صفحه 68 از 638 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118168568 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied chemistry at azad tehran shomal university

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

اشکالی نداره 1 سال سابقه کار سربازی رو ارایه بدیم؟
    همسرم به عنوان پزشک در پادگان ارتش خدمت می کرده

آقا کسی نمیشه راهنمایی کنه واسه پرداخت پول ؟
    از طریق صرافی میشه پرداخت کرد ؟!!
    قبل از وقت سفارت باید پرداخت بشه؟

دوستان داشتم اخباری درباره گرین کارت مطالعه میکردم گفتم خوبه با شما هم به اشتراک بگذارم

بخشهایی از این مقاله که پیشنهاد میکنم حتما بخونید:

Employment minister Mette Frederiksen (Socialdemokraterne), could not be reached for comment for this article, though her party has announced that the green card scheme will face an overhaul in the autumn.

The changes may limit the number of people entering the country without a chance of finding a relevant job. But according to Mortensen’s calculations, there are still about 2,100 green card holders that have not found work in their field.

If there is a silver-lining, it is that green card holders seem to be happy about living in Denmark. While 71 percent of green card holders polled in 2010 were not in work related to their education and experience, only 7.1 percent reported being unhappy about living here, and 88.7 percent wanted to stay in Denmark after their green card expires.
    ......
    Fellow American, Amy Clotworthy, explained how she felt her green card had “opened a lot of doors”, but added that other card holders she met felt overwhelmed by bureaucracy and the lack of government support.

“No one ‘official’ ever helped me with anything – I had to find the answers on my own,” Clotworthy said. “There don’t seem to be any resources or guidance available to ‘highly skilled foreigners’ once they’re here in the country, so everything always feels like guesswork.”
    ........
    The figures for green card holders are disquieting. According to a 2010 study by consulting firm Rambøll, only 28 percent of the 5,829 people that had been granted green cards were working in their fields, while 43 percent were doing unskilled work.
    ........

The number of green cards granted in 2011 dropped to 1,395 from 3,060. The fall is most likely a response to the worsening job market, but the scheme remained in place, and to many of the green card holders Mortensen spoke with, they felt this indicated a continued need for foreign workers.

“They argue that the existence of the scheme must justify that there is a need for them.”
    This has not been the experience of many who made the journey. Nazir has nine years experience with quality control and assurance in the dairy industry. After 13 months in Denmark, he is still looking for a job in his field.

در اینجا و اینجا میتونید کامل مطالعه کنید.

این وبلاگ هم بد نیست سر بزنید
    ویرایش توسط Indeterminable : August 9th, 2012 در ساعت 07:03 PM

سلام
    چند تا سوال دارم. لطفا راهنمایی کنید.

• برای مدارک تحصیلی که باید ببریم سفارت، هم باید مدارک اصلی باشند، هم ترجمه هاشون، هم نامه تاییدیه دانشگاه ؟
    • ( وقتی مدرک مهر داره دیگه نامه تایید دانشگاه چیه؟ باید از همون واحد دانشگاهی که درس خوندیم بگیریم؟ )
    • وقتی تاییدیه و ترجمه مدرک رو میبریم، دیگه چرا سفارت پول جدا میگیره برای تایید هر مدرک؟ یعنی چی؟
    • ویژگی های بیومتریک که مربوط به اول کار و روز مصاحبه نمیشه دیگه؟
    • گواهی تمک مالی باید به نام کسی باشه که اقدام کرده؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    آقا کسی نمیشه راهنمایی کنه واسه پرداخت پول ؟
    از طریق صرافی میشه پرداخت کرد ؟!!
    قبل از وقت سفارت باید پرداخت بشه؟
    من گفتم که قبلا. راحتترین راهش اینه که به یکی از فامیلاتون یا دوستاتون که خارج از کشوره بخواین این پول رو براتون پرداخت کنه (آدرس سایت و گزینه هایی که باید انتخاب کنه و نحوه نوشتن اسمتون تو پاسپورت رو بهش بدین، یا اینکه اصلا خودتون شماره پرونده درست کنین، بعد بهش بگین پرداخت کنه). بعدش میتونه چک کنه که چقدر از حسابش کم شده (چون یک پولی به خاطر تبدیل واحد پولی و استفاده از مستر یا ویزاکارت کم میشه). بعدش شما میرین نزدیکترین صرافی معتبر نزدیک خونه تون و برای دوستتون پول رو حواله میکنین و 4 تا 5 روز بعد میرسه دستش. هزینه حواله 50 تا 100 دلاره. برای حواله هم هر دلار رو 50 تا 100 تومان روی نرخ بازار میگیرن.

Junior Member

سلام آقا بهزاد.
    چند روز نبودی صفای محفل کم شده بود. من لیسانس عمران دارم و فوق لیسانس سازه. دکتری مدیریت ساخت هم دارم می خونم که چون مدرکشو تا 10 ماه دیگه میگیرم حساب نمی شه. در پوزیتیو لیست جدید Construction حذف شده ولی در پست شما خوندم که در لیست دانمارکی حذف نشده. حالا من موندم که سابقه کار رو چجوری بگیرم که سابقه کارم در پوزیتیو لیست باشه. شرح مشاغل از جمله Building Engineer و Construction Engineer رو از کجا می تونم ببینم که لیست پروژه هایی رو توش کار کردم رو متناسب انتخاب کنم ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arshi نمایش پست ها
    سلام آقا بهزاد.
    چند روز نبودی صفای محفل کم شده بود. من لیسانس عمران دارم و فوق لیسانس سازه. دکتری مدیریت ساخت هم دارم می خونم که چون مدرکشو تا 10 ماه دیگه میگیرم حساب نمی شه. در پوزیتیو لیست جدید Construction حذف شده ولی در پست شما خوندم که در لیست دانمارکی حذف نشده. حالا من موندم که سابقه کار رو چجوری بگیرم که سابقه کارم در پوزیتیو لیست باشه. شرح مشاغل از جمله Building Engineer و Construction Engineer رو از کجا می تونم ببینم که لیست پروژه هایی رو توش کار کردم رو متناسب انتخاب کنم ؟
    دلیل کمرنگ بودن حضورم بیشتر به خاطر سوالهای تکراریه که طبق قوانین انجمن ممنوع هست، ولی باز هم پرسیده میشه و واقعا به نظرم جواب دادن بهشون، ظلمه به کسانی که زحمت میکشن و اول کامل سایت اداره مهاجرت و این فروم رو میخونن و بعد اگر سوالی موند، میپرسن.

در مورد شما هم باید بگم که منظور اینها از construction engineer مهندسی ساختمان نیست. منظور محوطه سازی و اینجور چیزهای مرتبط با سازه هاست. شما باید برای همون building engineer اقدام کنین. من پرسیدم، گفتن لیسانس مهندسی عمران ایران رو براش امتیاز پوزیتیو لیست در نظر نمیگیرن. چون خیلی از درسهای ما در زمینه خاک، آب و راه هست. ولی فوق لیسانس سازه رو به احتمال زیاد امتیازش رو میدن. (البته این فوق لیسانس رو نظر خودمه ولی لیسانس رو پرسیدم از مشاورم تو اداره کار)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط banan نمایش پست ها
    ولی زمانی که من اپلای میکردم گفته بود که اون مبلغ ریفاندبل هست ( در صورت ریجکت شدن شخص) و دقیقا تو ایمیلی که برام فرستادن به این موضوع اشاره شده بود. شما این رو از کجا خوندید که پول رو پس نمیدن؟
    من چند روز پیش از سفارت برام ایمیل تعیین وقت فرستادن. توی ایمیل هیچ اشاره ای به اینکه این پول رو پس میدن یا نه نشده بود!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    دلیل کمرنگ بودن حضورم بیشتر به خاطر سوالهای تکراریه که طبق قوانین انجمن ممنوع هست، ولی باز هم پرسیده میشه و واقعا به نظرم جواب دادن بهشون، ظلمه به کسانی که زحمت میکشن و اول کامل سایت اداره مهاجرت و این فروم رو میخونن و بعد اگر سوالی موند، میپرسن.

در مورد شما هم باید بگم که منظور اینها از construction engineer مهندسی ساختمان نیست. منظور محوطه سازی و اینجور چیزهای مرتبط با سازه هاست. شما باید برای همون building engineer اقدام کنین. من پرسیدم، گفتن لیسانس مهندسی عمران ایران رو براش امتیاز پوزیتیو لیست در نظر نمیگیرن. چون خیلی از درسهای ما در زمینه خاک، آب و راه هست. ولی فوق لیسانس سازه رو به احتمال زیاد امتیازش رو میدن. (البته این فوق لیسانس رو نظر خودمه ولی لیسانس رو پرسیدم از مشاورم تو اداره کار)
    ممنون از راهنماییتون. سایتی هست که اطلاعات کاملتری در خصوص شرح این رشته ها داشته باشه ؟ مثلاً من تجربة راهسازی، پلسازی و شبکه های آب و فاضلاب و محوطه سازی هم دارم. می خوام کاری رو ذکر کنم که بتونم از امتیاز پوزیتیو لیست استفاده کنم.

Junior Member

دوستان عزیز.
    من حدس زده بودم که دلیل کم شدن حضور دوستانی مثل آقا بهزاد چیه ولی خواستم خودشون بگن که همه ببین. واسه همین و بخاطر اینکه مطالب این انجمن واسه همه پربار تر بشه خواهش می کنم که همة دوستان قبل از پرسیدن سوال همة مطالب انجمن و ترجیحاً سایت مهاجرت رو یک بار مطالعه کنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)