صفحه 87 از 558 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

خيلي عاليه ميشه كه يه نفر كه تجربه اين كار رو داره بياد به صورت استپ باي استپ اين فرآيند رو توضيح بده چون واقعا بچه ها خيلي خوب تجرباتشوون رو گفتن اما واسه يه تازه كار اصلا وااضح نيست كه از كجا بايد شروع كنه. وبلاگي هم كه آدرسش گفته شده خيلي كلي همه چي رو گفته .
    تشكر

دوستان یه دنیا ممنونتون میشم اگه بفرمایید دقیقا باید چه جوری این پول رو پرداخت کنیم؟

دوستان میشه کمک کنید
    من بعد 4 ماه امروز زنگ زدم برای پیگیری تاریخ مصاحبه ای که هنوز مشخص نشده بود در کمال ناباوری وقت مصاحبمو برای هفته دیگه گزاشتن
    حالا از همه عاجزانه تقاضای کمک دارم
    اول اینکه دقیقا چقدر باید به حساب سفارت ریخته بشه و چطوری 6725 کرون؟؟؟ نمیشه معادل دلاریش پرداخت بشه؟؟کسی جایی رو سراغ داره که با گرفتن کارمزد این کار رو انجام بده؟ دوم اینکه چقدر باید تو حسابم باشه؟
    پیشاپیش از همه ممنوننم
    ویرایش توسط vahidmed : September 25th, 2012 در ساعت 05:26 PM

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

با سلام
    اگه میخوای کارت سریع انجام بشه باید مبلغ 6275 کرون رو از خارج از ایران واریز کنید. من خودم از امارات واریز کردم ولی یکی از دوستان رفت میدان انقلاب و به یکی از موسسات دانشجویی مبلغی بیشتر داد و واریز رو انجام داد.
    سفارت میگه معادل دلاریش رو میگیره که میشه 1065 دلار ولی ریسک داره چون تاخیر زیادی داره...
    در خصوص مبلغ داخل حساب جهت گواهی تمکن مالی نظر مختلفه... من تا الان خودم سه حالت مختلف شنیدم:
    1- سفارت میگه در این مرحله فقط واسه خودت باید گواهی بیاری که میشه معادل 77664 کرون یا 13625 دلار آزاد که با احتساب دلار 2500 میشه 34 میلیون تومان فقط برای یک نفر
    2- یکی میگه واسه خودت و همسرت با نرخ ارز مرجع باید تو حسابت باشه که میشه معادل 142068 کرون معادل 24924 دلار دولتی یا 30.5 میلیون تومان
    3- یکی هم میگه واسه یک نفر با نرخ ارز دولتی که میشه حدود 16.7 میلیون تومان
    البته شانس حالت 1 و 2 بیشتره.... ولی همه میگن پول تو حساب رو دست نزنید که اگه چک کردند ریجکت نشین...

موفق باشید...
    راستی چه روزی مصاحبه دارین؟ چون من هم هفته دیگه میخوام مدارک تحویل بدم.....

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    دوستان میشه کمک کنید
    من بعد 4 ماه امروز زنگ زدم برای پیگیری تاریخ مصاحبه ای که هنوز مشخص نشده بود در کمال ناباوری وقت مصاحبمو برای هفته دیگه گزاشتن
    اول اینکه دقیقا چقدر باید به حساب سفارت ریخته بشه و چطوری 6725 کرون؟؟؟ نمیشه معادل دلاریش پرداخت بشه؟؟کسی جایی رو سراغ داره که با گرفتن کارمزد این کار رو انجام بده؟ دوم اینکه چقدر باید تو حسابم باشه؟
    پیشاپیش از همه ممنوننم

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام
    اگه میخوای کارت سریع انجام بشه باید مبلغ 6275 کرون رو از خارج از ایران واریز کنید. من خودم از امارات واریز کردم ولی یکی از دوستان رفت میدان انقلاب و به یکی از موسسات دانشجویی مبلغی بیشتر داد و واریز رو انجام داد.
    سفارت میگه معادل دلاریش رو میگیره که میشه 1065 دلار ولی ریسک داره چون تاخیر زیادی داره...
    در خصوص مبلغ داخل حساب جهت گواهی تمکن مالی نظر مختلفه... من تا الان خودم سه حالت مختلف شنیدم:
    1- سفارت میگه در این مرحله فقط واسه خودت باید گواهی بیاری که میشه معادل 77664 کرون یا 13625 دلار آزاد که با احتساب دلار 2500 میشه 34 میلیون تومان فقط برای یک نفر
    2- یکی میگه واسه خودت و همسرت با نرخ ارز مرجع باید تو حسابت باشه که میشه معادل 142068 کرون معادل 24924 دلار دولتی یا 30.5 میلیون تومان
    3- یکی هم میگه واسه یک نفر با نرخ ارز دولتی که میشه حدود 16.7 میلیون تومان
    البته شانس حالت 1 و 2 بیشتره.... ولی همه میگن پول تو حساب رو دست نزنید که اگه چک کردند ریجکت نشین...

موفق باشید...
    راستی چه روزی مصاحبه دارین؟ چون من هم هفته دیگه میخوام مدارک تحویل بدم.....
    سلام و ممنون از ÷اسخ شما و خانوم نازی
    فکر میکنم 1065 نرخ جدید هست که بعد از 2 اکتبر اعمال میشه و برای کسانی که قبل این تاریخ هستن همون 6725 کرن هست شما چقدر ÷رداخت کردید؟ از موسسه یا جای خاص این کار رو براتون انجام دادن؟
    شما نامه دانشگاه رو گرفتی؟ به جز فرم gr1 برای روز مصاحبه فرم دیگه ای هم لازم هست پر بشه ( برای افراد متاهل)؟
    من 2 شنبه ظهر وقت دارم

بازم ممنون از راهنمایی و کمک هر دوتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    دوستان میشه کمک کنید
    پیشاپیش از همه ممنوننم
    سلام
    6275 کرون رو با کارت اعتباری (ویزا کارت یا مستر کارت) بهتره بپردازید یا از طریق دوستانتون در خارج از کشور که به حساب بانک در دانمارک واریز کنند.اگر مجرد هستید حدود 19 تا 20 میلیون باید در حسابتون باشه.مبلغ پرداختی به سفارت حدود 900 تا یک میلیون تومان می شود البته اگر سفارت به دلار بخواهد پرداخت کنید که وضعیت فرق می کند.بعضی از دوستان می گفتند که سفارت از اونها دلار می خواسته این رو در ایمیل تون چک کنید که مبلغ پرداختی به سفارت رو به دلار باید بدهید یا ریال.

Junior Member

درود دوستان
    من اين هفته وقت تحويل مدارك داشتم و مشكل خاصي نبود
    چند نكته كه شايد براي دوستان كمكي باشه
    1- بر اساس اعلان سفارت از تاريخ 11 مهر به بعد كليه هزينه هاي سفارت به دلار آمريكا دريافت ميشه
    2- مدت انتظار بين 4 تا 6 ماه پيش بيني شده
    3- در خصوص همراه و يا فرزند تاكيد كردند كه تا تاييد ويزاي Main applicant براي همراه اقدام نشود چون Case Order Id همراه بر اساس نفر اصلي بررسي مي شود و بعد از دريافت ويزا براي همراه بصورت آنلاين اقدام شود و سفارت در ايران فقط با كپي فرم ها براي همراه و فرزند biometric را انجام ميدهند(البته اين بخش خيلي گيج كننده است و من هر چي تلاش كردم در سايت دانمارك چنين شرايطي را نديدن و فقظ ذكر شده، بعد از اقدام بصورت آنلاين تا 14 روز جهت biometric به سفارت مراجعه كنيد- از دوستان با تجربه تر ممنون مي شم اگر در اين زمينه راهنمايي كنن)

و آخر اينكه اگر مداركتون رو با دقت و مرتب جمع آوري كرده باشيد جاي هيچ نگراني نيست

Junior Member

سلام
    براتون ارزوی موفقیت می کنم. امکانش هست بگید روز مصاحبه کلا چند دلار همرامون باشه که مشکلی پیش نیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    درود دوستان
    من اين هفته وقت تحويل مدارك داشتم و مشكل خاصي نبود
    چند نكته كه شايد براي دوستان كمكي باشه
    1- بر اساس اعلان سفارت از تاريخ 11 مهر به بعد كليه هزينه هاي سفارت به دلار آمريكا دريافت ميشه
    2- مدت انتظار بين 4 تا 6 ماه پيش بيني شده
    3- در خصوص همراه و يا فرزند تاكيد كردند كه تا تاييد ويزاي Main applicant براي همراه اقدام نشود چون Case Order Id همراه بر اساس نفر اصلي بررسي مي شود و بعد از دريافت ويزا براي همراه بصورت آنلاين اقدام شود و سفارت در ايران فقط با كپي فرم ها براي همراه و فرزند biometric را انجام ميدهند(البته اين بخش خيلي گيج كننده است و من هر چي تلاش كردم در سايت دانمارك چنين شرايطي را نديدن و فقظ ذكر شده، بعد از اقدام بصورت آنلاين تا 14 روز جهت biometric به سفارت مراجعه كنيد- از دوستان با تجربه تر ممنون مي شم اگر در اين زمينه راهنمايي كنن)

و آخر اينكه اگر مداركتون رو با دقت و مرتب جمع آوري كرده باشيد جاي هيچ نگراني نيست

سلام
    براتون ارزوی موفقیت می کنم. امکانش هست بگید روز مصاحبه کلا چند دلار همرامون باشه که مشکلی پیش نیاد؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

با سلام
    235 دلار واسه ارائه درخواست + 30 دلار برای تایید هر مدرک
    با این تفاسیر بهتره حدود 600 تا 700 باهاتون باشه.... واسه تایید هر برگ مدرک 30 دلار میگیرن. حالا خودتون هم میتونین حساب کنین. چند برگ ترجمه ریزنمرات و دانشنامه + تایید شغلی و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    سلام

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)