صفحه 638 از 638 نخستنخست ... 138538588628629630631632633634635636637638
نمایش نتایج: از شماره 6,371 تا 6,376 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک (مسائل کلی - پست اول خوانده شود)

سلام دوستان میشه یه نفر راهنمائیم کنه؟

من حدوده آپریل ساله گذشته اپیل کردم و تا حالا جوابی بهم ندادند، چند ماه پیش به این شماره تماس میگرفتم 004533923334و بهم میگفتند که پروندم در چه وضعیتیه اما یکی دوماهه هر چی به این شماره تماس میگیرم یه چند تا جمله دانمارکی پخش میشه و بعدشم دیگه هیچی، کسی چیزی میدونه و اینکه این شماره تغییر کرده؟ کسی شماره جدید بلده؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed28 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه یه نفر راهنمائیم کنه؟

من حدوده آپریل ساله گذشته اپیل کردم و تا حالا جوابی بهم ندادند، چند ماه پیش به این شماره تماس میگرفتم 004533923334و بهم میگفتند که پروندم در چه وضعیتیه اما یکی دوماهه هر چی به این شماره تماس میگیرم یه چند تا جمله دانمارکی پخش میشه و بعدشم دیگه هیچی، کسی چیزی میدونه و اینکه این شماره تغییر کرده؟ کسی شماره جدید بلده؟

ممنون
    دوست عزیز با این شماره تماس بگیر 004533963600 بعد از تماس میره رو سخنگو اول کلید 0 بعد کلید 3 بعد کلید 2 رو بزن به اپراتور وصل میشی موفق باشید.

دوستان لطفا راهنمایی کنید از سفارت به من ایمیل زدن برای دریافت ویزا گفتن روز 24 Jan مراجعه کنید در صئرتی که 24 جمعه است و سفارت تعطیل است با بخش روادید هم نمیتونم تماس بگیرم امکانش است تاریخ و اشتباه کرده باشند؟؟؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنید از سفارت به من ایمیل زدن برای دریافت ویزا گفتن روز 24 Jan مراجعه کنید در صئرتی که 24 جمعه است و سفارت تعطیل است با بخش روادید هم نمیتونم تماس بگیرم امکانش است تاریخ و اشتباه کرده باشند؟؟؟
    شما مگه از مالزی اقدام نکردی؟؟ مالزی که جمعه بازه باید از همونجا بگیری!! تهران ایمیل نمیزنه زنگ میزنه!!

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

ویزای همسر من هم امروز اومد. دوستان دقت کنید من نزدیک 2 ماه پیش status payment ام تغییر کرد همسرم هم همینطور همزمان! بعد که به دانمارک زنگ زدم گفت جواباتونو فرستادیم سفارت . 10 روز بعد سفارت زنگ زد بیا ویزاتو فقط خودت بگیر حالا بماند که من تازه پاسمو عوض کرده بودم هنوز نیومده بود و...>..... اما مال همسرم نیومد !! من اواخر اذر رفتم ویزاموگرفتم هرچی به دانمارک زنگ میزدیم میگفت ویزا همسرو فرستادیم!! سفارت میگفت نه! نفرستادن !! بعد تعطیلات سفارت باز پیگیر شدیم تا بلاخره یک افسر تو دانمارک دلش سوخت چون گفتیم اینجا اینترنت ایرانه و قطع و وصل میشه! و مجددا ویزا همسر رو فرستاد که اینبار سفارت دریافت کرد و امروز زنگ زد! حالا میخوام بگم دوستان اگه دیدید صفحه اتون عوض شده دانمارک میگه جوابو فرستادیم ولی سفارت انکار میکنه 2 هفته بیشتر هم شد نیومد بدونید مشکل از سیستم ایمیله و ممکنه رفته باشه تو spam مثل ما! پس پیگیری کنید تا یک افسر نازنین دلش براتون بسوزه
    ویرایش توسط arshiar : January 15th, 2014 در ساعت 06:13 PM

ApplyAbroad Senior Veteran

این تاپیک آرشیو و بسته می شود. لطفا مباحث را در انجمنهای تخصصی یا مبحث سوالات کلی در مورد گرین کارت ادامه دهید.
    با سپاس
    مدیریت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)