صفحه 85 از 638 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135185585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط TANYA نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من برای GR1 اقدام کرده بودم کمتر از 4 ماه طول کشید الان با من تماس گرفتن و گفتن ویزام حاضر است.
    کسی می دونه چه مدت فرصت خروج از ایران دارم. و اطلاعات از دانمارک به من بده.
    سلام. فکر میکنم حداکثر 6 ماه. هر جه زودتر بهتر. من اواخر سپتامبر میرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که از دانشگاه چمران اهواز برگه تاییدیه تحصیلی گرفته باشه؟ اگه هست لطفا کمک کنه . ممنون
    سلام، یه چیزی در مورد این نامه تاییدیه تحصیلی؛ من که سفارت رفتم از من این نامه رو نخواست. گفت فقط همون ریز نمرات کافیه!!! حتما اگه بهتون نمیدن خودتون زنگ بزنین بپرسین. چون منم خیلی واسه گرفتن این نامه بالا و پایین رفتم؛ اما آخرش گفت نیاز نیست.

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره چرا توی سفارت موقع انگشت نگاری ،انگشتان شصت رو ثبت نکردند و انگشت نگاری از همه انگشتها بجز انگشت شصت انجام شد؟ بعدا نگویند به خاطر نقص مدرک (مثلا عدم ثبت انگشتهای شصت) پرونده رو ریجکت کردیم..درصورتی که خود مسئول gr1 فقط گفت چهار انگشت دست راست و چهار انگشت دست چپ رو روی دستگاه قرار بدهید.. اگر اطلاعی دارید لطفا بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك - آزاد تهران جنوب

دوست عزيز برو ساختمان مركزي دانشگاه آزاد و قسمت امور بين الملل دانشگاه

درود و سلام
    دوست عزیز با سپاس از پستی که گذاشتید، اگه پستهای چند صفحه پیش رو مرور کرده باشید. من هم از خود اداره مهاجرت دانمارک از طریق دوستم پرسیده بودم و تو همین فاروم گفتم که تاییدیه نیاز نیست و همون ریز نمرات تاییدیه تحصیلی حساب می شه. ولی چچچچچه کنننننننم! که ریش نداریم! و حرفمونو کسی قبول نمی کنه
    پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    سلام، یه چیزی در مورد این نامه تاییدیه تحصیلی؛ من که سفارت رفتم از من این نامه رو نخواست. گفت فقط همون ریز نمرات کافیه!!! حتما اگه بهتون نمیدن خودتون زنگ بزنین بپرسین. چون منم خیلی واسه گرفتن این نامه بالا و پایین رفتم؛ اما آخرش گفت نیاز نیست.

با سلام, من پزشک هستم و میخوام واسه دانمارک اقدام کنم
    متاهلم و 2 فرزند دارم. آیا میتونیم همه با هم اقدام کنیم که اگه ویزا دادن با هم بریم؟
    یا من باید تنها اقدام کنم! چون برام مقدور نیست بدون خانوادم حتی برای مدت کوتاه هم برم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    سلام .
    میشه بفرمایید رشتتون چی بوده؟ و اینکه فکر میکنین چی باعث شده ۴ماهه ویزاتون بیاد؟
    چون اکثرا یکساله که منتظرن.
    سلام
    من حساب کردم از رو مهر پاسپورت دقیق 87 روز طول کشید. رشته من ICT است ولی فکر کنم چون پول از طریق سفارت ندادم سریع جواب گرفتم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    درود و سلام
    دوست عزیز با سپاس از پستی که گذاشتید، اگه پستهای چند صفحه پیش رو مرور کرده باشید. من هم از خود اداره مهاجرت دانمارک از طریق دوستم پرسیده بودم و تو همین فاروم گفتم که تاییدیه نیاز نیست و همون ریز نمرات تاییدیه تحصیلی حساب می شه. ولی چچچچچه کنننننننم! که ریش نداریم! و حرفمونو کسی قبول نمی کنه
    پیروز باشید
    سلام دوست عزیز
    من سفارت رفتم نامه تاییدیه نداشتم ازم خواست و گفت بهتره باشه و گفت براشون مهم هست مخصوصا بعضی دانشگاه ها که قبلا بچه ها دادن مثل علم و صنعت و خصوصا برای فوق.
    من پرونده را گرفتم و دوباره وقت گرفتم البته چون در جریان بودن زود وقت دادن و دوباره رفتم سفارت . من با تاییدیه جوابم امد نمی دونم کسی بدون این نامه کارش انجام شده یا نه.
    ولی بهتره بهونه ندی دستشون که کارت سریع انجام بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- تربیت مدرس

سلام به دوستان عزیز
    بدون سابقه کار هم میشه برای گرین کارد دانمارک اقدام کرد؟
    مرسی
    بچه ها خواهشن به پتیشن آن لاین به ادرس زیر برید و حمایت کنید. این پتیشن به عدم صدور/تمدید ویزای دانشجویی و متخصصان، برای رشته هایی که به نحوی به نفت گاز و پتروشیمی مربوط میشن اعتراض کرده.
    http://www.petitiesonline.nl/petitie/stop-holding-residence-applications-of-iranian-highly-skilled-migrants/534#signnow

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    با سلام, من پزشک هستم و میخوام واسه دانمارک اقدام کنم
    متاهلم و 2 فرزند دارم. آیا میتونیم همه با هم اقدام کنیم که اگه ویزا دادن با هم بریم؟
    یا من باید تنها اقدام کنم! چون برام مقدور نیست بدون خانوادم حتی برای مدت کوتاه هم برم
    اپلیکنت اصلی اول باید برود و وقتی کار پیدا کرد میتوند خانواده اش رو ساپورت کند وببرد..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)