صفحه 88 از 638 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188588 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام ایا در این سیستم برای گرفتن ویزای همسر شرط خاصی هست .مثلا زبان دانمارکی یا مدرک ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی بین الملل

سلام.بچه ها اگر براي مدرك تحصيلي، مدرك موقت رو كه تائيديه وزارت علوم داره ببريم قبول مي كنن يا نه؟ و اينكه آيا كليه مدارك (سابقه كار و بيمه و مدارك تحصيلي و ...) بايد هم ترجمه دادگستري و هم ترجمه وزارت امور خارجه را داشته باشد؟ و همچنين اگر نواقصي در روز مصاحبه باشد، مهلت براي تكميل آن را به ما مي دهند؟ و همچنين نحوه پرداخت دستمزد به چه صورت است؟ مي شه يكي من رو راهنمايي كنه لطفا

Junior Member

دوستان عزیز سلام. من دوشنبه رفتم برای مصاحبه. مصاحبه خیلی راحت برگزار شد.
    1- در خصوص پاسپورت فقط کپی آخری رو از من گرفت. قبلیها رو گفت نمی خوان.
    2- وقتی عکس خواست گفتم 4*3 یا 4*6 گفت فرقی نمی کنه هرکدومو داری بده.
    3- تادیدیه تحصیلی نداشتم گفتم دانشگاهم نمیده گفت میدونم. یک نامه تادیدیه از دانشگاه از طریق محل کارم گرفته بودم و ترجمه هم کرده بودم که ازم نگرفت. حالا امبدوارم تو دانمارکم بدونن که شریف نمیده مشکلی پیش نیاد.
    4- یک اتفاق کن نظیر هم افتاد. یکی موبایلشو و یکی کیف پولشو گم کرد. مواظب لوازم شخصی تون باشین و در ورودی رهاشون نکنین.
    5- دستشویی نیست اونجا! نرید گرفتار شید!
    6- خیلی مهمه که سر وقت یا کمی زود تر برسید. اگه دیر کنید خیلی معطل میشید.

امیدوارم همه تون موفق باشید.

Junior Member

درود بر دوستان عزیز
    من یک سوال داشتم و آن هزینه سفارت هست من می خواهم از طریق کردیت کارت یکی از دوستان بدهم .می خواستم بدونم اگر دوستم با کردیت کارد پرداخت بکند . رسید پرداخت به من ایمیل میشود یا به دوستم یا هیچ کدام؟
    لطفا دوستانی که تجربه داشتند و با کردیت کارت پرداخت کردند.مرا راهنمایی بکنند.
    با تشکر فروان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin321 نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز
    من یک سوال داشتم و آن هزینه سفارت هست من می خواهم از طریق کردیت کارت یکی از دوستان بدهم .می خواستم بدونم اگر دوستم با کردیت کارد پرداخت بکند . رسید پرداخت به من ایمیل میشود یا به دوستم یا هیچ کدام؟
    لطفا دوستانی که تجربه داشتند و با کردیت کارت پرداخت کردند.مرا راهنمایی بکنند.
    با تشکر فروان
    دوست عزیز ایشون باید با کردیت کارت (مستر کارت مناسبه) به طور آنلاین پرداخت کنند و به ایمیل ایشون رسید پول ایمیل میشه.ایشون باید اون ایمیل رسید رو به شما ایمیل کنند. شما هم بعدا باید پرینت رنگی اش رو تحویل سفارت بدید + پرینت رنگی از case order id خودتون که درسایت nytodenmark ایجاد کردید زمانی که می نویسه پول پرداخت شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    دوست عزیز ایشون باید با کردیت کارت (مستر کارت مناسبه) به طور آنلاین پرداخت کنند و به ایمیل ایشون رسید پول ایمیل میشه.ایشون باید اون ایمیل رسید رو به شما ایمیل کنند. شما هم بعدا باید پرینت رنگی اش رو تحویل سفارت بدید + پرینت رنگی از case order id خودتون که درسایت nytodenmark ایجاد کردید زمانی که می نویسه پول پرداخت شد.
    البته این مدارک رو سیاه و سفید هم بگیرین قبوله. بعد از 7 تا 10 روز تو سایت معلوم میشه که پرداخت شده.

Junior Member

با سلام
    دوستان 2 تا سوال داشتم
    1- من به مستر کارت یا ویزا کارت دسترسی ندارم. می خواستم هزینه سفارت رو دوستم که در یک کشور اروپاییه برام بصورت آنلاین پرداخت کنه. اما مطمئنا تو نام پرداخت کنند باید نام خودشو بنویسه . تو سایت نوشته بود که در قسمت message for recieverشماره case order ID بنویسید. بعد باید قیش رو دوستم برام فکس کنه که ببرم برای سفارت .کسی تا حالا به این طریق پرداخت داشته؟ مشکلی پیش نمی یاد؟
    2- با توجه به نرخ یوروی امروز( 3200 تومن ) باز کردن حساب ارزیی برای من غیر ممکن شده. نوبت مصاحبه من 14 آبانه . اگه بخوام حساب رو به تومن پر کنم. معادل یوروی دولتی حساب کنم؟
    ممنون

Junior Member

دوست عزیز
    جواب سوال اول نمی دونم ولی نزخ تبدیل را دولتی حساب بکنید.تمام سفارتها کم وبیش همین هست. نرخ تبدیل را خود بانک روی گواهی می زند

Junior Member

سلام
    1- دوست شما میتونه از طریق کارت اعتباری خودش براتون پول را واریز کنه، به این قسمت مراجعه میکنه http://www.nyidanmark.dk/en-us/coming_to_dk/fee/fee.htm و روی payment کلیک میکنه و شماره case order شما را وارد میکنه و بعد از اون میشه پول را واریز کرد. / رسید پرداخت را براتون ایمیل بکنه و شما یه پرینت ازش بگیر و ببر سفارت. همین کافی هست. خود من هفته پیش همین کار را کردم و سفارت از من قبول کرد. نکته مهم اینه که در فرم gr1 توی صفحه 3 شما other person را تیک میزنی و شما حساب دوستتون را میدید که اگر احیانا ریجکت شدید مقداری از اون پول به حساب دوستتون برگشت داده میشه. یه نکته دیگه این که فرم gr1 را تایپ شده ببرین.
    2- من جواب این سوال را نمی دونم.

Junior Member

سلام. سوال اول را نمی دونم. برای سابقه کار کافی هست از محل کارتون یه گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی بگیرید، کفایت میکنه. مدارک تحصیلی ترجمه شده به زبان انگلیسی و ممهور به مهر دادگستری و وزارت خارجه. پرداخت چند تا دارید. اول باید از طریق credit card برای اداره مهاجرت پول به حساب بریزید که قبلش باید case order ایجاد کنید/ روز مصاحبه 310 هزارتومن میگیرند و به ازای تایید هر مدرک هم 41 هزار تومن مثلا لیسانس 41 هزار تومن. اگه 3 صفحه ریز نمرات داشته باشید میشه 3*41 یعنی 123 هزار تومن و ... برای اون روز پول نقد به اندازه کافی ببرید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)