صفحه 7 از 638 نخستنخست 123456789101112131415161757107507 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    بهزاد عزیز سلام
    چند روز پیش به سفارت ایمیل زدم تا وقت مصاحبه بگیرم، بهم ایمیل زدن که مشخصات فردی تو بفرست شامل نمره زبان و .... من یه ماه دیگه امتحان IELTS دارم از اونجاییکه یه دو سه ماه طول می کشه که وقت مصاحبه بدن خواستم از الان بگیرم که یه ماه جلو بیفتم آخه وقتی هم که نمرم میاد میخوره به تعطیلات نوروز. به نظر تون با این شرایط وقت می دن، به نظرتون یه نمره ای رو که فکر می گیرم بزنم واسشون، و یه تاریخ همین جوری واسه Expiry date یا اینکه ممکنه بعدا چک کنن.
    ممنون از راهنمای هاتون و تبریک بابت ویزا
    مطمئن هستم که شما نمره خوبی میارین. ولی به نظر من بهتره که تا جای ممکن صداقت رو رعایت کنیم. نه برای خودمون، بلکه برای افراد بعد از خودمون. تا چندین سال پیش کشورهای مختلف مهاجرپذیر سابقه کاری با بیمه نمی خواستن، ولی اینقدر ایرانیها سابقه کار الکی می فرستادن، که الان همه سابقه بیمه هم می خوان. اونوقت اون افرادی که واقعا سابقه کار داشتند ولی بیمه نشده بودند هم ضرر کردند و در مقابل افرادی که بیمه الکی رد کرده بودند به راحتی رفتند. الان شاید شما مطمئن باشین که نمره تون خوب میشه ولی بعدا ممکنه یک عده ای الکی بگن نمره مون 7 شده بعد 4 بگیرین، بعد از چند بار، سفارت از همه می خواد که مدرک آیلتس رو از قبل بفرستین و از این داستانها.

سلام. ممنون از تبریک دوستان.
    دو نکته رو چون خیلی سوال شد لازمه که اشاره کنم.
    - اقامتی که به شما می دن سه ساله خواهد بود از زمانی که جوابتون مثبت بیاد. مگر اینکه انقضای پاسپورت شما زودتر باشد. مثلا فرض کنید شما امروز که 18 فوریه 2012 است مدارک رو می دین سفارت و فرض کنین سال دیگه 10 ژانویه 2013 جوابتون مثبت بیاد. طبیعتا اقامت شما تا ژانویه 2016 خواهد بود. اما میان تاریخ انقضای پاسپورتتون رو نگاه می کنن و سه ماه ازش کم می کنن. فرض کنین تاریخ انقضای پاسپورت شما سپتامبر 2015 باشه. اگه سه ماه کم کنین میشه ژوئن 2015. به شما تا ژوئن 2015 اقامت میدن. یعنی عملا به شما دو سال و شش ماه اقامت میدن. اما اگر تاریخ انقضای پاسپورت شما مثلا سپتامبر 2016 باشد، سه ماه کم کنین میشه ژوئن 2016. در این حالت سه سال رو کامل می دن. اگر بخواهم فرمولیش کنم این میشه:
    Duration of residence permit in months = maximum ( 36 Months , Total months between the date of issuing the residence permit and the passport expiry date - 3 )

- لطفا اگه مدارکتون کامل نیست، ایمیل بزنید و وقتتون رو بندازین عقبتر، چون وقت سایر بچه ها از دست میره. گواهی موقت مدارک تحصیلی قابل تایید و ترجمه رسمی نیست و به هیچ عنوان قبول نمی کنن. اگه اعتبار پاسپورتتون کمه، اون رو عوض کنین. اگه تا موقع مصاحبه مدرک زبانتون آماده نمیشه، الکی وقت نگیرین. سابقه کاریتون درست باشه. اگه لیسانس ندارین اپلای نکنین. اگه یک سری به این فرومهای خارجی بزنین می بینین بنگلادشیها و پاکستانیها اینقدر از این کارها کردن که حالا خیلی دیر به پروسه شون رسیدگی می کنن و سالی چند تا ازشون بیشتر نمی گیرین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nurse

سلام دوستان عزیز.امروز من هم مدارکم رو تحویل سفارت دانمارک دادم.البته من از ایران اقدام نکردم و بهم گفتن که ۶ هفته طول میکشه این پروسه.و همزمان مدارک خودم همسرم و پسرم رو از من تحویل گرفتن.با آرزوی موفقیت برای همگیمون

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر و فوق مدیریت دانشگاه قزوین

سلام سفارت دانمارک در تهران بالاخره به من هم وقت دادند برای سه ماه دیگه. علاوه برای اپلیکیشن فرم ها توی ایمیل نوشتند مدارک زیر باید به فارسی همراهمون باشه که عینا کپی می کنم:

2 نسخه از فرم درخواست روادید (GR1
    1 قطعه عکس اضافه تر
    اصل گذرنامه معتبر و یک کپی اضافه از صفحه مشخصات آن
    اصل شناسنامه و یک کپی کامل از تمام صفحات آن
    اصل گواهی بانکی به زبان انگلیسی – اعتبار این گواهی سه هفته است – زودتر نگیرید
    یک شرح حال کاری به زبان انگلیسی (Resume or CV)
    اصل دانشنامه ها و ریز نمرات
    یک کپی رنگیA4 از پشت و روی دانشنامه ها و ریز نمرات (مبلغ 350,000 ریال برای تایید هر یک از آنها نیز احتساب شود - مبلغ تقريبی است)
    مبلغ 2,600,000 ریال برای هر نفر (مبلغ تقریبی است و قابل استرداد نمی باشد)
    مبلغ 350,000 ریال برای تایید هر مدرک (مبلغ تقریبی است وغیر قابل استرداد)
    مبلغ 11,600,000 ریال جهت ارسال به اداره مهاجرت دانمارک (مبلغ تقريبی است)
    سفارت از پذیرفتن چک پول 1,000,000 ریالی معذوراست.

سلام
    مژگان خانم ، شما مقیم کشور دیگری هستید که توانستید از آنجا وقت سفارت بگیرید؟، به عنوان مثال می شود از سفارت دانمارک درترکیه یا دبی که سفر به آنجا راحت است اقدام کرد ؟ در صورت امکان می شود توضیح دهید
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط ardavan2000 نمایش پست ها
    سلام
    مژگان خانم ، شما مقیم کشور دیگری هستید که توانستید از آنجا وقت سفارت بگیرید؟، به عنوان مثال می شود از سفارت دانمارک درترکیه یا دبی که سفر به آنجا راحت است اقدام کرد ؟ در صورت امکان می شود توضیح دهید
    با سپاس
    مژگان خانم، ببخشید به جای شما جواب میدم. هرکسی سه ماه تو یک کشوری به صورت قانونی زندگی کرده باشه می تونه تو اون کشور مدارکش رو بده.
    You can submit it at the Danish diplomatic mission in your country of origin or the country where you have resided legally for the past three months.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan20 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.امروز من هم مدارکم رو تحویل سفارت دانمارک دادم.البته من از ایران اقدام نکردم و بهم گفتن که ۶ هفته طول میکشه این پروسه.و همزمان مدارک خودم همسرم و پسرم رو از من تحویل گرفتن.با آرزوی موفقیت برای همگیمون
    البته بستگی داره که مدارکتون چه جوری باشه. مدارک ایران و خیلی کشورهای دیگه حتما توسط CIRIUS باید تایید بشه که حدود 35 تا 60 روز علاوه بر زمانیکه به صورت عادی هست، طول می کشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nurse

نقل قول نوشته اصلی توسط ardavan2000 نمایش پست ها
    سلام
    با سپاس
    سلام دوست عزیز.حقیقتش من بیشتر از ۴ سال می‌شه که ساکن این جا هستم.به همین خاطر از اینجا اقدام کردم.آقا بهزاد عزیز: حقیقتش دوست من که پزشک بودن و ساکن همینجا مدارکشان رو وقتی‌ تحویل سفارت دانمارک دادن دقیقا ظرف ۶ هفته ویزاشون اومد.مدرک تحصیلیشون هم از ایران بود.و چیزی که دیروز آفیسر به من گفت تائید همین ۶ هفته بود.طبق تجربه قبلی‌ در ارتباط با پرونده دوستم و حرف دیروز آفیسر، من ۶ هفته را عنوان کردم و امیدوارم که به همین صورت هم باشه. با آرزوی موفقیت برای همه

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر و فوق مدیریت دانشگاه قزوین

یک سوالی داشتم که اگر دوستان مطلع راهنمایی کنند ممنون میشم:
    با توجه به نحوه امتیازبندی، در صورتیکه کسی دارای لیسانس از رشته های داخل لیست باشه و حتی امتیاز سن و شغل و آیلتس را هم کامل بگیره، باز هم امتیازش به حدنصاب 100 نمیرسه درسته؟ با این روش گویا فقط امتیاز کسانیکه فوق لیسانس دارند (بخاطر 30 امتیاز بیشتر) به حد نصاب میرسه. اگر اشتباه می کنم لطفا راهنماییم کنید.

Junior Member

بله همینطوره کسانی که مدرک لیسانس دارند (مرتبط یا نا مرتبط) شانس گرفتن گرین کارت حتی با داشتن نمره زبان بالا ندارند.
    کسانی هم که مدرک ارشد نامرتبط دارند شانس گرفتن گرین کارت حتی با داشتن نمره زبان بالا ندارند مگر آنکه :
    - زبان دوم بلد باشند (دانمارکی، آلمانی، ...)
    - لیسانس و سابقه کار مرتبط داشته باشند
    - اقامت و یا تحصیلات حداقل یکساله در اروپا داشته باشند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)