صفحه 81 از 638 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131181581 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

چقدر مطمئنید؟؟؟

با سلام
    دوست عزیز حرف شما کاملا درسته که با گرین کارت تنها می شه کار کرد منتها برای اپلیکنت نه کو اپلیکنت. گرففتن اقامت دائم حدود 4 یا 5 سال طول می کشه تا جایی که می دونم اگه اینطور که شما می گین که "تحصیل اصلا امکان نداره" ، برای کو اپلیکنت هم صادق باشه این بچه های مادر مرده چه گناهی کردن که باید تا 5 سال حق مدرسه رفتن نداشته باشن
    من اطلاعتم رو از دوستم گرفتم که گرین کارت دانمارک رو داشت و الان گمونم تا یکی دو ماه دیگه گمونم اقامت دائمش رو بگیره. البته ایشون گفتن که تحصیل برای کو اپلیکنت تا پایان دبیرستان رایگان هست و دانشگاه رو مطمئن نبودند. قرار شد بپرسن و بهم اطلاع بدن.
    البته نا گفته نماند که تو سوئد تحصیل حتی تو مقطع دانشگاه هم برای کو اپلیکنت مجانی هست. دانمارک رو هر وقت نتیجه قطعی گرفتم اینجا تو سایت اطلاع می دم.
    خوش و پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir101 نمایش پست ها
    با گرین کارت فقط میشه کار کرد و تحصیل اصلا امکان هم نداره چه برسه به اینکه رایگان باشه.
    شما این اطلاعات رو از کجا آوردید؟

بله لطفا حتما اطلاع بدهید چون برای منم خیلی مهمه ...
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز حرف شما کاملا درسته که با گرین کارت تنها می شه کار کرد منتها برای اپلیکنت نه کو اپلیکنت. گرففتن اقامت دائم حدود 4 یا 5 سال طول می کشه تا جایی که می دونم اگه اینطور که شما می گین که "تحصیل اصلا امکان نداره" ، برای کو اپلیکنت هم صادق باشه این بچه های مادر مرده چه گناهی کردن که باید تا 5 سال حق مدرسه رفتن نداشته باشن
    من اطلاعتم رو از دوستم گرفتم که گرین کارت دانمارک رو داشت و الان گمونم تا یکی دو ماه دیگه گمونم اقامت دائمش رو بگیره. البته ایشون گفتن که تحصیل برای کو اپلیکنت تا پایان دبیرستان رایگان هست و دانشگاه رو مطمئن نبودند. قرار شد بپرسن و بهم اطلاع بدن.
    البته نا گفته نماند که تو سوئد تحصیل حتی تو مقطع دانشگاه هم برای کو اپلیکنت مجانی هست. دانمارک رو هر وقت نتیجه قطعی گرفتم اینجا تو سایت اطلاع می دم.
    خوش و پایدار باشید

بعید میدونم امکان تحصیل با گرین کارت باشه ..
    چون ویزای کاری هستش. فکر کنم آقا بهزاد هم تایید کنه ....

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar1358 نمایش پست ها
    خوب برای خودم و همسرم که هیچ ولی فکر کنم بچه ها استثنا باشن. نمی دونم لطفا اگه اطلاعاتی به دست آوردید حتما در جریان بگذارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام
    می خواستم بدونم آیا هیچ راهی برای گرفتن ویزای کار با مدرک کارشناسی نرم افزار و مدرک IELTS و تقریبا 4 سال سابقه کار مرتبط وجود داره
    من هرجوری حساب می کنم امتیازم بیش از 85 نمیشه. یعنی راه دیگه ای وجود نداره؟

سلام
    از دوستان تو کپنهاگ کسی هست که از 7 سپتامبر به مدت 2 ماه بخواد محل اقامتش رو share کنه؟ من از طریق گرین کارت اقدام کردم و 7 سپتامبر می رسم کپنهاگ و برای این مدت 2 ماهه نیاز به محل اقامت دارم
    ممنون میشم از طریق پیام خصوصی پاسخ بدین
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    با سلام
    خوش و پایدار باشید
    من این متنو از قسمت study in denmark برداشتم.
    Tuition fees

Higher education in Denmark is free for students from the EU/EEA and Switzerland. Similarly, if you are participating in an exchange programme your studies in Denmark are free. You also do not pay for tuition if you have a:
    • Permanent residence permit (‘permanent opholdstilladelse’)
    • Temporary residence permit that can be upgraded to a permanent one (‘midlertidig opholdstilladelse mmf varigt ophold’)
    • Parent from a non-EU/EEA country who is already working in Denmark

سلام
    متاسفانه فاصله لیسانس و فوق لیسانس برای گرفتن امتیاز دانمارک خیلی زیاده و معمولا شانس کمتری هم داره ،
    البته باید مثلا IELTS 8 داشته باشید و مدرک زبان دانمارکی و سابقه کار 10 ساله و از دانمارک هم اقدام کنید (!) ....

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh_86 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم آیا هیچ راهی برای گرفتن ویزای کار با مدرک کارشناسی نرم افزار و مدرک IELTS و تقریبا 4 سال سابقه کار مرتبط وجود داره
    من هرجوری حساب می کنم امتیازم بیش از 85 نمیشه. یعنی راه دیگه ای وجود نداره؟

سلام سحر خانوم ،
    یعنی منظور شما اینه که گرین کارت همون Temporary residence permit محسوب میشه ؟
    پس اگه اینجوری باشه خود متقاضی اصلی هم میتونه بره درس بخونه
    مثلا فوق لیسانس باشید میشه برید دکتری بخونید و کار هم نکنید و پول هم بهتون بدن !!! به نظر شما منطقی میرسه ؟!
    آقا بهزاد فکر کنم بهتر بتونه توضیح بده ... با ویزای کار امکان تحصیل وجود نداره ، گرین کارت هم اقامت نیست !! فقط یه ویزای کار 3 ساله هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar1358 نمایش پست ها
    من این متنو از قسمت study in denmark برداشتم.
    Tuition fees

Higher education in Denmark is free for students from the EU/EEA and Switzerland. Similarly, if you are participating in an exchange programme your studies in Denmark are free. You also do not pay for tuition if you have a:

• Permanent residence permit (‘permanent opholdstilladelse’)
    • Temporary residence permit that can be upgraded to a permanent one (‘midlertidig opholdstilladelse mmf varigt ophold’)
    • Parent from a non-EU/EEA country who is already working in Denmark

Junior Member

سلام بچه ها
    من برای GR1 اقدام کرده بودم کمتر از 4 ماه طول کشید الان با من تماس گرفتن و گفتن ویزام حاضر است.
    کسی می دونه چه مدت فرصت خروج از ایران دارم. و اطلاعات از دانمارک به من بده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)