صفحه 82 از 638 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132182582 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

درود دوستان عزیز
    من این ماه وقت سفارت دارم. از اونجا که گواهی کارهام که حدود 5 تا گواهی و 3 تاش با بیمه بوده و بقیه قرارداد ساعتی بوده و تاییدشون از وزارت امور خارجه و دادگستری کلی مدارک روزنامه رسمی و دفترچه بیمه و ... می خواد ، من سابقه 8 ساله بیمه رو ترجمه و تایید دادگستری و امور خارجه گرفتم و گواهی ها رو فقط ترجمه کردم آیا با این حال اون ها رو هم حتما باید تایید دادگستری و امور خارجه بگیرم؟

دوستان تاییدیه تحصیلی رو از هر دانشگاهی فارق التحصیل باشی باید ارائه بدیم؟
    من دانشگاه آزاد بودم و ایمیلی که برام دادن توش در مورد مدرک تحصیلی فقط نوشته:
    ک کپی رنگیA4 از پشت و روی دانشنامه ها و ریز نمرات (مبلغ 410,000 ریال برای تایید هر یک از آنها نیز احتساب شود - مبلغ تقريبی است)

من فارق التحصیل دانشگاه آزاد نجف آباد هستم و هر جا رفتم بهم گفتن تو اولین نفری هستی که همچین چیزی میخوای و ما نمیتونیم بهت بدیم مگر اینکه سفارت به ما نامه بده ,حالا من باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط Indeterminable : September 4th, 2012 در ساعت 01:32 PM

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط TANYA نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من برای GR1 اقدام کرده بودم کمتر از 4 ماه طول کشید الان با من تماس گرفتن و گفتن ویزام حاضر است.
    کسی می دونه چه مدت فرصت خروج از ایران دارم. و اطلاعات از دانمارک به من بده.
    سلام. باید نامه ای رو که دادن کامل بخونین. قبلا 90 روز بود (توی ویزا مشخص نیست ها. ویزا که 90 روزه س) ولی توی متن نامه برای من نوشته بود حداکثر 90 روز از تاریخ صدور اقامت (و نه تاریخ صدور ویزا) باید برین. یه جا اون وسطها هم نوشته بود و من خودم اول ندیدمش.
    اطلاعات هم باید بگین چه اطلاعاتی میخواین.
    اول باید دنبال خونه بگردین تو شهری که میخواین برین. بعد از رسیدن 5 روز کاری وقت دارین برین کمون اون منظقه، اسمتون و آدرستون رو ثبت کنین و درخواست نویله کارت میکنین. بعدش اگه ایران انگشت نگاری نشدین، میرین سرویس سنتر (یا اگه کپنهاگ نباشین، اداره مهاجرت منطقه محل سکونتتون برای انگشت نگاری). بعد از ثبت اسمتون تو کمون، باید یه نامه بگیرین که توش cpr number باشه که با اون و نامه اقامت میتونین برین کلاس زبان رایگان و حساب بانکی باز کنین. بعد هم کارت زرد و کارت اقامت و کارت بانک و کلا همه چی میاد به صندوق پستی آدرسی که دادین. بعد هم میرین کلاس زبان و میگردین دنبال کار.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar1358 نمایش پست ها
    زنگ زدم گفتند از مدرسه بپرسید
    من از یکی از دوستان که پسرش مدرسه میره اینجا پرسیدم.
    - مدرسه تا دبیرستان برای فرزندتون مجانیه. مگر اینکه بخواین مدرسه خصوصی یا مدرسه international ثبت نام کنین (که به زبان انگلیسیه)
    - بچه هایی که مثلا کلاس پنجم بودن، وقتی میان اینجا باید حدود یک سال دوره زبان دانمارکی رو بگذرونن. بعد میتونن کلاس پنجم رو بگذرونن. خوبیش اینه که بچه های دبستانی که این دوره رو میگذرونن، چون ذهنشون هم برای یادگیری زبان بازتره، بعد از شش هفت ماه مثل بلبل دانمارکی حرف میزنن (نمونه هاش رو دیدم، هم ایرانی، هم سومالیایی و هم عرب که پدر و مادرشون تازه یک ساله اومدن، ولی بچه هاشون دانمارکیشون فوله.)
    - این مطلبی که شما گذاشته بودین رو من خیلی وقت پیش خونده بودم. برای همین شخصا برای همسرم تماس گرفتم و هم دانشگاه کپنهاگ و هم دانشگاه DTU گفتند که گرین کارت در این دسته قرار نمیگیره. مگر اینکه جدیدا عوض شده باشه. چون اصولا ویزای کاری، به خودی خود فرد رو دارای امید به اقامت دائم نمیکنه. منظور از این اقامت موقت با امید به دریافت اقامت دائم، پرونده هاییه که تقریبا مسلمه که اقامت دائم میگیرین، ولی هنوز اقامت موقت دارن. مثلا کسی که با دانمارکی ازدواج میکنه، بعد از گذراندن هفت خوان رستم، تازه اقامت دو ساله بهش میدن. بعد از دو سال نگاه میکنن ببینن هنوز با طرف داره زندگی میکنه یا نه (که ازدواج صوری نباشه). اینها میتونن با وجود داشتن اقامت دو ساله، در دانشگاه به صورت رایگان تحصیل کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Indeterminable نمایش پست ها
    دوستان تاییدیه تحصیلی رو از هر دانشگاهی فارق التحصیل باشی باید ارائه بدیم؟
    من دانشگاه آزاد بودم و ایمیلی که برام دادن توش در مورد مدرک تحصیلی فقط نوشته:
    ک کپی رنگیA4 از پشت و روی دانشنامه ها و ریز نمرات (مبلغ 410,000 ریال برای تایید هر یک از آنها نیز احتساب شود - مبلغ تقريبی است)

من فارق التحصیل دانشگاه آزاد نجف آباد هستم و هر جا رفتم بهم گفتن تو اولین نفری هستی که همچین چیزی میخوای و ما نمیتونیم بهت بدیم مگر اینکه سفارت به ما نامه بده ,حالا من باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید.
    دوست عزیز
    تشریف ببرید معاومت امور بین الملل دانشگاه آزاد در پاسداران به همراه اصل مدرک و ریز نمرات آنها نامه را به زبان انگلیسی براتون صادر می کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    درود دوستان عزیز
    من این ماه وقت سفارت دارم. از اونجا که گواهی کارهام که حدود 5 تا گواهی و 3 تاش با بیمه بوده و بقیه قرارداد ساعتی بوده و تاییدشون از وزارت امور خارجه و دادگستری کلی مدارک روزنامه رسمی و دفترچه بیمه و ... می خواد ، من سابقه 8 ساله بیمه رو ترجمه و تایید دادگستری و امور خارجه گرفتم و گواهی ها رو فقط ترجمه کردم آیا با این حال اون ها رو هم حتما باید تایید دادگستری و امور خارجه بگیرم؟
    اصلا بیمه نمی خوان. فقط یک نامه از محل کار که شرح وظایف و سابقه کار رو نشون بده کافیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    اصلا بیمه نمی خوان. فقط یک نامه از محل کار که شرح وظایف و سابقه کار رو نشون بده کافیه.
    دوست عزیز شما باید سوابق شغلی و تحصیلی رو ترجمه کنید و حتما همه رو به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه برسونید. اصلا سوابق بیمه نمی خواهد. (مدارک اضافی اگر تحویل بدهید کم کم باب می شه که از بقیه هم مدرک بیمه تقاضا میکنند مثل کشور کانادا که اوایل سوابق بیمه نمیخواست و ازبس همه اونو بردند کم کم واسه بقیه هم الزامی شد)

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    من اطلاعی ندارم که بچه های شما میخوان تو چه مقطعی تحصیل کنن. در دوره لیسانس و فوق لیسانس، برای خارجیها (که گرین کارتیها هم شاملش میشن) پولیه و برای اتحادیه اروپاییها، مجانیه. واسه دکترا که حقوق هم میدن، چه خارجی و چه اتحادیه اروپا. برای دبستان و دبیرستان اطلاعی ندارم. اگر توی سایتهاشون رفتین، هر قانونی که برای خارجیها باشه، شامل گرین کارتیها هم میشه. یعنی گرین کارتیها مثل افرادی که اقامت دائم دارن، محسوب نمیشن. تنها چیزی که براتون مجانیه کلاس دانمارکی و هزینه های پزشکی عمومیه.
    سلام ممنون ازت واسه وقتی که میذارید من دارم از اول تاپیکو میخونم.یه سوال مهم.
    شما چند جا گفتین با گرین کارت نمیشه درس خوند حالا میگید برای خارجیها(گرین کارتیها) پولیه!!! اگه نمیشه دیگه پول چیه
    یا منظورتون بچه های افرادی هست که گرین کارت دارند؟ من اگه گرین کارت بگیرم نمیتونم واسه پوزیشن های دکتری اقدام کنم؟؟
    یه سوال دیگه ممنون میشم جواب بدین، کار توی زمینه نفت و گاز خوبه؟ و اینکه کدوم شهر واسه رشته نفت مناسب تره؟
    با تشکر

Junior Member

سلام کسی می دونه چه زمان برای همسر میشه اقدام کرد
    وقتی ویزا میاد یا و قتی green card

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tarbiat Modares University

بعضی از دوستان در پست هاشون گفته بودند چند جا برای مهاجرت اقدام کردن ، میشه بگن کجاها به جز دانمارک اقدام کردن و یا کجاها رو مناسب مهاجرت میدونن ترجیحا تویه اروپا برای کسی که شرایط دانمارک رو داره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)