صفحه 66 از 638 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116166566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin781 نمایش پست ها
    سلام، من امروز GR1 رفتم سفارت مصاحبه، تجربه هامو میگم، شاید به درد خورد!
    پولو باید انلاین داده باشید! سفارت فقط ۳۱۰ هزار تومان بر ویزا و ۴۱ هزار برا تائید هر مدرک میگیره!
    کپی رنگی پاسپورت فقط صفحات که اطلاعات دارن و صفحه اول قبل از عکس! روی جلدو نمیخاد.
    کپی رنگی شناسنامه، کپی ها باید آ۴ باشن. از ما رزومه نخواست ! در کل هم خیلی گیج بودن! گفت ۲ ماه تا یک سال طول میکشه زنگ میزنیم هروقت ویزا اومد!
    حل کسی میدونه چقدر واقعا طول میکشه؟
    باتوجه به پست هایی که تاحالا دوستان دراین تاپیک گذاشته اند به نظرمیرسه ملاک این زمان بندی برحسب رشته تحصیلی و سوابق کاری هریک از ماها باشه، بعضی مشاغل و خصوصا لیست پوزیتیو مسلما باید زودتر از بقیه رشته ها براشون ویزا بیاید .البته اینطور که توی ایمیل های اخیر خود سفارت هم نوشته شده انتقال اون پول مربوط به اداره مهاجرت از ایران به دانمارک پروسه رو خیلی طولانی کرده بوده اما بعد از پرداخت آنلاین پول پروسه منطقا باید کوتاهتر از قبل پیش بره...البته شاید زمان پروسه متاثر از اوضاع واحوال سیاسی و تحریمهای بیشتر و عوض شدن قوانین مهاجرت در پاییز هم باشه ..خدا عاقبت همه ما رو به خیر کنه که داریم جایی زندگی میکنیم که باید هرآن منتظر اتفاق جدیدی باشیم که کل زندگی و برنامه ها مون رو تحت تاثیر قرار میده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied chemistry at azad tehran shomal university

سلامو
    من شیمی خوندم و همسرم پزشکی
    منظورتون از فرم GC1فرم GR1 و برای همراه ؟
    میشه بگین چه جوری میتونیم file number بگیریم؟
    وقت از سفارت رو به کدوم آدرس میل کنیم؟
    فرم ها باید تایپ بشه یا دستی پر شه؟
    میشه کامل راهنمایی کنین چون اطلاعاتم صفره.ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied chemistry at azad tehran shomal university

سلام
    البته بگم با توجه به اوضاع کاری در کبک همسر من نمیتونه به عنوان پزشک کار کنه ولی در دانمارک بعد 8 ماه میتونه درآمد 35000کرونی داشته باشه نظرتون با این شرایط چیه؟
    به نظر شما پروسه دانمارک با توجه به positiveبودن رشته همسرم چقدر طول می کشه؟
    ممنون از کمکتون.

Junior Member

[QUOTE][البته بگم با توجه به اوضاع کاری در کبک همسر من نمیتونه به عنوان پزشک کار کنه ولی در دانمارک بعد 8 ماه میتونه درآمد 35000کرونی داشته باشه نظرتون با این شرایط چیه؟/QUOTE]
    سلام...راستش من هم پزشك متخصص هستم ودارم واسه دانمرك اپلاي ميكنم.چيزهايي كه تا حالا متوجه شدميه مقدار با فرمايش شما فرق ميكنه.البته ممكنه گفته شما صحيح باشه...
    تا جايي كه من متوجه شدم الويت اول ولسه همه وبخصوص گروه پزشكي پاس كردن امتحانات زبان دانمركي هست كه شامل ٥ مدول ميشه،بعد از قبولي امتحانات زبان امتحانات پزشكي هست كه شامل يه امتحان تيوري وعملي هست كه بس از پاس كردن اونها پزشكان عمومي به عنوان انترن وارد يه دوره ١ سله كه ٦ ماهه اون داخلي و٦ ماه جراحي هست ميشن و متخصص ها دوره ٦ ماهه رزيدنتي تو تخصص خودشون رو ميگذرونن كه البته تو اين دوره ها حقوق دريافت ميكنن...ولي بايد گفت سيتم در آمدي دانمرك خيلي پايين تر از كانادا هست و از اون مهمتر ماليات بالا هست كه شايد حدود ٣٠-٤٠ درصد درامد رو شامل ميشه... اين پروسه تو بهترين شرايط حدود ١/٥تا٢سال طول ميكشه كه تو اين مدت بايد از جيب خورد.ولي چيزي كه خيلي مهمه يادگيري زبان دانمركي هست كه شنيدم ماراتن مشكليه ،ولي ميشه از پسش بر اومد.... موفق باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_pwr نمایش پست ها
    سلام
    طبق تجربه های اخیر دوستان که گفته بودن کسایی که اخیراً درخواست تعیین وقت دادن، برای حداقل سه ماه بعدش بهشون وقت مصاحبه دادن من هم دو سه هفته بعد از دریافت نمره تافلم به سفارت ایمیل زدم و دیروز جوابمو گرفتم و در کمال تعجب برای یک ماه دیگه بهم وقت مصاحبه دادن، در حالیکه پولم هنوز آماده نیست و کارنامه تافلم رو تحویل نگرفتم و .... کلاً من برای سه چهار ماه دیگه برنامه ریزی کرده بودم و نه یک ماه بعد. الان تنها راهی که بنظرم میرسه این هست که این قرار مصاحبه رو کنسل کنم اما میترسم که زمان مصاحبه بعدی رو خیلی برام عقب بندازن. از دوستانی که در این زمینه تجربه داردم خواهش میکنم یه راه حل مناسب به من پیشنهاد بدن.
    دوتان لطفاً کمک کنید. میخوام بدونم اگه قبل از رفتن به سفارت، از طریق ایمیل مصاحبه رو کنسل کنم به نوعی میرم توی لیست سیاه و دفعه بعد (شاید حدود دو ماه بعد) که مجدداً درخواست تعیین وقت میدم، زمان مصاحبه رو خیلی عقب میندازن؟ و یا اینکه تاثیری نداره؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    یه سوالی داشتم امیدوارم بتونید کمکم کنید من برای ماه نوامبر از سفارت وقت گرفتم. می خواستم بدونم اون پولی که باید برای اداره مهاجرت پرداخت کرد ( تو ایمیل نوشته بود حدودا 1300000 هزار تومن ) و دوستان گفتن که بهتره از طریق credit card پرداخت بشه رو از کجا می تونم پرداخت کنم؟ میشه لینکش رو و مقدار دقیقش به یورو بهم بگین؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه سوالی داشتم امیدوارم بتونید کمکم کنید من برای ماه نوامبر از سفارت وقت گرفتم. می خواستم بدونم اون پولی که باید برای اداره مهاجرت پرداخت کرد ( تو ایمیل نوشته بود حدودا 1300000 هزار تومن ) و دوستان گفتن که بهتره از طریق credit card پرداخت بشه رو از کجا می تونم پرداخت کنم؟ میشه لینکش رو و مقدار دقیقش به یورو بهم بگین؟
    ممنون
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/coming_to_dk/fee.htm
    اول باید توی قسمت creade case order id بشید و یک ایدی درست کنید و بعدش مرحله به مرحله پیش بروید ..اما دقت کنید که بعد از ساختن آیدی نوشته انتخاب category این مرحله خیلی مهمه و باید دقت کنید اگر کتگوری اشتباهی رو انتخاب کنید و پول اشتباهی بریزید برگشتش خیلی سخته ، به نظر من ما همه باید green card scheme رو انتخاب کنیم حتی اگر توی پوزیتیو لیست باشیم ، به این خاطر که توی قسمت توضیحات پوزیتیو لیست نوشته درصورتی شما می تونید این کتگوری رو انتخاب کنید که قرارداد کاری با یک کارفرما در دانمارک داشته باشید و ما هیچ کدوم همچین قراردادی هنوز نداریم ، اما دوستان بازهم کتگوری ها رو مطالعه کنید و گزینه درست رو انتخاب کنید..بعد از انتخاب کتگوری باید مرحله بعدی رو پیش برید و پول رو با مسترکارت پرداخت کنید و در آخر رسید پرداخت پول به ایمیلتون می آید .بعد از پرداخت پول و دریافت رسید دوباره وارد همین لینک که دربالا نوشتم بشید و این دفعه کیس اردر آیدی رو وارد کنید و می بینید که نوشته پول به صورت آنلاین پرداخت و رجیستر شد و باید این صفحه رو هم پرینت بگیرید..هردو ( رسیدپول و این صفحه ) رو پرینت رنگی بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/coming_to_dk/fee.htm
    اول باید توی قسمت creade case order id بشید و یک ایدی درست کنید و بعدش مرحله به مرحله پیش بروید ..اما دقت کنید که بعد از ساختن آیدی نوشته انتخاب category این مرحله خیلی مهمه و باید دقت کنید اگر کتگوری اشتباهی رو انتخاب کنید و پول اشتباهی بریزید برگشتش خیلی سخته ، به نظر من ما همه باید green card scheme رو انتخاب کنیم حتی اگر توی پوزیتیو لیست باشیم ، به این خاطر که توی قسمت توضیحات پوزیتیو لیست نوشته درصورتی شما می تونید این کتگوری رو انتخاب کنید که قرارداد کاری با یک کارفرما در دانمارک داشته باشید و ما هیچ کدوم همچین قراردادی هنوز نداریم ، اما دوستان بازهم کتگوری ها رو مطالعه کنید و گزینه درست رو انتخاب کنید..بعد از انتخاب کتگوری باید مرحله بعدی رو پیش برید و پول رو با مسترکارت پرداخت کنید و در آخر رسید پرداخت پول به ایمیلتون می آید .بعد از پرداخت پول و دریافت رسید دوباره وارد همین لینک که دربالا نوشتم بشید و این دفعه کیس اردر آیدی رو وارد کنید و می بینید که نوشته پول به صورت آنلاین پرداخت و رجیستر شد و باید این صفحه رو هم پرینت بگیرید..هردو ( رسیدپول و این صفحه ) رو پرینت رنگی بگیرید.
    واحد پولی که به این روش پرداخت میشه چی هست؟ اگه به کرون دانمارک یا دلار باشه، با در نظر گرفتن قیمت ارز آزاد آیا باید مبلغ بیشتری پرداخت کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_pwr نمایش پست ها
    واحد پولی که به این روش پرداخت میشه چی هست؟ اگه به کرون دانمارک یا دلار باشه، با در نظر گرفتن قیمت ارز آزاد آیا باید مبلغ بیشتری پرداخت کنیم؟
    واحد پول به دانمارکه .ولی اگر مسترکارت شما به دلار پرداخت میکنه پس پرداخت شما از دلار به کرون محاسبه میشه به اضافه یک مبلغ اضافی تر واسه چنج شدن اون و چیزی حدود 2میلیون و 300 هزار تومان ما میشه ( 1094 دلار) که بعد از پرداخت شما به کسی که پول رو براتون پرداخت کرده باید دلارش رو به ریال آزاد پس بدهید. یعنی 2 میلیون و 300 هزارتومان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    واحد پول به دانمارکه .ولی اگر مسترکارت شما به دلار پرداخت میکنه پس پرداخت شما از دلار به کرون محاسبه میشه به اضافه یک مبلغ اضافی تر واسه چنج شدن اون و چیزی حدود 2میلیون و 300 هزار تومان ما میشه ( 1094 دلار) که بعد از پرداخت شما به کسی که پول رو براتون پرداخت کرده باید دلارش رو به ریال آزاد پس بدهید. یعنی 2 میلیون و 300 هزارتومان
    راستی اگه ریجکت بشیم ، پولی که بهمون پس میدن معادل همون 6100 کرون هست یا معادل مبلغ ریالی هست که پرداخت کردیم؟؟
    میدونید چرا اینو میگم؟ چون من 9 ماه پیش رفتم سفارت. اون وقتها دلار 1250 تومان بود... اگه من ریجکت بشم و سفارت پول رو به کرون به من پس بده، کلی کاسب میشم!! چه مملکت خوبی... به به !!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)