صفحه 8 از 638 نخستنخست 12345678910111213141516171858108508 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan20 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.حقیقتش من بیشتر از ۴ سال می‌شه که ساکن این جا هستم.به همین خاطر از اینجا اقدام کردم.آقا بهزاد عزیز: حقیقتش دوست من که پزشک بودن و ساکن همینجا مدارکشان رو وقتی‌ تحویل سفارت دانمارک دادن دقیقا ظرف ۶ هفته ویزاشون اومد.مدرک تحصیلیشون هم از ایران بود.و چیزی که دیروز آفیسر به من گفت تائید همین ۶ هفته بود.طبق تجربه قبلی‌ در ارتباط با پرونده دوستم و حرف دیروز آفیسر، من ۶ هفته را عنوان کردم و امیدوارم که به همین صورت هم باشه. با آرزوی موفقیت برای همه
    سلام. امیدوارم که جوابتون مثل دوستتون سریع بیاد. در ایران زمان این پروسه برای من 9 ماه و برای یکی دیگه از دوستای این فروم 8 ماه طول کشید. احتمالا اداره مهاجرت دانمارک یک سری مسائلی رو در زمینه ترتیب رسیدگی به پرونده ها و حداکثر تعداد جواب برای هر کشور در نظر می گیره. البته در فرومهای خارجی هم همه جور موردی هست. یعنی موردی هست که چهارماهه جواب گرفته یا دو ساله.

فقط موضوعی که برای من عجیبه اینه که دوستتون که پزشک بود از چه طریقی اقدام کرد. حتما می دونین که پزشکها برای کار در دانمارک باید زبانشون کامل باشه. اگر نباشه و مدارکشون مورد تایید واقع بشه بهشون دو سال اجازه اقامت میدن که باید زبان رو یاد بگیرن. حتما میدونین که اکثر ایرانیهای تحصیل کرده که چند سال اخیر رفتن دانمارک پزشک هستن و خود من هم چندتاشونو دورادور می شناسم. به همین راحتی اجازه کار به پزشکها نمیدن. پروسه کاریشون مثل گرین کارت معمولی نیست. توی سایت اداره مهاجرت هم یک قسمت مخصوص داره برای پزشکها. اگه این دوستهاتون لطف کنن توی فروم راجع به نحوه گزفتن اقامت پزشکی و مراحلش توضیح بدن خیلی کمک می کنه.

همین شما که برای من پیغام دادین که برای همسر هم میشه همزمان اقدام کرد هم به من کمک کرد. چون من هم طبق گفته شما یک ماه پیش، قبل از اینکه جواب خودم بیاد برای همسرم اقدام کردم . الان هم زنگ زدم دیدم اونها مدارک رو گرفتن و در حال بررسیه. در حالیکه DIS و سفارت چیز دیگه ای می گفتن. بهرحال این تجربه های شخصی خیلی به همه کمک خواهد کرد، مخصوصا در مواردی که مراجع رسمی جواب کاملا مشخصی نمیدن.
    باز هم ممنون.

Junior Member

سلام دوست عزیز.حقیقتش من بیشتر از ۴ سال می‌شه که ساکن این جا هستم.به همین خاطر از اینجا اقدام کردم.آقا بهزاد عزیز: حقیقتش دوست من که پزشک بودن و ساکن همینجا مدارکشان رو وقتی‌ تحویل سفارت دانمارک دادن دقیقا ظرف ۶ هفته ویزاشون اومد.مدرک تحصیلیشون هم از ایران بود.و چیزی که دیروز آفیسر به من گفت تائید همین ۶ هفته بود.طبق تجربه قبلی‌ در ارتباط با پرونده دوستم و حرف دیروز آفیسر، من ۶ هفته را عنوان کردم و امیدوارم که به همین صورت هم باشه. با آرزوی موفقیت برای همه
    شما کدوم کشور تشریف دارین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nurse

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    سلام. امیدوارم که جوابتون مثل دوستتون سریع بیاد. در ایران زمان این پروسه برای من 9 ماه و برای یکی دیگه از دوستای این فروم 8 ماه طول کشید. احتمالا اداره مهاجرت دانمارک یک سری مسائلی رو در زمینه ترتیب رسیدگی به پرونده ها و حداکثر تعداد جواب برای هر کشور در نظر می گیره. البته در فرومهای خارجی هم همه جور موردی هست. یعنی موردی هست که چهارماهه جواب گرفته یا دو ساله.

فقط موضوعی که برای من عجیبه اینه که دوستتون که پزشک بود از چه طریقی اقدام کرد. حتما می دونین که پزشکها برای کار در دانمارک باید زبانشون کامل باشه. اگر نباشه و مدارکشون مورد تایید واقع بشه بهشون دو سال اجازه اقامت میدن که باید زبان رو یاد بگیرن. حتما میدونین که اکثر ایرانیهای تحصیل کرده که چند سال اخیر رفتن دانمارک پزشک هستن و خود من هم چندتاشونو دورادور می شناسم. به همین راحتی اجازه کار به پزشکها نمیدن. پروسه کاریشون مثل گرین کارت معمولی نیست. توی سایت اداره مهاجرت هم یک قسمت مخصوص داره برای پزشکها. اگه این دوستهاتون لطف کنن توی فروم راجع به نحوه گزفتن اقامت پزشکی و مراحلش توضیح بدن خیلی کمک می کنه.

همین شما که برای من پیغام دادین که برای همسر هم میشه همزمان اقدام کرد هم به من کمک کرد. چون من هم طبق گفته شما یک ماه پیش، قبل از اینکه جواب خودم بیاد برای همسرم اقدام کردم . الان هم زنگ زدم دیدم اونها مدارک رو گرفتن و در حال بررسیه. در حالیکه DIS و سفارت چیز دیگه ای می گفتن. بهرحال این تجربه های شخصی خیلی به همه کمک خواهد کرد، مخصوصا در مواردی که مراجع رسمی جواب کاملا مشخصی نمیدن.
    باز هم ممنون.
    سلام آقا بهزاد عزیز.من حقیقتش دقیقا متوجه منظور شما نشدم اینکه میفرمائید پزشکها پروسهٔ کاریشون طبق روال معمولی‌ نیست.تا انجایی که من اطلاع دارم همین دوست من که پزشک بودن و از اینجا(مالزی) اقدام کرد همین روال عادی که توی سایت ادارهٔ مهاجرت دانمارک قید شده رو طی‌ کردن.کلیهٔ پزشکها پس از اخذ ویزا از این طریق در اونجا بعد از تکمیل زبان دانمارکی باید یک سری امتحانات پزشکی‌ رو به زبان دانمارکی قبول بشن و پس از اونه که حائز شرایط برای پیدا کردن کار تو زمینهٔ کاری خودشون میشن.و کلیهٔ کلاسهای زبان دانمارکی برای کسانی‌ که از طریقه این نوع ویزا اقدام می‌کنن تا ۳ سال به صورت رایگانه.در ضمن بسیار خوشحال شدم که کار همسرتون هم زودتر داره انجام می‌شه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nurse

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad85 نمایش پست ها
    شما کدوم کشور تشریف دارین؟
    سلام دوست عزیز.من ساکن مالزی هستم

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها

باز هم ممنون.
    از اونجایی که پزشکان ایرانی در کانادا و امریکا با مشکلات جدی رو به رو هستند ( مدارک ایران خیلی مورد تایید نیست) با این حساب دانمارک یک گزینه خوب برای پزشکان به حساب میاد.درسته؟ ایا اونا مدارک پزشکی ایران رو کاملا معتبر میدونند؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

سلام آقا بهزاد عزیز.من حقیقتش دقیقا متوجه منظور شما نشدم اینکه میفرمائید پزشکها پروسهٔ کاریشون طبق روال معمولی‌ نیست.تا انجایی که من اطلاع دارم همین دوست من که پزشک بودن و از اینجا(مالزی) اقدام کرد همین روال عادی که توی سایت ادارهٔ مهاجرت دانمارک قید شده رو طی‌ کردن.کلیهٔ پزشکها پس از اخذ ویزا از این طریق در اونجا بعد از تکمیل زبان دانمارکی باید یک سری امتحانات پزشکی‌ رو به زبان دانمارکی قبول بشن و پس از اونه که حائز شرایط برای پیدا کردن کار تو زمینهٔ کاری خودشون میشن.و کلیهٔ کلاسهای زبان دانمارکی برای کسانی‌ که از طریقه این نوع ویزا اقدام می‌کنن تا ۳ سال به صورت رایگانه.در ضمن بسیار خوشحال شدم که کار همسرتون هم زودتر داره انجام می‌شه.
    مثل اینکه کلا پروسه ها برای کسی که از ایران اپلای می کنه با خارج فرق داره. مثلا در زمینه زمان بررسی، از ژانویه 2012 اگر به سایت اداره مهاجرت برین، زمان لازم برای بررسی مدارک (بعد از تایید مدارک تحصیلی) رو از حداکثر دو ماه کرده حداکثر سه ماه. در سایت اداره ارزشیابی مدارک هم زمان حدود 35 روز اعلام شده. تنها فرق عمده اینه که تبادل پول از سفارت توی ایران به دانمارک سخته و حدود 4 ماه طول می کشه از زمان تحویل مدارک تا موقعی که اونا همه مدارک رو دریافت می کنن. برای من که اردیبهشت اقدام کردم بعد از 5 ماه نامه اومد که مدارک رو دریافت کردیم و بعد از اون بعد از 4 ماه و نیم جواب اومد و برای یکی از بچه های این فروم هم در حدود سه ماه بعد از دریافت پول و مدارک (باز هم تاکید می کنم، بعد از دریافت پول توسط اداره مهاجرت و نه توسط سفارت).
    ظاهرا در مورد پزشکها هم اینطوریه. من عین عبارتی که در سایت اداره مهاجرت راجع به گرفتن اقامت برای بدست آوردن Danish Authorization است را در زیر گذاشته ام. همانطور که در positive list ذکر شده برای به حساب آمدن در این لیست علاوه بر مدرک Master (که مدرک پزشکی عمومی ایران رو به عنوان Master قبول می کنن)، باید Authorization رو هم داشت. شاید هم به اینصورت باشه که اول برای GR1 باید اقدام کرد و بعد از دادن امتحان زبان برای XG1 اقدام کرد. اگه اطلاعات بیشتری بدین ممنون میشم.

http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...t_overview.htm
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ion-doctor.htm

Residence permit in order to obtain a Danish authorisation as a doctor
    Foreign doctors who are trained outside the EU/EEA can be granted a special residence permit in order to obtain a Danish authorisation as a doctor. The residence permit is granted to enable the foreign doctor to reach the professional and linguistic skills required to obtain a Danish authorisation as a doctor.

You should apply using application form XG1.

It is only possible to be granted this special residence permit if the Danish Board of Health has decided that your medical training can constitute the basis for a Danish authorisation. Please make sure to include the statement from the Danish Board of Health with your application.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

سلام بهزاد جان من 22 اسفند وقت سفارت دارم و همه مدارکم رو اماده کردم , عکس که نوشته 3.5در 4.5 مهم است یا همون 6در 4 هم اشکال ندارد؟ در ضمن رشته تحصیلی شما چی بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cleanercrazy نمایش پست ها
    سلام بهزاد جان من 22 اسفند وقت سفارت دارم و همه مدارکم رو اماده کردم , عکس که نوشته 3.5در 4.5 مهم است یا همون 6در 4 هم اشکال ندارد؟ در ضمن رشته تحصیلی شما چی بود؟
    ببینید. کلا عکس پاسپورتی برای هر کشور یک استاندارد داره که واسه دانمارک 3.5 در 4.5. من خودم هم 3 در 4 بردم و هم 6 در 4. اما از من 6 در 4 رو گرفت.
    رشته من فوق لیسانس عمران محیط زیست بود

سلام ، دوستان در مدرک IELTS من کد ملی نوشته شده درحالیکه مدارک تحصیلی با شماره شناسنامه است موندم در فرم GR1 در قسمت مربوطه شماره شناسنامه بنویسم یا کد ملی؟ میشه بگید شما چیکار کردید؟ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر و فوق مدیریت دانشگاه قزوین

سلام
    من سوالم مربوط به بعد از دریافت ویزا و لند در دانمارک میشه. دوستان محترمی که اطلاعات دارند خیلی لطف می کنن راهنمایی کنن.
    داشتن گرین کارت سه ساله آیا به منزله هیچگونه حمایتی از جانب دولت دانمارک هست؟ مثلا فردی که گرین کارت گرفته شرایطش توی پرداخت شهریه دانشگاه یا موسسات آموزشی فنی حرفه ای با یک دانشجوی اینترنشنال فرقی داره؟ دوره های آموزشی زبان دانمارکی خاصی براش از پیش برنامه ریزی شده یا نه؟
    من سوالات بالا را برای مقایسه شرایط یک مهاجر در کانادا و دانمارک پرسیدم و یک مهاجر تحت برنامه نیروی کار ماهر پس از لند در کانادا مشمول بسیاری از مزایاها میشه اما در مورد دانمارک نمی دونم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)