صفحه 87 از 638 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187587 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام, اگر در این زمینه اطلاعات خاصی پیدا کردین با من هم در میون بزارین
    مرسی

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سلام‏ ‏من‏ ‏۲ ههفته‏ ‏است‏ ‏ایمیل‏ ‏دادم‏ ‏برای‏ ‏تعیین‏ ‏وقت‏ ‏مصاحبه‏ ‏ولی‏ ‏جز‏ ‏همون‏ ‏ایمیل‏ ‏اولیه‏ ‏که‏ ‏توصیه‏ ‏به‏ ‏صبوری‏ ‏میکرد‏ ‏جوابی‏ ‏مبنی‏ ‏بر‏ ‏وقت‏ ‏مصاحبه‏ ‏دریافت‏ ‏نگردم‏ ‏ایا‏ ‏هنوز‏ ‏صبر‏ ‏کنم‏ ‏یا‏ ‏پیگیری‏ ‏کنم‏ ‏اگر‏ ‏دیدم‏ ‏نظر‏ ‏شما‏ ‏چیست‏ ‏طبیعیه‏?‏.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سلام‏ ‏من‏ ‏۲ ههفته‏ ‏است‏ ‏ایمیل‏ ‏دادم‏ ‏برای‏ ‏تعیین‏ ‏وقت‏ ‏مصاحبه‏ ‏ولی‏ ‏جز‏ ‏همون‏ ‏ایمیل‏ ‏اولیه‏ ‏که‏ ‏توصیه‏ ‏به‏ ‏صبوری‏ ‏میکرد‏ ‏جوابی‏ ‏مبنی‏ ‏بر‏ ‏وقت‏ ‏مصاحبه‏ ‏دریافت‏ ‏نگردم‏ ‏ایا‏ ‏هنوز‏ ‏صبر‏ ‏کنم‏ ‏یا‏ ‏پیگیری‏ ‏کنم‏ ‏اگر‏ ‏دیدم‏ ‏نظر‏ ‏شما‏ ‏چیست‏ ‏طبیعیه‏?‏.
    به خاطر اینکه در بعضی از فصل های سال تعداد متقاضیان ویزا زیاد می شود وقت دادن برای مصاحبه هم دیرتر میشه. شما باید صبر کنید . مثلا برای من از زمانی که ایمیل دادم تا زمانی که وقت مصاحبه به من دادند حدود 3 ماه طول کشید. برای دوستان دراین تاپیک در زمانهای متفاوتی وقت مصاحبه داده شده .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    سلام
    بله اگه ویزای اقامتی شما بیشتر از سه ماه باشه تا وقتی که ویزای اقامت شما اعتبار داره، تحصیل هم برای فرزندتون و هم برای همسرتون رایگان هست
    پیروز باشید
    با سلام

اگه درست متوجه شده باشم منظور شما این است که اگه کسی با ویزای گرین کارت برود تحصیل برای فرزند و همسرش رایگان است. می شه ریفرنستان را بدهید. این موضوع برای من خیلی تعیین کننده است .
    با تشکر

سلام و درود

بله اگر پستهای پیشین رو بازبینی کنید، خلاصه و مفید با ویزای گرین کارت تحصیل همسر و فرزندان تا پایان دبیرستان رایگان ولی برای دانشگاه باید شهریه پرداخت کنید.
    منبع من هم همونطور که پیشتر هم اشاره کردم دوستم هست که الان دانمارک زندگی می کنه. و آقا بهزاد هم پست خوبی تو این زمینه گذاشتن می تونید برای اطلاعات بیشتر به پست ایشون چند صفحه قبل مراجعه کنید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    با سلام

اگه درست متوجه شده باشم منظور شما این است که اگه کسی با ویزای گرین کارت برود تحصیل برای فرزند و همسرش رایگان است. می شه ریفرنستان را بدهید. این موضوع برای من خیلی تعیین کننده است .
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    سلام و درود

بله اگر پستهای پیشین رو بازبینی کنید، خلاصه و مفید با ویزای گرین کارت تحصیل همسر و فرزندان تا پایان دبیرستان رایگان ولی برای دانشگاه باید شهریه پرداخت کنید.
    منبع من هم همونطور که پیشتر هم اشاره کردم دوستم هست که الان دانمارک زندگی می کنه. و آقا بهزاد هم پست خوبی تو این زمینه گذاشتن می تونید برای اطلاعات بیشتر به پست ایشون چند صفحه قبل مراجعه کنید.

پایدار باشید
    با سلام

من همه پست ها را در این زمینه مطالعه کرده ام. آقا بهزاد چندین بار تاکید کردند که اگه همسر بخواهد درس بخواند ویزای همراهش باطل و باید ویزای تحصیلی بگیرد . اطلاعات شما هم این را تایید می کند؟

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی بین الملل

سلام.
    مي شه لطفا كليه مدارك مورد نياز كه براي روز مصاحبه لازم هست را ذكر كنيد.ممنون

سلام
    دقت کنید تحصیل برای همسر یا فرزند تا پایان دبیرستان رایگان هست. احتمالا تو اون پست هایی که شما خوندید فردید آقا بهزاد تحصیل تو مقطع دانشگاه بوده.

تو پست 1013 ایشون نوشتن:
    "من از یکی از دوستان که پسرش مدرسه میره اینجا پرسیدم.
    - مدرسه تا دبیرستان برای فرزندتون مجانیه. مگر اینکه بخواین مدرسه خصوصی یا مدرسه international ثبت نام کنین (که به زبان انگلیسیه)
    - بچه هایی که مثلا کلاس پنجم بودن، وقتی میان اینجا باید حدود یک سال دوره زبان دانمارکی رو بگذرونن. بعد میتونن کلاس پنجم رو بگذرونن. خوبیش اینه که بچه های دبستانی که این دوره رو میگذرونن، چون ذهنشون هم برای یادگیری زبان بازتره، بعد از شش هفت ماه مثل بلبل دانمارکی حرف میزنن (نمونه هاش رو دیدم، هم ایرانی، هم سومالیایی و هم عرب که پدر و مادرشون تازه یک ساله اومدن، ولی بچه هاشون دانمارکیشون فوله.)"

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    با سلام

من همه پست ها را در این زمینه مطالعه کرده ام. آقا بهزاد چندین بار تاکید کردند که اگه همسر بخواهد درس بخواند ویزای همراهش باطل و باید ویزای تحصیلی بگیرد . اطلاعات شما هم این را تایید می کند؟

با سپاس

Junior Member

با سلام
    من دکتر داروساز هستم و در خرداد ماه به سفارت اایمیل زدم تا وقت مصاحبه بگیرم ولی چون مدرک آیلتس نداشتم گفتند باید مدرک آیلتس بگیرم ولی من مردادماه که امتحان داشتم رشته داروسازی از لیست پوزیتیو حذف شد ، میخواستم بدونم آیا مدرک دکترای ما برای دانمارک 60 امتیازیه یا 80 امتیاز و با توجه به ایمیل قبلی من آیا رشته من جزو رشته های مورد نیاز به حساب میاد یا نه . و اینکه من با 36 سال سن ، 7-8 سال سابقه کار ومدرک آیلتس 5 باز هم شرایط گرفتن ویزا را دارم یا نه ؟
    لطفا مرا راهنمائی کنید تا اگر کاری میتونم انجام دهم فرصت را از دست ندهم .
    باتشکر از همه دوستان

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dryaghoub نمایش پست ها
    با سلام
    من دکتر داروساز هستم و در خرداد ماه به سفارت اایمیل زدم تا وقت مصاحبه بگیرم ولی چون مدرک آیلتس نداشتم گفتند باید مدرک آیلتس بگیرم ولی من مردادماه که امتحان داشتم رشته داروسازی از لیست پوزیتیو حذف شد ، میخواستم بدونم آیا مدرک دکترای ما برای دانمارک 60 امتیازیه یا 80 امتیاز و با توجه به ایمیل قبلی من آیا رشته من جزو رشته های مورد نیاز به حساب میاد یا نه . و اینکه من با 36 سال سن ، 7-8 سال سابقه کار ومدرک آیلتس 5 باز هم شرایط گرفتن ویزا را دارم یا نه ؟
    لطفا مرا راهنمائی کنید تا اگر کاری میتونم انجام دهم فرصت را از دست ندهم .
    باتشکر از همه دوستان
    اگر دوره ای گذروندین از اول تا آخر شش ساله باشه، معمولا فوق لیسانس و 60 امتیازیه. همونطور که برای پزشکی عمومی هم اینطوریه و 60 امتیاز حساب میکنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)