صفحه 65 از 638 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نحوه امتیاز دهی دانمارک بسیار بسیار سخته ...
    مثلا من با رشته ی IT و فوق لیسانس از دانشگاه اروپایی (دانشگاه رتبه 112) و سابقه کار 2 سال و IELTS 7.0 فقط میتونم 100 امتیاز حداقل رو بگیرم !!!!!
    اما مثلا برای دکتری خیلی شرایط بهتر میشه....
    لیسانس هم بعید میدونم امتیازش برسه ... کلا لیسانس خیلی شانس کمی برای قبول شدن داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط asadi* نمایش پست ها
    سلام....حتما باید رشته امون جزو پوزیتیو لیست باشه ؟
    رشته لیسانس متالورژی و فوق MBA شانسی برای اقامت داره ؟ بقیه موارد امتیاز دهیOK هست....

Junior Member

درود به كليه دوستان در خصوص پولي كه در حساب بانكي گذاشته مي شود جهت اطمينان از استعلام و يا بقيه موارد چه مدت توصيه مي كنيد كه پول در حساب بماند. منظورم اينست كه در چه بازه اي احتمال چك كردن حساب وجود دارد؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

سلام
    طبق تجربه های اخیر دوستان که گفته بودن کسایی که اخیراً درخواست تعیین وقت دادن، برای حداقل سه ماه بعدش بهشون وقت مصاحبه دادن من هم دو سه هفته بعد از دریافت نمره تافلم به سفارت ایمیل زدم و دیروز جوابمو گرفتم و در کمال تعجب برای یک ماه دیگه بهم وقت مصاحبه دادن، در حالیکه پولم هنوز آماده نیست و کارنامه تافلم رو تحویل نگرفتم و .... کلاً من برای سه چهار ماه دیگه برنامه ریزی کرده بودم و نه یک ماه بعد. الان تنها راهی که بنظرم میرسه این هست که این قرار مصاحبه رو کنسل کنم اما میترسم که زمان مصاحبه بعدی رو خیلی برام عقب بندازن. از دوستانی که در این زمینه تجربه داردم خواهش میکنم یه راه حل مناسب به من پیشنهاد بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    سلام از ایمیل من هم یه ماه و خورده ای میگدره و هنوز به من جوابی ندادن
    میشه بگید دفعه قبلی که ایمیل زدید ایا هیچ جواب اتوماتی به شما نرسید مبنی بر اینکه ایمیل شما رسید صبور باشد؟؟
    به thrambvisa@um.dk ایمیل بزنید جوابتون رو میدن حتما الان پیک سیزن هست سرشون شلوغه نگران نباشید

نه برای من ایمیل اوتوماتیک نیومد

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    درود به كليه دوستان در خصوص پولي كه در حساب بانكي گذاشته مي شود جهت اطمينان از استعلام و يا بقيه موارد چه مدت توصيه مي كنيد كه پول در حساب بماند. منظورم اينست كه در چه بازه اي احتمال چك كردن حساب وجود دارد؟ ممنون
    دقیقا مشخص نیست که چه زمانی چک میکنن و اصلا چک میکنن یا نه برای همین دوستان توصیه کردن برای اطمینان بیشتر تا زمان دریافت ویزا پول تو حساب بمونه

نقل قول نوشته اصلی توسط hanaafra نمایش پست ها
    سلام ببخشید میخواستم باهاتون مشورت کنم:
    من الـآن دعوت به مصاحبه برای مهاجرت به کبک شدم به نظرتون من و همسرم که شیمیست و پزشک هستیم دانمارک با توجه به شرایط ما بهتره یا کبک؟
    بین دو راهی گیر کردیم...کدوم آینده بهتر شغلی و زندگی برامون به دنیال داره؟

ممنون.
    به نطر شخص من هر دو را دنبال کنید چون اصلا نمیتونید 100 درصد مطمئن باشید که کبک یا دانمارک بشه بعد هم اگر بنده جای شما بودم و هر دوش درست میشد کبک میرفتم چون با انگلیسی هم میشه کار پیدا کرد و یاذگیری فرانسوی خیلی راحت تر از دانمارکیه اینطور که شنیدم برای پیدا کردن کار باید دانمارکی بلد باشید این نظر شخص بنده بود راجع به بازار کار هم آماری از رشته شما ندارم اما میتونید در سایتهای کاریابی هر ذو کشور سرچ کنید تا یه دورنمایی از وضعیت دستتون بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Indeterminable نمایش پست ها
    به نطر شخص من هر دو را دنبال کنید چون اصلا نمیتونید 100 درصد مطمئن باشید که کبک یا دانمارک بشه بعد هم اگر بنده جای شما بودم و هر دوش درست میشد کبک میرفتم چون با انگلیسی هم میشه کار پیدا کرد و یاذگیری فرانسوی خیلی راحت تر از دانمارکیه اینطور که شنیدم برای پیدا کردن کار باید دانمارکی بلد باشید این نظر شخص بنده بود راجع به بازار کار هم آماری از رشته شما ندارم اما میتونید در سایتهای کاریابی هر ذو کشور سرچ کنید تا یه دورنمایی از وضعیت دستتون بیاد

من هم حرف دوستمون تو تایید میکنم اگه دوری راه براتون مهم نباشه قطعا کبک با توجه به اون کمک هزینه که برای یاد گیری زبان و غیره بهتون میده بهتره

Junior Member

سلام، من امروز GR1 رفتم سفارت مصاحبه، تجربه هامو میگم، شاید به درد خورد!
    پولو باید انلاین داده باشید! سفارت فقط ۳۱۰ هزار تومان بر ویزا و ۴۱ هزار برا تائید هر مدرک میگیره!
    کپی رنگی پاسپورت فقط صفحات که اطلاعات دارن و صفحه اول قبل از عکس! روی جلدو نمیخاد.
    کپی رنگی شناسنامه، کپی ها باید آ۴ باشن. از ما رزومه نخواست ! در کل هم خیلی گیج بودن! گفت ۲ ماه تا یک سال طول میکشه زنگ میزنیم هروقت ویزا اومد!
    حل کسی میدونه چقدر واقعا طول میکشه؟

Junior Member

سلام به همگی دوستان،

من حرفهای این دوستمون رو تایید میکنم دوستان. من الان دانمارک هستم، رشته الکترونیک با 4 سال سابقه.. 2 ماه و 2 هفته هست که اومدم واسه کار تلاش کردم ولی هنوز نشده که برم سر کار. اینجا خداییش کار کمه و سخت گیر میاد. نمیگم غیر ممکنه.. ولی واقعا کار کم هست حتی کار غیر مرتبط اگه باشه میگن که به زبان دانمارکی نیاز هست.. همین.. خواستم گفته باشم که اگه هموطنی می خواد از طریق گرین کارت بیاد... چندین ماه ولی نمیدونم تا کی... تحمل بیکاری رو باید داشته باشه.. موفق باشید.

سلام به همگی
    من هفته دیگه وقت مصاحبه دارم
    امروز از سفارت تماس گرفتن که اون هزینه application که تو ایمیل گفته بودن 1.3 میلیونه رو نمیتونن نقد بگیرن و خودمون حتما باید پول رو به حسابشون واریز کنیم. گفتن که دلیلشم تحریم هاست که اونا نمیتونن پولو به خارج از ایران منتقل کنن. گفتم که شما هم در جریان باشین که اصلا رو پرداخت پول تو سفارت حساب نکنین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)