صفحه 89 از 638 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139189589 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

الان به شدت رفته بالا قیمت یورو ...
    میگم یکم صبر کنید شاید اوضاع بهتر بشه ((:

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان 2 تا سوال داشتم
    1- من به مستر کارت یا ویزا کارت دسترسی ندارم. می خواستم هزینه سفارت رو دوستم که در یک کشور اروپاییه برام بصورت آنلاین پرداخت کنه. اما مطمئنا تو نام پرداخت کنند باید نام خودشو بنویسه . تو سایت نوشته بود که در قسمت message for recieverشماره case order ID بنویسید. بعد باید قیش رو دوستم برام فکس کنه که ببرم برای سفارت .کسی تا حالا به این طریق پرداخت داشته؟ مشکلی پیش نمی یاد؟
    2- با توجه به نرخ یوروی امروز( 3200 تومن ) باز کردن حساب ارزیی برای من غیر ممکن شده. نوبت مصاحبه من 14 آبانه . اگه بخوام حساب رو به تومن پر کنم. معادل یوروی دولتی حساب کنم؟
    ممنون

درود

نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد. تنها باید همونطور که گفتید کیس اردر و نامتون باید ذکر بشه. برای اونا تنها کافیه که بدونن این پولی که پرداخت می شه برای شماست. دیگه مهم نیست که کی پرداخت کرده باشه و از کجا پرداخت بشه. من خودم این کارو نکردم ولی می دونم مشکل نداره. احتمالا خودم هم از دانمارک توسط یه کسه دیگه همین کارو انجام بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان 2 تا سوال داشتم
    1- من به مستر کارت یا ویزا کارت دسترسی ندارم. می خواستم هزینه سفارت رو دوستم که در یک کشور اروپاییه برام بصورت آنلاین پرداخت کنه. اما مطمئنا تو نام پرداخت کنند باید نام خودشو بنویسه . تو سایت نوشته بود که در قسمت message for recieverشماره case order ID بنویسید. بعد باید قیش رو دوستم برام فکس کنه که ببرم برای سفارت .کسی تا حالا به این طریق پرداخت داشته؟ مشکلی پیش نمی یاد؟
    2- با توجه به نرخ یوروی امروز( 3200 تومن ) باز کردن حساب ارزیی برای من غیر ممکن شده. نوبت مصاحبه من 14 آبانه . اگه بخوام حساب رو به تومن پر کنم. معادل یوروی دولتی حساب کنم؟
    ممنون

Junior Member

دوست عزیز arams :
    فعلا که ارز تک نرخی نشده شما باید مبلغ پولی که توی حسابتون هست معادل کرون یا یورو نرخ مرجع بانک مرکزی حساب کنید .مثلا امروز نرخ مرجع کرون بانک مرکزی 210 تومانه که اگه امروز گواهی می گرفتید بانک خودتون معادل این مبلغ رو واسه شما می نوشت .یعنی مبلغی که باید توی حسابتون باشه برای تامین مخارج هرنفر دریک سال ضربدر معادل کرون بانک مرکزی میشه معادل پولی که باید توی حسابتون داشته باشید.اگر ارز تک نرخی شد باید معادل نرخ جدید توی حساب داشته باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Electrical Eng.-polytechnic

برای من ایمیل جدید اومده که هزینه ها رو باید به دلار پرداخت کنید:
    We would like to inform you about the new procedure of Royal Danish Embassy in Tehran on cost recovery.
    Effective Tuesday, 02nd October 2012, every visa and consular services will be subjected to utilize USD fees for their services. This also will affect your application for GR1 processing fee and document authenticities.
    The applicable fees in your case ‘Green card Scheme’ for main applicant costs 235 USD and for signature authentication of the Iranian Ministry of Foreign Affairs or true copy of the original certification costs 30 USD for each case.
    Please note that the Fee for case order ID . preferably must be paid by Credit Card or Outside the Country which the amount is 1,065 US Dollars and you should present the receipt at the time of appointment
    Paying of the case order id fee to the Embassy will prolong the case processing in Denmark. Because of sanctions Embassy cannot transfer money easily abroad. Immigration Service will not start the process of any application before the fee is already in their account.

Therefore, you are requested to prepare yourself to bring the correct fee, having the exact amount and changes as the embassy may not be able to provide you with the changes.
    در مجموع باید 1300 دلار پرداخت کنیم ولی چجوری؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

اون 1065 دلار با کردیت کارت مابقی 230 دلار و خورده هاش روز سفارت نقدا پرداخت میکنید 500 دلاری همراتون باشه روز مصاحبه

سلام دوستان
    كسي تو اين انجمن هست كه بدونه آيا منظور از Humanities توي ليست مشاغل پوزيتيو همان رشته هاي علوم انساني است يا خير و اگه آره آيا طبقه بندي اداره مهاجرت اونا از رشته هاي علوم انساني مثل طبقه بندي ماست يا فرق داره؟ من فوق ليسانس زبان انگليسي دارم و مي خوام بدونم رشته ام تو ليست پوزيتيو هست يا نه...اگه كسي مي دونه لطفا اطلاع بده...بسيار سپاسگزارم

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    اون 1065 دلار با کردیت کارت مابقی 230 دلار و خورده هاش روز سفارت نقدا پرداخت میکنید 500 دلاری همراتون باشه روز مصاحبه

سلام
    یعنی باید پولی که قبلا به تومان می دادیم حالا به ریال بدیم؟؟ مثلا 41000 تومان میشه 30 دلار؟؟؟؟؟؟ این که به ضرر ما میشه؟ مطمئنید؟
    اگه از سایر دوستان کسی در این خصوص اطلاع داره لطفاً اطلاع رسانی کنید؟ من هم 12 مهر وقت دارم....

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

منظورم پرداخت با دلار به جای ریال بود.. در ایمیل اولی که فرستاده بودند همه چیز به تومان بود ولی حالا دلار شده.... با این اوصاف هزینه این درخواست بیش از دو برابر میشه؟؟؟؟

Junior Member

من هم همین ایمیل را که دوستان نوشته اند را دریافت کردهام. هزینه ها تقریبا دو برابر شدا است. حدود 2000 دلار خرج بر می داره.

Junior Member arsana61 آواتار ها

دوستان ، سفارت هنوز هم مدارک همراه رو نمیگیره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)