صفحه 86 از 638 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136186586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member arsana61 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط TANYA نمایش پست ها
    سلام
    من حساب کردم از رو مهر پاسپورت دقیق 87 روز طول کشید. رشته من ICT است ولی فکر کنم چون پول از طریق سفارت ندادم سریع جواب گرفتم .
    دوست عزیز آیا همراه با سابقه کار، ترجمه بیمه رو هم دادین؟ و خودتون امتیازتون رو چند برآورد کردید؟ مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    اپلیکنت اصلی اول باید برود و وقتی کار پیدا کرد میتوند خانواده اش رو ساپورت کند وببرد..
    نه این شرط نیست. اگر زنگ زدین اداره مهاجرت گفتن، باید بگم متاسفانه خیلی از تلفنچیهای اداره مهاجرت اشتباه راهنمایی میکنن. همونطور که دو بار به من گفتن باید صبر کنی جوابت بیاد بعد برای همسر اقدام کنی، ولی اخیرا که زنگ زدم یارو گفت "ما به همه توصیه میکنیم با هم اپلای کنن!!!!" و وقتی گفتم بابا خودتون اینطوری گفتین و سفارت ایران هم همینو میگه گفت "حتما شما سوال رو بد پرسیدی!!!".

ولی نمونه های واقعی دیدم که گرین کارت گرفتن و همسرشون هم اومده، قبل از اینکه کار داشته باشن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    سلام، یه چیزی در مورد این نامه تاییدیه تحصیلی؛ من که سفارت رفتم از من این نامه رو نخواست. گفت فقط همون ریز نمرات کافیه!!! حتما اگه بهتون نمیدن خودتون زنگ بزنین بپرسین. چون منم خیلی واسه گرفتن این نامه بالا و پایین رفتم؛ اما آخرش گفت نیاز نیست.
    سلام دوست عزیز.
    شما کی تشریف بردید سفارت ؟ چون من 2 شنبه وقت دارم و این گواهی رو شریف بهم نداد هرکاری کردم. حالا اگر ازم نخوان مشکلم حل میشه.

اگه شما امتیازتون به 100 برسه بله ولی معمولا در شرایطی بدون سابقه کار امتیاز شما 100 می شه که هم مدرکتون تو پوزیتیو لیست باشه، هم حد اکثر امتیاز سن رو بیارید و هم اینکه تو یکی از کشورهای اسکاندیناوی تحصیل کرده باشید. و اگر تو اسکاندیناوی نبودید نهایتا شاید اگه بتونید یجوری مدرک زبان سوئدی یا دانمارکی رو بگیرید (نحوه امتیاز بندیش تو سایت هست) که امتیاز شما رو به 100 برسونه. بله می شه. خیلی از کسانی که از سوئد فارغ التحصیل می شن و مدرکشون تو پوزیتیو لیست هست بدون سابقه کار اپلای کردن و پذیرش هم گرفتن
    پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط safa12345 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    بدون سابقه کار هم میشه برای گرین کارد دانمارک اقدام کرد؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    دوست عزیز آیا همراه با سابقه کار، ترجمه بیمه رو هم دادین؟ و خودتون امتیازتون رو چند برآورد کردید؟ مرسی
    سلام
    خیر ترجمه بیمه لازم نیست فقط گواهی کار کافی است

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره چرا توی سفارت موقع انگشت نگاری ،انگشتان شصت رو ثبت نکردند و انگشت نگاری از همه انگشتها بجز انگشت شصت انجام شد؟ بعدا نگویند به خاطر نقص مدرک (مثلا عدم ثبت انگشتهای شصت) پرونده رو ریجکت کردیم..درصورتی که خود مسئول gr1 فقط گفت چهار انگشت دست راست و چهار انگشت دست چپ رو روی دستگاه قرار بدهید.. اگر اطلاعی دارید لطفا بفرمایید.
    دوست عزیز برای منم دقیقاً همین کارو انجام دادن و احتمالاً شصت براشون مهم نیست پس جای نگرانی نداره . فقط دوستان حواستون باشه ازتون اونجا نمونه امضا هم میگیرن که این نمونه امضا باید با امضا گذرنامتون (در قسمت مربوط به امضاء دارندۀ گذرنامه ) و امضاء فرمها مطابقت داشته باشه این برای دوستانیکه احیاناً چند تا امضا دارن گفتم که خدای نکرده کارشون به تعویق نیافته. حالا یه سوال این نمونه امضا همونیه که قبلاً با دوستان صحبت شده بود و در مورد اپلای آن لاین برای همسر و فرزندان لازم هستش؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    مغازه که اصلا و ابدا نمیتونین بزنین، تا موقعی که اقامت دائم بگیرین.

جوابتون رو از دو بعد میشه داد. بله، شما اگر گواهینامه بگیرین میتونین راننده تاکسی یا راننده ماشینهای سنگین بشین. ولی اگر فکر میکنین این 165 هزار دانمارکی که در حال حاضر بیکار هستند (بر اساس آمار ماه جولای 2012) هیچکدوم گواهینامه ندارن یا رانندگی با ماشینهای سبک و سنگین رو بلد نیستن و قحطی راننده تو کشور هست، به این امید نیاین.

در رشته های زیر هم مشاور workindenmark تاکید کرد که مازاد نیروی کار داریم و بنابراین شانس استخدام نزدیک به صفره:
    - کارهای ساختمانی - صنایع - تولید - معماری - انسان شناسی و علوم مربوطه - منابع انسانی - communication که دقیقا نفهمیدم منظورش در حوضه ارتباطات بود یا چیز دیگه
    با این حسابی که شما میگید، امکان اینکه کسی بتونه در ابتدای ورود به دانمارک بتونه یه کار ساده و غیر تخصصی پیدا کنه تا کم کم با محیط و زبان اونجا آشنا بشه خیلی کم هست. از طرفی هم امکان پیدا کردن کارتخصصی هم به گفته شما خیلی خیلی کم هست. پس در واقع نباید کسی به پیدا کردن کار در دانمارک (حتی از نوع غیر تخصصی) امیدی داشته باشه. ؟!

دوستان آیا میدونید که باید گواهی عدم سو پیشینه ارائه داد یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Indeterminable نمایش پست ها
    دوستان آیا میدونید که باید گواهی عدم سو پیشینه ارائه داد یا خیر؟
    نه خیر دوست عزیز. فعلا دانمارک گواهی عدم سو پیشینه نمی خواهد. شاید بعدها همچین گواهی رو هم تقاضا کنند ..

Junior Member

سلام بر همگى ؛ ممنون ميشم راهنماييم كنيد :
    من پزشك هستم و امتياز لازم براى دانمارك رو دارم ولى چيزى كه مرددم ميكنه اينه كه با توجه به تحقيقاتى كه كردم بايد زبان دانماركى رو در حد خوب بلد باشم ولى گويا اين زبان اينطور كه شنيدم خيلى سخته ، درضمن گويا بايد چند تا امتحان پزشكى هم پاس كنم كه قوانين پزشكى در دانمارك و اطلاعات پزشكى و اينها را شامل ميشه و بعد هم شك دارم كه دوره اينترنشيپى رو بايد گذروند يانه ؟؟؟؟
    ميخواستم بدونم اين اطلاعات درسته ؟ و آيا كسى هست كه اين مراحل رو گذرونده باشه يا توى دوستاتون اگه سراغ داريد بينهايت ممنون ميشم بتونم با كسى كه تو دانمارك پزشكى رو ادامه داده صحبت كنم و ايميل رو داشته باشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)