صفحه 70 از 638 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120170570 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط htity نمایش پست ها
    دوستان خواهش می کنم جواب سوال من رو در صورت اطلاع بدید
    1-آیا سابقه کار چک می شود ؟
    و در صورت چک شدن چگونه چک می کنند ؟
    2-من لیسانس و فوف لیسانس یک گرایش رو دارم که در پوزیتیو لیست لیسانس این رشته را ذکر کرده .
    ایا وقتی من با فوق اقدام می کنم 10 امتیاز تحصیل اضافی در پوزیتیو لیست را می گیرم
    You will be given 10 bonus points if your education qualifies you to work in a field where Denmark is currently experiencing a shortage of qualified professionals. You can find these fields on the positive list. In order to obtain the bonus points, your education must be of the level specified for the job type in question, e.g. a Master's degree or a Professional Bachelor's degreewas found in group All.
    اگه خوب همین چند خط رو میخوندی متوجه میشدی که:
    ۱- تحصیلات و سابقه کار جداگانه امتیاز میگیرند.نیازی نیست که حتما در پ لیست باشند.
    ۲-اگر امتیاز پ یست رو بخواین باید: شغل و تحصیلات مرتبط باشند و در لیست باشند و حتما مدرک ذکر شده در لیست را داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط banan نمایش پست ها
    من در یکی از مدارک سابقه کاری که ارائه دادم، کار کردن به عنوان ریسرچر به مدت دو سال در یک کمپانی بین الملی در خارج از کشور بود. این دوسال تقریبا همزمان با دوره فوق لیسانسم بوده.
    منظورتون این هست که امتیازی به این سابقه کاری تعلق نمیگیره، نظر به اینکه مدرکم دکترا نبوده؟
    بنظر من با سفارت یا لیبر افیس مکاتبه کنید ببینید پیش نیاز ریسرچر بودن حتما مدرک دکترا است یانه.
    اینو درنظر داشته باشین اگه قبول نکنن ۷۰۰۰ کرونتون میپره. پس مطمن شین ولی اگه براتون مبلغش زیاد نیست ریسک کنید و پروژه هاتونو ضمیمه کنین و رکامندیشن لتر خوبی از مح کارتون بگیرین. اوارد و اینها هم اگه دارین ضمیمه کنین شاید قبول کنن.

درود

برای امتیاز زبان انگلیسی شما نیازی ندارید که دوباره امتحان آیلتس بدید. اگه یک مدرک از دانشگاهتون داشته باشید که کمینه به مدت یک سال تحصیلی یا بیشتر، دروس گذرانده شده شما به زبان انگلیسی بوده برای امتیاز زبان کافیه
    در مورد شرایط شما هم من نمی تونم نظر بدم چون سن شما رو نمی دونم می تونید خودتون سایت رو بازدید کنید و امتیازهاتون رو بشمارید
    اگه سنتون پاییین باشه گمون می کنم شرایطش رو داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam85a نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من ۲۶ سلامه و لیسانس مهندسی صنایع از ایران و فو ق لیسانس MBA در قبرس دارم .همزمان با درس هم به عنوان student assistant به مدت یک سال کارکردم در دوران فوق لیسانسم
    مدرک ایلتس ۶.۵ هم داشتم که expire شده والی ایندفه حتا ۷ هم میتونم بگیرم
    میخواستم ببینم شرایطه من برای دانمارک چجوری و با توجه به اینکه من در قبرس زندگی میکنم چجوری میتونم اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط htity نمایش پست ها
    1-آیا سابقه کار چک می شود ؟
    و در صورت چک شدن چگونه چک می کنند ؟

[/FONT]
    خیالتون راحت! چک نمی شه

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    خیالتون راحت! چک نمی شه
    اگر شک کنند، چک میکنند. یکی از بچه ها واسه همین سابقه الکی ریجکت شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    خیالتون راحت! چک نمی شه
    دوستان عزیز دلیل هزار بار چک کردن مدارک ایرانیها واسه همین ارائه مدارک الکی است. اگر هرکس تصور می کنه که امتیازش واسه اقدام برای یک کشور کافی نیست خوب واسه کشورهای دیگه و از روشهای دیگه مثل دانشجویی اقدام کنه . واقعا الزامی نیست که با ارائه مدارک نادرست و با هدر دادن بیش از دو میلیون پول و کلی وقت آخرش نتیجه کار این بشه که ریجکت بشوید .. اون هم به خاطر ارائه مدرک کاری جعلی.. اینطوری هر ایرانی که واسه هرکشوری اقدام میکنه هزاران بار باید از ف ی ل ت ر و چک شدن بگذره.. همون طور که خیلی از افرادی که می شناسیم و می شناسید واسه ارائه همین مدارک رد شدند ..اصلا خانم خادم پور که در سفارت برای تایید هرگونه مدرکی 41 هزار تومان رو پیشنهاد داده واسه استعلام و گرفتن تایید از همه مدارکی که ارائه میکنیم این مبلغ رو اعلام کرده وگرنه هیچوقت همچین مبلغی رو توی همه ایمیلها واسه همه ما تکرار نمی کرد.. به نظر من ارائه مدرک نادرست چیزی جز خراب کردن خود و هدر دادن وقت و پول نیست.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط banan نمایش پست ها
    من در یکی از مدارک سابقه کاری که ارائه دادم، کار کردن به عنوان ریسرچر به مدت دو سال در یک کمپانی بین الملی در خارج از کشور بود. این دوسال تقریبا همزمان با دوره فوق لیسانسم بوده.
    منظورتون این هست که امتیازی به این سابقه کاری تعلق نمیگیره، نظر به اینکه مدرکم دکترا نبوده؟
    - راجع به هزینه ها تو سایت اداره مهاجرت نوشته که از کی تصمیم گرفتن پول رو پس بدن و باید تو قسمت هزینه ها برین و مطالعه کنین.
    - تو همین دانمارک یا هر جای اروپا، وقتی researcher میخوان حداقل مدرک مورد نیازشون دکتراست. یعنی اینکه شما رو به عنوان researcher قبول بکنن بعیده. ولی شما یا باید researcher بوده باشین یا اینکه در لیست پوزیتیو باشین. یعنی اگر شما تو موسسه تحقیقاتی یا هر شرکتی کار کرده باشین که تو لیست پوزیتیو باشه، امتیازشو میارین.

جالبه من پیشتر شنیده بودم کسی به خاطر ارائه نامه تمکن مالی الکی ریجکت شده ولی سابقه کار رو نشنیده بودم. به هر حال مانند همون نامه تمکن مالی به صورت رندم چک می کنند. و به نگر من به ریسکش نمی ارزه

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    اگر شک کنند، چک میکنند. یکی از بچه ها واسه همین سابقه الکی ریجکت شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    بنظر من با سفارت یا لیبر افیس مکاتبه کنید ببینید پیش نیاز ریسرچر بودن حتما مدرک دکترا است یانه.
    اینو درنظر داشته باشین اگه قبول نکنن ۷۰۰۰ کرونتون میپره. پس مطمن شین ولی اگه براتون مبلغش زیاد نیست ریسک کنید و پروژه هاتونو ضمیمه کنین و رکامندیشن لتر خوبی از مح کارتون بگیرین. اوارد و اینها هم اگه دارین ضمیمه کنین شاید قبول کنن.
    ببخشید.. 7000 کرون یا 700 کرون؟! ریکامندیشن نسبتا" خوبی داشتم که بهشون دادم. من 9 ماه پیش مدارکم رو دادم و هنوز هم هیچ خبری نیست. . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    - راجع به هزینه ها تو سایت اداره مهاجرت نوشته که از کی تصمیم گرفتن پول رو پس بدن و باید تو قسمت هزینه ها برین و مطالعه کنین.
    - تو همین دانمارک یا هر جای اروپا، وقتی researcher میخوان حداقل مدرک مورد نیازشون دکتراست. یعنی اینکه شما رو به عنوان researcher قبول بکنن بعیده. ولی شما یا باید researcher بوده باشین یا اینکه در لیست پوزیتیو باشین. یعنی اگر شما تو موسسه تحقیقاتی یا هر شرکتی کار کرده باشین که تو لیست پوزیتیو باشه، امتیازشو میارین.
    متاسفانه نتونستم لینک مربوط به ریفاند کردن هزینه ها پیدا کنم!
    زمینه کاری شرکت تحقیق و آموزش برای مدیران و کارمندان شرکتها بوده. بیشتر مربوط به منابع انسانی - HR - میشده. علاوه بر این، کنفرانسها و ورکشاپ های زیادی هم برگزار میکردیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)