صفحه 78 از 638 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128178578 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mm3145 نمایش پست ها
    اون مبلغی که میگن باید با کارت پرداخت کنید باید کارت بانک ایران باشه یا مال کارت خارجی؟
    یه سوال؟ برای روز مصاحبه هم مدرک لیسانس رو لازمه ببریم هم مدرک فوق لیسانس؟ یا فقط فوق کافیه؟
    1- visa or master card
    2-both of them

Junior Member

سلام دوستان
    من 10 ماه پیش از طریق سفارت اپلای کردم هنوز هم منتظر نتیجه ام و خبری نیست. متاهل هستم و یک بچه دارم حالا طبق توصیه دوستان می خواهم آنلاین برای همسر و فرزندم اقدام کنم چقدر باید از طریق ویزا کارت واریز کنم. یعنی برای هر کدام 6,275 کرون؟؟
    برای استفاده دوستان عرض می کنم که من نتونستم گواهی از دانشگاه بگیرم و دفعه اول که رفتم سفارت ایراد گرفتند و گفتند اگه پارتی داشته باشی میتونی بگیری.
    یعنی اینکه خودشون می دانند که بعضی ها نمی توانند بگیرند.
    و بعد که گفتم نتوانستم گفتند تو قسمت توضیحات بنویسی.
    البته بالای ریز نمرات من یه نامه دو خطی بود که تایید می کرد ولی گفتند نامه باید جدا باشد.
    ضمنا یکی از دوستان ما که دانمارکه زنگ زده از اداره مهاجرت پرسیده گفتند که اگه تو ریز نمرات تایید شده باشه کافیه.

Junior Member

سلام دوستان،
    من فوریه 2011 از سفارت تهران اقدام کردم بعد از 9 ماه گفتن ریجکت شده، دیدم امتیازم رو کم حساب کردن. امتیاز شغل پزشکی رو برام حساب نکرده بودن و چون سنم بالای 40 بود امتیاز سن نداشتم و در کل 95 شده بود در حالی که باید 105 حساب میکردن. الان حدود 9 ماهه که اعتراض فرستادم اما هنوز خبری نیست، شنیدم که سن بالای 40 رو اصلا رد میکنن یه جوری، کسی از دوستان تجربه یا اطلاعی داره در این مورد یا کسی هست که جواب اعتراض رو گرفته باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط b1347 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من فوریه 2011 از سفارت تهران اقدام کردم بعد از 9 ماه گفتن ریجکت شده، دیدم امتیازم رو کم حساب کردن. امتیاز شغل پزشکی رو برام حساب نکرده بودن و چون سنم بالای 40 بود امتیاز سن نداشتم و در کل 95 شده بود در حالی که باید 105 حساب میکردن. الان حدود 9 ماهه که اعتراض فرستادم اما هنوز خبری نیست، شنیدم که سن بالای 40 رو اصلا رد میکنن یه جوری، کسی از دوستان تجربه یا اطلاعی داره در این مورد یا کسی هست که جواب اعتراض رو گرفته باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوست گرامي در اين لينك اطلاعات لازم براي نحوه دريافت جواب،اعتراض و اقدام وجو داره
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/autho...vice_goals.htm

موفق باشيد
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Junior Member

با تشکر، دوست عزیز براشون ایمیل زدم یه جواب اتوماتیک اومده که موارد اعتراض در حال حاضر 10-12 ماه طول میکشه، که با چیزی که در سایت هست تفاوت زیادی داره. شما مورد مشابهی رو برخورد کردید؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط b1347 نمایش پست ها
    با تشکر، دوست عزیز براشون ایمیل زدم یه جواب اتوماتیک اومده که موارد اعتراض در حال حاضر 10-12 ماه طول میکشه، که با چیزی که در سایت هست تفاوت زیادی داره. شما مورد مشابهی رو برخورد کردید؟
    مجددا سلام
    ببينيد پرونده هاي كاري در زمينه گرين كارت و همچنين ويزاهاي كاري همزمان باهم و در يك بخش از اداره مهاجرت بررسي مي شن و اين باعث شده كه مدت زمان طولاني بشه،پيشنهاد من اينه كه يك ماه ديگه صبر كني تا وارد 10 ماه مدت اعتراض بشي در صورتي كه جواب خاصي نگرفتي با اعتراض كتبي برو سفارت در تهران يا هرجايي كه دسترسي دارين.
    البته به ديد احتياط ميگم كه سن يكي از مهمترين معيارهاي پذيرشه
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    مجددا سلام
    ببينيد پرونده هاي كاري در زمينه گرين كارت و همچنين ويزاهاي كاري همزمان باهم و در يك بخش از اداره مهاجرت بررسي مي شن و اين باعث شده كه مدت زمان طولاني بشه،پيشنهاد من اينه كه يك ماه ديگه صبر كني تا وارد 10 ماه مدت اعتراض بشي در صورتي كه جواب خاصي نگرفتي با اعتراض كتبي برو سفارت در تهران يا هرجايي كه دسترسي دارين.
    البته به ديد احتياط ميگم كه سن يكي از مهمترين معيارهاي پذيرشه
    ممنون
    البته زمانی که بعد از ریجکت شدن، خواستن و رفتم سفارت تا مدارکم رو پس بدن، خانم خادم پور در جواب سوالم که پرسیدم حالا چکار باید بکنم گفت : همه چیز در برگه جواب و سایت هست و شما دیگه از این به بعد با سفارت کاری ندارید. بعید میدونم که سفارت بتونم جواب یا کمکی بگیرم.
    سپاس بسیار

Junior Member

با سلام به شما دوستان عزیز
    سوال من شاید بی ربط باشه به این تاپیک اما چون دیدم شماها افراد مطلعی هستید تصمیم گرفتم اینجا این سوال رو بپرسم و امیدوارم که جوابم را هم بدهید
    سوال من این هست که من فردی رو سراغ دارم که در کشور دانمارک در یک شرکت آی تی خیلی معتبر در حال فعالیت هست و حدود 20 سالی هم هست که در دانمارک زندگی می کنه و اعتبار زیادی هم داره. می خواستم بدونم آیا اگر ایشون بتونه یک درخواست کار برای من ارسال کنه توی ایران ( یعنی دعوتنامه کاری ) و منم هم مدرک مورد نظر اون شرکت ( یک مدرک مثلا شبکه های کامپیوتری که مورد در خواستش هست ) رو داشته باشم... آیا می تونم بدون مشکل به دانمارک سفر کنم یا مشکلات خاصی جلوی راهم هست... این رو هم بگم که من دیپلم هستم و قرار اون مدرکی رو که می خوان بگیرم. ممنون اگه جواب کامل به من بدید
    با تشکر

Junior Member

با سلام
    1- مدارک ترجمه شده حتما مهر دادگستری و وزارت خارجه رو میخان (خود سفارت به من ایمیل زد)
    2-برای گرفتن تاییدیه تحصیلی : از یک شرکت آشنا یه نامه بگیرین که اون شرکت میخاد شما رو استخدام کنه و از دانشگاه تاییدیه تحصیلی میخاد . تازه بنویسه تاییده رو دستی به شما تحویل بدن
    حالا من یه سوال دارم دوستان کمک کنند
    من تو یه شرکت دولتی سر کارم تو گواهی سابقه کار پست سازمانی و میزان سابقه و .. می نویسند ولی شرح وظایف شغلی رو قید نمی کنند . ولی من خودم تو رزومم نوشتم کامل مسولییتها و شرح وظایف شغلی رو آیا کافیه

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sianobak نمایش پست ها
    با سلام به شما دوستان عزیز
    سوال من شاید بی ربط باشه به این تاپیک اما چون دیدم شماها افراد مطلعی هستید تصمیم گرفتم اینجا این سوال رو بپرسم و امیدوارم که جوابم را هم بدهید
    سوال من این هست که من فردی رو سراغ دارم که در کشور دانمارک در یک شرکت آی تی خیلی معتبر در حال فعالیت هست و حدود 20 سالی هم هست که در دانمارک زندگی می کنه و اعتبار زیادی هم داره. می خواستم بدونم آیا اگر ایشون بتونه یک درخواست کار برای من ارسال کنه توی ایران ( یعنی دعوتنامه کاری ) و منم هم مدرک مورد نظر اون شرکت ( یک مدرک مثلا شبکه های کامپیوتری که مورد در خواستش هست ) رو داشته باشم... آیا می تونم بدون مشکل به دانمارک سفر کنم یا مشکلات خاصی جلوی راهم هست... این رو هم بگم که من دیپلم هستم و قرار اون مدرکی رو که می خوان بگیرم. ممنون اگه جواب کامل به من بدید
    با تشکر
    وقتی شما پیشنهاد کاری داشته باشین، از دو طریق میتونین برین.
    1- حقوق کار پیشنهادی بالا باشه یعنی بالاتر از سالی 375 هزار کرون
    یا
    2- کار پیشنهادی شما در لیست پوزیتیو باشه. برای اینکه شما در لیست پوزیتیو باشین باید حداقل مدرک مرتبط رو داشته باشین. یعنی یا دیپلم ریاضی نمیتونین ادعا کنین که تخصص کامپیوتر دارین، حتی اگر تخصص داشته باشین. لیست رشته ها و حداقل مدرک مورد نیاز شما اینجاست. http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...t_overview.htm
    در سایت اداره مهاجرت دانمارک هم به طور کامل توضیح داده شده است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)