صفحه 67 از 638 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_pwr نمایش پست ها
    دوتان لطفاً کمک کنید. میخوام بدونم اگه قبل از رفتن به سفارت، از طریق ایمیل مصاحبه رو کنسل کنم به نوعی میرم توی لیست سیاه و دفعه بعد (شاید حدود دو ماه بعد) که مجدداً درخواست تعیین وقت میدم، زمان مصاحبه رو خیلی عقب میندازن؟ و یا اینکه تاثیری نداره؟
    فکر کنم اگه تافل آی بی تی داده باشید مدرکتون تا قبل از وقت سفارت به دستتون برسه.
    چه تاریخی امتحان دادید؟ هیچ مدرکی برای اثبات شرکت در آزمون تافل دارید که بتونید به سفارت نشون بدید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied chemistry at azad tehran shomal university

سلام ممنون از راهنماییتون
    من این اطلاعات رو از یه شرکت کاریابی توی نظام پزشکی گرفتم نمیرونم تا چه حد واقعییت داره
    میشه لطفا بگین file number را چه جوری باید بگیرم؟
    چه جوری فرم ها رو پر کنم؟
    من هیچ اطلاعاتی در رابطه با اقدامات اولیه ندارم
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط banan نمایش پست ها
    فکر کنم اگه تافل آی بی تی داده باشید مدرکتون تا قبل از وقت سفارت به دستتون برسه.
    چه تاریخی امتحان دادید؟ هیچ مدرکی برای اثبات شرکت در آزمون تافل دارید که بتونید به سفارت نشون بدید؟
    مشکل فقط کارنامه تافل نیست، هر چند که احتمالش کمه که به این زودی کارنامه دستم برسه. مشکل پول و ... دارم.در کل برنامه ریزی من طوری بود که بتونم سه-چهار ماه دیگه برم سفارت.
    حالا میخوام بدونم اگه همین اول کار و قبل از رفتن به سفارت، مصاحبه رو کنسل کنم چه عواقبی داره؟

ApplyAbroad Senior Veteran

راستی اگه ریجکت بشیم ، پولی که بهمون پس میدن معادل همون 6100 کرون هست یا معادل مبلغ ریالی هست که پرداخت کردیم؟؟
    میدونید چرا اینو میگم؟ چون من 9 ماه پیش رفتم سفارت. اون وقتها دلار 1250 تومان بود... اگه من ریجکت بشم و سفارت پول رو به کرون به من پس بده، کلی کاسب میشم!! چه مملکت خوبی... به به !!
    پول رو بهتون پس نمیدن. مگر اینکه قوانینشون عوض بشه و شما بخاطر تغییر قوانین رد بشین. اونوقت بهتون پس میدن. ولی در حالت عادی وظیفه خودتونه که امتیازاتون رو حساب کنین و اگر مطمئنین اقدام کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط hanaafra نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنماییتون
    من این اطلاعات رو از یه شرکت کاریابی توی نظام پزشکی گرفتم نمیرونم تا چه حد واقعییت داره
    میشه لطفا بگین file number را چه جوری باید بگیرم؟
    چه جوری فرم ها رو پر کنم؟
    من هیچ اطلاعاتی در رابطه با اقدامات اولیه ندارم
    ممنون
    سلام. شما نزدیک 4 دفعه است که سوال کردین. اول صفحه اداره مهاجرت دانمارک رو بخونین. کامل توضیح داده. اصلا مثل کبک و استرالیا نیست. خیلی خیلی خیلی راحته. آدرسش رو هم دهها بار تو این فروم گذاشتیم. کلا 15 دقیقه وقت میخواد. فرمش هم خیلی خیلی خیلی ساده ست. شما میخواین با کبک مقایسه کنین که فرمهاش پیچیده تره. ولی اصلا اینطوری نیست. اگر خوندین و متوجه نشدین، پیام خصوصی بدین. خوندن این فروم هم از اول تا آخر نهایتا 2 ساعت وقت میگیره.

Junior Member

سلام
    1-اگه ما مدارك فارسي مثل سابقه كار و دانشنامه ها و ... رو ميديم دارلترجمه رسمي دادگستري پس اين پول تاييد ترجمه چه معني داره ؟
    2- اين نامه از دانشگاه اجباريه ؟؟؟ آخه همچنين نامه اي نداره دانشگاه آزاد
    3-پول رو تو سفارت بدي 1300 بايد بدي ولي از طريق كارت اعتباري 2300 ميشه چون دلارش آزاده دليلش همينه ؟
    دوستان كمك كنند

Junior Member

میگم اگه کسی مشکل پرداخت پول داشت، یکی از دوستان هست که دلار میگیره و از طریق کردیت کارت دوبی پرداخت میکنه! حدودا میشه ۱۱۶۰ دلار.
    در ضمن من آخرش نفهمیدم حدودا چقدر باید تا ویزا منتظر ماند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    پول رو بهتون پس نمیدن. مگر اینکه قوانینشون عوض بشه و شما بخاطر تغییر قوانین رد بشین. اونوقت بهتون پس میدن. ولی در حالت عادی وظیفه خودتونه که امتیازاتون رو حساب کنین و اگر مطمئنین اقدام کنین.
    ولی زمانی که من اپلای میکردم گفته بود که اون مبلغ ریفاندبل هست ( در صورت ریجکت شدن شخص) و دقیقا تو ایمیلی که برام فرستادن به این موضوع اشاره شده بود. شما این رو از کجا خوندید که پول رو پس نمیدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin781 نمایش پست ها
    میگم اگه کسی مشکل پرداخت پول داشت، یکی از دوستان هست که دلار میگیره و از طریق کردیت کارت دوبی پرداخت میکنه! حدودا میشه ۱۱۶۰ دلار.
    در ضمن من آخرش نفهمیدم حدودا چقدر باید تا ویزا منتظر ماند؟
    زمان دریافت ویزا معلوم نیست. اینطور که دوستان میگن به رشتتون بستگی داره... اما معلوم نیست. من نوامبر 2011 مدارکم رو دادم، هنوز هم خبری نیست

ولی زمانی که من اپلای میکردم گفته بود که اون مبلغ ریفاندبل هست ( در صورت ریجکت شدن شخص) و دقیقا تو ایمیلی که برام فرستادن به این موضوع اشاره شده بود. شما این رو از کجا خوندید که پول رو پس نمیدن؟
    من از شما عذر میخوام. حق با شماست. قانون جدیده. در همون ایمیلی که برای من زدن نوشته بود پس نمیدن. در قانون جدید فقط 770 کرون کم میکنن و پس میدن. تازه برای family reunification هم مجانی شده (البته این شامل همسر و فرزند گرین کارتیها نمیشه) .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)