صفحه 76 از 638 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126176576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

با visa card حدودا 7 روز طول میکشه ..

نقل قول نوشته اصلی توسط arshi نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز.
    من از یکی از دوستانم در خارج در خواست کردم که با کردیت کارت هزینه اپلای رو برام پرداخت کنه و این کار 5 روز پیش انجام شده ولی هنوز تو سایت که کیس اردر رو وارد می کنم میگه مبلغ پرداخت نشده. کسی قبلاً با این مشکل برخورد کرده ؟

Junior Member

دوستانی که وقت مصاحبه در سفارت دارید توجه کنید که از گواهی فارسی سوابق کاری تون هم کپی رنگی در سایز A4 حتما همراه داشته باشید ، به اضافه اینکه کلیه مدارک ترجمه شده (مدارک تحصیلی و سوابق کاری) رو علاوه بر تایید دادگستری باید به تایید وزارت امور خارجه هم برسونید و مهر وزارت خارجه رو داشته باشه. اگر دوستانی در ماههای گذشته یا سال گذشته مصاحبه رفته اند و این مدارک رو ازشون نخواسته اند اون مربوط به قوانین گذشته بوده و فعلا که مدارک رو به این صورت می خواهند ، فکر میکنم قوانین برای دادن ویزا روز به روزز درحال تغییره ..مثلا شاید حتی هفته گذشته یک مدرکی رو نخواسته باشند ولی امروز که واسه مصاحبه می روید می بینید که اون مدرک رو می خواهند..

Junior Member

سلام
    دوستان این مهر وزارت خارجه اجباریه ؟ هیچ جا اشاره نکرده فقط
    Please note that documents not written in Danish, English, German, Norwegian or Swedish must be submitted together with a certified translation in Danish or English.
    این به معنی وزارت خارجه نیست
    برای کانادا هم می گفتن ولی نیاز نبود
    لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط htity : August 22nd, 2012 در ساعت 06:10 PM

Junior Member

دوستان ممکنه اداره مهاجرت دانمارک به گواهی بانکی صادرشده از بانکهای دولتی مثل ملی ،مسکن،ملت و.. ایراد بگیرد؟
    و بگه به خاطر تحریم بانکهای ایران ،گواهی بانکی فقط از بانکهای خصوصی قابل قبوله؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي نساجي- اميركبير

دوستان عزیز و با تجربه سلام
    من در آبان ماه وقت سفارت دارم. به طوز همزمان همسرم هم اقدام کرد و به ایشان هم در همان روز باا اختلاف 1 ساعت وقت دادند. چون همسرم بالای 40 سال دارد (یعنی 40 سال و 8 ماه ) با وجود آنکه سابقه کار و تحصیلات مرتبط دارد(لیسانس کشاورزی- زراعت و فوق MMA از دانشگاه پونا، هند) نمی دانم بهتر است ایشان متقاضی اصلی بشه یا من، البته مدرک زبان هم ندارد. خودم رشته لیسانس و فوقم مهندسی نساجی گرایش شیمی و علوم الیاف است و به عنوان کارشناس R&Dدر زمینه پانسمنهای بیولوژیک کار کردم که پروژه فوقم هم در همون مورد است. Toefl 88 و سن زیر 34 دارم. به نظرتون من جزء positive list میشم یا اصلا 100 امتیاز را میارم. به نظرتون همسرم وقتشو کنسل کنه؟؟ آیا تحصیلات و موقعت شغلی همسر می تونه تاثیر مثبت روی پرونده شخص متفاضی بگذارد. از کمتون ممنون می شم و منتظر راهنماییتون هستم.

سوال من از دوستانی هست که این پروسه ویزای 3 ماهه دانمارک را شروع یا طی کردن:
    1- هزینه تقریبی گرفتن این ویزا حدودا برای هر نفر چقدر هست؟ (هزینه های اصلی سفارت و نه هزینه های فرعی مثل ترجمه مدارک و ..)
    2- کسی در جریان هست که اوضاع کار برای فارغ التحصیلان رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی چطوره در دانمارک؟
    ممنون از راهمنایی تون
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    سوال من از دوستانی هست که این پروسه ویزای 3 ماهه دانمارک را شروع یا طی کردن:
    1- هزینه تقریبی گرفتن این ویزا حدودا برای هر نفر چقدر هست؟ (هزینه های اصلی سفارت و نه هزینه های فرعی مثل ترجمه مدارک و ..)
    2- کسی در جریان هست که اوضاع کار برای فارغ التحصیلان رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی چطوره در دانمارک؟
    ممنون از راهمنایی تون
    ویزای سه ساله، نه سه ماه
    1- 6275 کرون برای اداره مهاجرت و حدود 1000 کرون برای سفارت (اگر معادل ریالیش رو بخواین، باید گفت الان؟ یا الان؟ !!!)
    2- در این لحظه برای پزشکی خوبه، برای داروسازی بده، برای دندانپزشکی جدیدا اشباع شده. (البته این هم خیلی متغیر بوده، تا چندین سال پرستاری اینجا خیلی مورد نیاز بود، الان اشباع شده)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Civil

دوستان سلام
    امروز از سفارت با من تماس گرفتن و گفتن که ظاهراً ویزام آمادست. مدارک هم خواستن:
    1- اصل پاسپورت
    2- رسیدهای سفارت
    3- اصل و یک کپی از بیمه مسافرتی
    اینو جهت اطلاع گفتم
    ضمنا من از تاریخ مصاحبه ام هنوز 4 ماه هم نگذشته. سرعتشون فوق العادست و همه پیش بینی های قبلیم در مورد زمان صدور ویزا بهم خورد.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nimz نمایش پست ها
    دوستان سلام
    امروز از سفارت با من تماس گرفتن و گفتن که ظاهراً ویزام آمادست. مدارک هم خواستن:
    1- اصل پاسپورت
    2- رسیدهای سفارت
    3- اصل و یک کپی از بیمه مسافرتی
    اینو جهت اطلاع گفتم
    ضمنا من از تاریخ مصاحبه ام هنوز 4 ماه هم نگذشته. سرعتشون فوق العادست و همه پیش بینی های قبلیم در مورد زمان صدور ویزا بهم خورد.
    خیلی مبارک باشه. فقط بدیش اینه که سریع باید بگردین دنبال خونه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Civil

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    خیلی مبارک باشه. فقط بدیش اینه که سریع باید بگردین دنبال خونه!
    ممنون
    من اصلا الان آمادگی رفتن ندارم. من فکر می کردم حداقل تا فروردین یا اردی بهشت سال دیگه طول بکشه. نمی دونم چرا اینقدر زود کارم انجام شد. حالا باید زودتر لند کنم. واقعا نمی دونم الان خوشحال باشم یا ناراحت. بهزاد جان یک کم راهنماییم کن در مورده خونه و کار.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)