داره. زنگ زدم سفارت گفتند که باید صبر کنم ویزام بیاید و بعد از مسئول مربوطه سوال کنم.
    حالا اگر پاسپورتم را عوض کنم می ترسم ویزام تو این مدت بیاید.
    به نظرتون وقتی ویزام بیاید می تونم پاسپورتم را تمدید کنم؟
    می تونین تمدید کنین ولی دیگه اقامت برای همون دوره اومده. اونوقت بعد از 2 سال باید دوباره برای extension اقدام کنین و پول بدین. الان خود من سه ماه کم دارم، به خاطر اینکه پاسپورتم سه سال و نه ماه اعتبار داشت و پرونده من 9 ماه طول کشید و اونها به من سه ماه کمتر از سه سال، یعنی دو سال و نه ماه اقامت دادن. حالا باید برای سه ماه 6000 کرون واسه خودم و خانمم بدم!
    اگر پاسپورتتون رو عوض کنین و بفرستین برای اداره مهاجرت دانمارک، و اگر رسیدگی شون هنوز تموم نشده باشه، احتمالا پاسپورت جدید شما رو در نظر می گیرن.

اولا ازتون تشکر میکنم که مثل همیشه بهترین راهنمایی رو کردین ، من متوجه قسمت سوم نشدم ، برای وقت ویزای توریستی از سفارت خواهش کنم ؟ و اینکه میتونم از کشور سوءد (مثلا اقدام کنم) ، یعنی فامیلم که سوءدن ، برام دعوت نامه بفرستن ، از اون طریق برم ؟ درسته که مثل توریست رفتار میشه باهام ، ولی خب شخصا ترجیح میدم دانمارک باشم ، تا ویزای اصلیم بیاد ، مرسی
    ببخشید من نمیتونم رپلای کنم !

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

اولا ازتون تشکر میکنم که مثل همیشه بهترین راهنمایی رو کردین ، من متوجه قسمت سوم نشدم ، برای وقت ویزای توریستی از سفارت خواهش کنم ؟ و اینکه میتونم از کشور سوءد (مثلا اقدام کنم) ، یعنی فامیلم که سوءدن ، برام دعوت نامه بفرستن ، از اون طریق برم ؟ درسته که مثل توریست رفتار میشه باهام ، ولی خب شخصا ترجیح میدم دانمارک باشم ، تا ویزای اصلیم بیاد ، مرسی
    ببخشید من نمیتونم رپلای کنم !
    خانم اینکارو نکنید تا بخواید براتون دعوتنامه بفرستن برید از یه جا دیگه وقت سفارت بگیرید بهتون وقت بدن بعد تا جوابش بیاد میدونید چند ماه طول میکشه؟ 3 ماه! خوب حالا میخواید پرونده مهاجرتتون رو ببندید بخاطر یک ویزا توریستی؟؟بعدا دوباره هزینه بدید معطل بشید ؟؟ مگه چقدر اجازه دارید با ویزا توریستی اونجا بمونید؟ خوب بگید همسرتون اگه کار ی هنوز نداره یه چند ماه برگرده ایران!

مرسی از دلسوزیتون ، تازه ی پوزیشن خیلی خوب توی ی شرکت معتبر گرفته همسرم تمام وسایل رو فروختم و خونمون رو اجاره دادم ، اگر بتونم از طریق ی کشور دیگه وارد بشم فکر میکنم بهتر باشه ، اما اگر نتونم ناچارم که پرونده رو ببندم و توریستی برم !

با عرض سلام دوستان
    من دیروز جواب ویزام اومد و ایمیلی که از سفارت دریافت کردم گفته روز 24 Jan برای دریافت ویزا مراجعه کنید آیا جمعه سفارت باز است؟؟؟ چون من زنگ زدم سفارت جمعه شامل روزهای کاری نیست!!!
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

مرسی از دلسوزیتون ، تازه ی پوزیشن خیلی خوب توی ی شرکت معتبر گرفته همسرم تمام وسایل رو فروختم و خونمون رو اجاره دادم ، اگر بتونم از طریق ی کشور دیگه وارد بشم فکر میکنم بهتر باشه ، اما اگر نتونم ناچارم که پرونده رو ببندم و توریستی برم !
    من شنیدم که اگر ویزای شنگن از کشور دیگه ای ریجکت بشه، شما تا شش ماه نمی تونین برین. برای همین اصلا توصیه نمی کنم.
    اگر می خواین توریستی برین، پرونده همراهی تون رو کلا کنسل کنین، به خانم بگین دعوتنامه توریستی بفرسته، جوابش سه هفته ای میاد، البته وقت سفارت رو ممکنه دیر بدن. بعدش هم می تونین دانمارک بمونین. ولی نمیشه همزمان دو تا درخواست از شما وجود داشته باشه.
    اگر هم پرونده تون به جریان افتاده که خوب ریسک کمتری داره. ولی احتمالا بیشتر طول میکشه

Junior Member

سلام، من دوشنبه 30 دی 92 وقت سفارت برای تحویل مدارک فقط برای خودم دارم. چون شنیدم اخیرا با خانواده هم وقت دادن و اصلا نمیخام تنهایی برم به نظرتون چه کار کنم؟ آیا با همین وقت با همسرم هم میتونم برم؟ یا کنسل کنم و یک وقت جدید بگیرم که شاید با خانواده وقت بدند؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.
    اگر صخره در مسیر رود نبود<br />رود هیچ آوازی سر نمی داد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط fyd1980 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ما هم با همون شرکت پرداخت کردیم
    از همه دوستانی که پاسخ سریع و مفید داده بودن متشکرم
    راستش تو ایمیل از من پرسیده بودن مایل هستید با همسرتون بیاید؟ من هم قبول کردم. بعدش در ایمیل بعدی که وقت دادن ذکر کردن با ایشون بیاین. هنوز هم نمیدونیم چطور.!!
    ميشه بيشتر توضيح بديد؟ من چند روز ديگه وقت سفارت دارم هنوز پرداخت نكردم ولي تا اونجا كه ميدونم خودم تنها بايد برم. مگه شما براي هردو نفر باهم application fee را پرداخت كرديد؟ متوجه نشدم
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)