صفحه 71 از 638 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121171571 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط banan نمایش پست ها
    متاسفانه نتونستم لینک مربوط به ریفاند کردن هزینه ها پیدا کنم!
    زمینه کاری شرکت تحقیق و آموزش برای مدیران و کارمندان شرکتها بوده. بیشتر مربوط به منابع انسانی - HR - میشده. علاوه بر این، کنفرانسها و ورکشاپ های زیادی هم برگزار میکردیم
    بعید می دونم ریسرچ قبول کنن، راه دیگه ای رو امتحان کن.(نظر شخصی)

دوستان لطف می فرمایید پوزتیو لیست قدیمی رو . می خوام یه مقایسه انجام بدم. فوری سیلووپله.

دوست عزیز داشتن مدرک زبان برای گرفتن امتیاز زبان الزامی است.
    اینو دقیقا کارمند سفارت 5 شنبه که زنگ زده بودم بهم گفت و من خودم هم مدرکم expire شده و دارم دوباره امتحان میدم ....
    اصلا هم ربطی به دانشگاه انگلیسی زبان نداره.. کامل برام توضیح داد که فقط باید مدرک زبان ارائه بشه....

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    درود

برای امتیاز زبان انگلیسی شما نیازی ندارید که دوباره امتحان آیلتس بدید. اگه یک مدرک از دانشگاهتون داشته باشید که کمینه به مدت یک سال تحصیلی یا بیشتر، دروس گذرانده شده شما به زبان انگلیسی بوده برای امتیاز زبان کافیه
    در مورد شرایط شما هم من نمی تونم نظر بدم چون سن شما رو نمی دونم می تونید خودتون سایت رو بازدید کنید و امتیازهاتون رو بشمارید
    اگه سنتون پاییین باشه گمون می کنم شرایطش رو داشته باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    دوستان لطف می فرمایید پوزتیو لیست قدیمی رو . می خوام یه مقایسه انجام بدم. فوری سیلووپله.
    پست 613 صفحه 62

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    بعید می دونم ریسرچ قبول کنن، راه دیگه ای رو امتحان کن.(نظر شخصی)
    9 ماه هست که همه چیز رو سابمیت کردم ... نوامبر 2011 مصاحبم بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    اینو دقیقا کارمند سفارت 5 شنبه که زنگ زده بودم بهم گفت و من خودم هم مدرکم expire شده و دارم دوباره امتحان میدم ....
    اصلا هم ربطی به دانشگاه انگلیسی زبان نداره.. کامل برام توضیح داد که فقط باید مدرک زبان ارائه بشه....
    اینطور نیست!! شما اگر مدرکی ارائه کنید که ثابت بشه مدرک تحصیلیتون رو ( لیسانس، فوق لیسانس و...)به زبان انگلیسی گرفتید ، یعنی از دانشگاه نامه داشته باشید و یا سابقه کاری بیش از دو سال در یک شرکت که زبان انگلیسی در اونجا زبان اصلی بوده رو بیارید ماکسیمم امتیاز زبان رو میگیرید. البته اگه دوست دارید امتحان زبان بدید ، بدید.

بله اما تو این لینک فقط معادل زبان دانمارکی امتیاز داره:
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm

خوب دقت کن ! یکم پایین تر از توضیحات در مورد مطلبی که شما میگید ...
    برای انگلیسی نیست.
    به علاوه ، دوست عزیز خبر داری که حرف زیاد میزنن ولی با عملشون کلی فاصله داره ؟!
    مثلا نوشته شما میتونید که از طریق سایت وضعیت پروندتون رو پیگیری کنید ، اما خبر داری چنین چیزی واقعیت نداره؟!
    در ضمن من خودم با 2 تا وکیل صحبت کردم و گفتن مدرک زبان الزامیه ..!

نقل قول نوشته اصلی توسط banan نمایش پست ها
    اینطور نیست!! شما اگر مدرکی ارائه کنید که ثابت بشه مدرک تحصیلیتون رو ( لیسانس، فوق لیسانس و...)به زبان انگلیسی گرفتید ، یعنی از دانشگاه نامه داشته باشید و یا سابقه کاری بیش از دو سال در یک شرکت که زبان انگلیسی در اونجا زبان اصلی بوده رو بیارید ماکسیمم امتیاز زبان رو میگیرید. البته اگه دوست دارید امتحان زبان بدید ، بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tarbiat Modares University

سلام ، این داستان گرین کارد دانمارک هنوزم ادامه داره و میشه اقدام کرد؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    دوست عزیز برای اینکه مطمئن بشید با سفارت تماس بگیرید و بپرسید یا با ایمیل به سفارت سوالتون رو مطرح کنید. به نظر من برای این موضوع بهتره اطلاعات موثقی کسب کنید تا بعدا وقت و پولتون هدر نره.

Junior Member

سلام
    می خواستم برای ثبت درخواست گرین کارت خودم اقدام کنم اما چند مسئله برایم نا مشخص است.
    1- درخواست وقت مصاحبه را برای چه آدرسی ایمیل نمایم و سایت زیر آسمان سوئد در باز کرد لینکها دچار اشکال شده است؟
    2- من مدرک زبان ندارم و در حال اقدام برای این موضوع هستم حال اگر در ایمیل خود بیان کنم که مدرک زبان دارم در روز مصاحبه با مشکل بر نخواهم خورد؟
    3- مدرک دکترایم در گروی یکی از شرکتهای دولتی است و نمی توانم آنرا آزاد نمایم حال آیا ذکر داشتن دکترا در نامه درخواست اشکالی ندارد؟
    4- در یکی از دفاتر مشاوره بیان داشتند که باید همزمان برای همسر و فرزندم اقدام نمایم اما با کامنتهای به اشتراک گذاشته شده دچار سردرگمی شدم حال نمی دانم چه کار باید کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)