صفحه 69 از 638 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119169569 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Indeterminable نمایش پست ها
    دوستان داشتم اخباری درباره گرین کارت مطالعه میکردم گفتم خوبه با شما هم به اشتراک بگذارم

بخشهایی از این مقاله که پیشنهاد میکنم حتما بخونید:

Employment minister Mette Frederiksen (Socialdemokraterne), could not be reached for comment for this article, though her party has announced that the green card scheme will face an overhaul in the autumn.

The changes may limit the number of people entering the country without a chance of finding a relevant job. But according to Mortensen’s calculations, there are still about 2,100 green card holders that have not found work in their field.

If there is a silver-lining, it is that green card holders seem to be happy about living in Denmark. While 71 percent of green card holders polled in 2010 were not in work related to their education and experience, only 7.1 percent reported being unhappy about living here, and 88.7 percent wanted to stay in Denmark after their green card expires.
    ......
    Fellow American, Amy Clotworthy, explained how she felt her green card had “opened a lot of doors”, but added that other card holders she met felt overwhelmed by bureaucracy and the lack of government support.

“No one ‘official’ ever helped me with anything – I had to find the answers on my own,” Clotworthy said. “There don’t seem to be any resources or guidance available to ‘highly skilled foreigners’ once they’re here in the country, so everything always feels like guesswork.”
    ........
    The figures for green card holders are disquieting. According to a 2010 study by consulting firm Rambøll, only 28 percent of the 5,829 people that had been granted green cards were working in their fields, while 43 percent were doing unskilled work.
    ........

The number of green cards granted in 2011 dropped to 1,395 from 3,060. The fall is most likely a response to the worsening job market, but the scheme remained in place, and to many of the green card holders Mortensen spoke with, they felt this indicated a continued need for foreign workers.

“They argue that the existence of the scheme must justify that there is a need for them.”
    This has not been the experience of many who made the journey. Nazir has nine years experience with quality control and assurance in the dairy industry. After 13 months in Denmark, he is still looking for a job in his field.

در اینجا و اینجا میتونید کامل مطالعه کنید.

این وبلاگ هم بد نیست سر بزنید
    ممنون. خیلی مقاله خوبی بود. دوستان از این مطالب اگه دارن حتماً به اشتراک بذارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    دلیل کمرنگ بودن حضورم بیشتر به خاطر سوالهای تکراریه که طبق قوانین انجمن ممنوع هست، ولی باز هم پرسیده میشه و واقعا به نظرم جواب دادن بهشون، ظلمه به کسانی که زحمت میکشن و اول کامل سایت اداره مهاجرت و این فروم رو میخونن و بعد اگر سوالی موند، میپرسن.

در مورد شما هم باید بگم که منظور اینها از construction engineer مهندسی ساختمان نیست. منظور محوطه سازی و اینجور چیزهای مرتبط با سازه هاست. شما باید برای همون building engineer اقدام کنین. من پرسیدم، گفتن لیسانس مهندسی عمران ایران رو براش امتیاز پوزیتیو لیست در نظر نمیگیرن. چون خیلی از درسهای ما در زمینه خاک، آب و راه هست. ولی فوق لیسانس سازه رو به احتمال زیاد امتیازش رو میدن. (البته این فوق لیسانس رو نظر خودمه ولی لیسانس رو پرسیدم از مشاورم تو اداره کار)
    سلام آقا بهزاد،
    من مدتی هست که پستهای این فروم و خصوصا پستهای مفید شما رو دنبال می کنم. من آخر سپتامبر مصاحبه دارم. ولی نکته ای که شما اشاره کردید تردید زیادی در من ایجاد کرد. من لیسانس مهندسی عمران و فوق لیسانس صنایع (سیستمهای اقتصادی-اجتماعی) دارم و تجربه برنامه ریزی و کنترل پروژه های نفت و گاز رو دارم. من قصد داشتم با توجه به رشته لیسانسم (مهندسی عمران) بعنوان building engineer اقدام کنم، ولی الان با این فرمایش شما به نظر امکان پذیر نیست. از سوی دیگر من بصورت پاره وقت در پروژه های تحقیقاتی مرتبط با علوم انسانی و اجتماعی کار کردم. نمی دونم آیا می تونم بعنوان Researcher, social sciences اقدام کنم یا با توجه به کار پاره وقت این ادعا مورد پذیرش قرار نمی گیرد؟
    Non-demand SW applicant, CSQ:21 Mar 2010, FNF:22 Mar 2010, Visa: 18 Feb 2013

بچه ها رشته مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایش ها) توی لیست positive list هست و شامل IT میشه ؟!

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_m نمایش پست ها
    سلام آقا بهزاد،
    من مدتی هست که پستهای این فروم و خصوصا پستهای مفید شما رو دنبال می کنم. من آخر سپتامبر مصاحبه دارم. ولی نکته ای که شما اشاره کردید تردید زیادی در من ایجاد کرد. من لیسانس مهندسی عمران و فوق لیسانس صنایع (سیستمهای اقتصادی-اجتماعی) دارم و تجربه برنامه ریزی و کنترل پروژه های نفت و گاز رو دارم. من قصد داشتم با توجه به رشته لیسانسم (مهندسی عمران) بعنوان building engineer اقدام کنم، ولی الان با این فرمایش شما به نظر امکان پذیر نیست. از سوی دیگر من بصورت پاره وقت در پروژه های تحقیقاتی مرتبط با علوم انسانی و اجتماعی کار کردم. نمی دونم آیا می تونم بعنوان Researcher, social sciences اقدام کنم یا با توجه به کار پاره وقت این ادعا مورد پذیرش قرار نمی گیرد؟
    Researcher باید مدرک دکترا داشته باشد. خیلی بعیده که شما بدون دکترا ادعای researcher بکنین و اونها قبول کنن این سابقه کار رو. البته این به معنی این قضیه نیست که اگر کسی تو موسسه تحقیقاتی کار کرده باشه، سابقه ش حساب نشه، اما به عنوان researcher حساب نمیشه.
    شما تعیین نمیکنید که به چه عنوانی میخواین اقدام کنین. اونها مدرک شما رو بررسی میکنن، اگر دیدن که مدرکتون تو رشته ای هست که بتونین تو پوزیتیو لیست کار کنین امتیازش رو میدن. بعد به سابقه کار نگاه میکنن. اگر researcher بوده باشین یا در پوزیتیو لیست کار کرده باشین (به شرط اینکه حداقل مدرک مرتبط رو داشته باشین) امتیاز اضافه میگیرین.

Junior Member

من از شما عذر میخوام. حق با شماست. قانون جدیده. در همون ایمیلی که برای من زدن نوشته بود پس نمیدن. در قانون جدید فقط 770 کرون کم میکنن و پس میدن. تازه برای family reunification هم مجانی شده (البته این شامل همسر و فرزند گرین کارتیها نمیشه) .
    خواهش میکنم بهزاد جان. اینکه میگید قانون جدیده که پول رو پس میدن، منظورتون از چه تاریخی هست؟ من نوامبر 2011 مدارک رو تحویل دادم. الان یه دوستی (hiva) گفتن در مورد باز پرداخت پول چیزی تو ایمیل بهشون نگفتن ! دچار تردید و شبه شدم.!! اگه اطلاعاتی دارید لطفا به اشتراک بگذارید.. ممنون
    ویرایش توسط banan : August 12th, 2012 در ساعت 02:42 AM دلیل: املا

Junior Member

Researcher باید مدرک دکترا داشته باشد. خیلی بعیده که شما بدون دکترا ادعای researcher بکنین و اونها قبول کنن این سابقه کار رو. البته این به معنی این قضیه نیست که اگر کسی تو موسسه تحقیقاتی کار کرده باشه، سابقه ش حساب نشه، اما به عنوان researcher حساب نمیشه.
    شما تعیین نمیکنید که به چه عنوانی میخواین اقدام کنین. اونها مدرک شما رو بررسی میکنن، اگر دیدن که مدرکتون تو رشته ای هست که بتونین تو پوزیتیو لیست کار کنین امتیازش رو میدن. بعد به سابقه کار نگاه میکنن. اگر researcher بوده باشین یا در پوزیتیو لیست کار کرده باشین (به شرط اینکه حداقل مدرک مرتبط رو داشته باشین) امتیاز اضافه میگیرین.
    من در یکی از مدارک سابقه کاری که ارائه دادم، کار کردن به عنوان ریسرچر به مدت دو سال در یک کمپانی بین الملی در خارج از کشور بود. این دوسال تقریبا همزمان با دوره فوق لیسانسم بوده.
    منظورتون این هست که امتیازی به این سابقه کاری تعلق نمیگیره، نظر به اینکه مدرکم دکترا نبوده؟

لطفا راهنمایی کنید :

1) من مدرکم رو از انگلستان گرفتم و سفارت ایران نبردم برای تایید ... الان ظاهرا وزارت خارجه تاییدش نمیکنه ..
    خودم هم که نمیتونم برم اونجا ، کسی هم نیست اونجا به دادم برسه! چیکار کنم؟!!!

2) پول سفارت رو میشه با کردیت کارد یکی دیگه واریز کرد؟ (شنیدم باید به نام خود طرف باشه!)

درود

در مورد سوال دومتون بله می شه یعنی قاعدتا باید بشه البته باید نام و نام خانوادگی و کیس آی دی شما رو اونجا ذکر کنند که سفارت متوجه بشه که این پول رو شما فرستادین
    در باره سوال اولتون هم من متوجه نشدم چه ربطی به این فاروم داشت!

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    لطفا راهنمایی کنید :

1) من مدرکم رو از انگلستان گرفتم و سفارت ایران نبردم برای تایید ... الان ظاهرا وزارت خارجه تاییدش نمیکنه ..
    خودم هم که نمیتونم برم اونجا ، کسی هم نیست اونجا به دادم برسه! چیکار کنم؟!!!

2) پول سفارت رو میشه با کردیت کارد یکی دیگه واریز کرد؟ (شنیدم باید به نام خود طرف باشه!)

Junior Member

دوستان خواهش می کنم جواب سوال من رو در صورت اطلاع بدید
    1-آیا سابقه کار چک می شود ؟
    و در صورت چک شدن چگونه چک می کنند ؟
    2-من لیسانس و فوف لیسانس یک گرایش رو دارم که در پوزیتیو لیست لیسانس این رشته را ذکر کرده .
    ایا وقتی من با فوق اقدام می کنم 10 امتیاز تحصیل اضافی در پوزیتیو لیست را می گیرم
    You will be given 10 bonus points if your education qualifies you to work in a field where Denmark is currently experiencing a shortage of qualified professionals. You can find these fields on the positive list. In order to obtain the bonus points, your education must be of the level specified for the job type in question, e.g. a Master's degree or a Professional Bachelor's degreewas found in group All.
    ویرایش توسط htity : August 12th, 2012 در ساعت 02:50 PM

سلام و خسته نباشید
    من ۲۶ سلامه و لیسانس مهندسی صنایع از ایران و فو ق لیسانس MBA در قبرس دارم .همزمان با درس هم به عنوان student assistant به مدت یک سال کارکردم در دوران فوق لیسانسم
    مدرک ایلتس ۶.۵ هم داشتم که expire شده والی ایندفه حتا ۷ هم میتونم بگیرم
    میخواستم ببینم شرایطه من برای دانمارک چجوری و با توجه به اینکه من در قبرس زندگی میکنم چجوری میتونم اقدام کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)